Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vectiraane- konchas, kazhoki un pljaskas

Vectirāne caunādas kažokā visur pa priekšu. Domā, ka cilvēki ir muļķi un visus var nopirkt par končām un klinģeriem!
Vai par saviem tiešiem pienākumiem un situāciju bērnunamā nav jārunā? Laikam laika nav, jo jāgozējās pa pasākumiem, uzpērkot cilvēkus ar pīrāgiem!

uzņēmējs

Jā, bija tas gods, kontaktēties ar šo personu. Diemžēl, kamēr šādi sievišķi mūsu valstī un pašvaldībā ir pie varas, tikmēr nekādi uzlabojumi nav gaidāmi. Galvā pilnīgs vējš, ka nav kur aizķerties un nenormāla augstprātība. lai kā viņa to censtos slēpt, tas nāk laukā pa visām šuvēm.
Šādu padomju atraugu laikam vairs nevar nekur atrast.
Principā Jelgavas Domē ir 3 cilvēki, kas ir metami laukā ar visām parpalām - Vectirāne, Šurma un Personāldaļas vadītāja. Par personāldaļas vadītāju atsevišķs stāsts. Meita bija uz interviju vakancei, teica, ka personāldaļas vadītāja, kas pilnīgi neko nesaprot no darba likumdošanas un pareizo praksi personāldaļas jautājumos. Runā ka šī esot vienas no blondās vadības radiniecēm.

pirms gada, 2017.05.17 15:09

ome

nu Vectirānes kundze šitām visām iekabina. kādu laiku atpapaļ bijām ar mazdēliņu pēc karotītes. tur kādi trīs fotogrāfi labākos kadrus kēra un šitā kundzīte tik ieņēma labākos rakursus :) štrunts par mazajiem berņukiem, ka tik pati smuki izskatās :) nekādas cieņas pret mazajiem un viņu ģimenēm. kādu tad atbildibu par nopietnām un smagām lietām šitā kundzīte var uzņemties? izskatās, ka nevar un negrib :(

pirms gada, 2017.05.17 19:32

dīvainis

diemžēl kundzes nesaprot, ka valsts amatā jābūt pazemīgam iedzīvotāju priekšā, jo visas amatpersonas un darbinieki ir darba ņēmēji, bet iedzīvotāji ir darba devēji. Ja Valsts un pašvaldību iestādēs strādājošie to saprastu un atbilstoši uzvestos, tad mūsu valsts būtu daudz labāka.

pirms gada, 2017.05.18 13:32

Vecā Vipele

Paši vainīgi,ko balsojat par tām vecajām ežām?

pirms gada, 2017.05.17 22:05

Nu jā,tiešām paši vainīgi! Paši balsojāt par viņiem. Tagad nu nebrēciet,cik viss slikti.

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.15 12:08

Mantrausis

Ja ļaudis, kam izglītības trūkst un saprāta maz, dodas uz iestādi vai lauku bodi un uzvedas līdzīgi še sacītajam... Kā mazkvalitatīvs vēlētājs lai ievēl gudrus savu vēlmju pildītājus, ja vēlmes tik kā ēst, vairoties un paelpot gadus 88...
Pastulba sabiedrība.

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.16 20:03

Pievieno komentāru