Vectiraane- konchas, kazhoki un pljaskas

Vectirāne caunādas kažokā visur pa priekšu. Domā, ka cilvēki ir muļķi un visus var nopirkt par končām un klinģeriem!
Vai par saviem tiešiem pienākumiem un situāciju bērnunamā nav jārunā? Laikam laika nav, jo jāgozējās pa pasākumiem, uzpērkot cilvēkus ar pīrāgiem!

uzņēmējs

Jā, bija tas gods, kontaktēties ar šo personu. Diemžēl, kamēr šādi sievišķi mūsu valstī un pašvaldībā ir pie varas, tikmēr nekādi uzlabojumi nav gaidāmi. Galvā pilnīgs vējš, ka nav kur aizķerties un nenormāla augstprātība. lai kā viņa to censtos slēpt, tas nāk laukā pa visām šuvēm.
Šādu padomju atraugu laikam vairs nevar nekur atrast.
Principā Jelgavas Domē ir 3 cilvēki, kas ir metami laukā ar visām parpalām - Vectirāne, Šurma un Personāldaļas vadītāja. Par personāldaļas vadītāju atsevišķs stāsts. Meita bija uz interviju vakancei, teica, ka personāldaļas vadītāja, kas pilnīgi neko nesaprot no darba likumdošanas un pareizo praksi personāldaļas jautājumos. Runā ka šī esot vienas no blondās vadības radiniecēm.

pirms 13 dienām, 2017.05.17 15:09

ome

nu Vectirānes kundze šitām visām iekabina. kādu laiku atpapaļ bijām ar mazdēliņu pēc karotītes. tur kādi trīs fotogrāfi labākos kadrus kēra un šitā kundzīte tik ieņēma labākos rakursus :) štrunts par mazajiem berņukiem, ka tik pati smuki izskatās :) nekādas cieņas pret mazajiem un viņu ģimenēm. kādu tad atbildibu par nopietnām un smagām lietām šitā kundzīte var uzņemties? izskatās, ka nevar un negrib :(

pirms 12 dienām, 2017.05.17 19:32

dīvainis

diemžēl kundzes nesaprot, ka valsts amatā jābūt pazemīgam iedzīvotāju priekšā, jo visas amatpersonas un darbinieki ir darba ņēmēji, bet iedzīvotāji ir darba devēji. Ja Valsts un pašvaldību iestādēs strādājošie to saprastu un atbilstoši uzvestos, tad mūsu valsts būtu daudz labāka.

pirms 12 dienām, 2017.05.18 13:32

Vecā Vipele

Paši vainīgi,ko balsojat par tām vecajām ežām?

pirms 12 dienām, 2017.05.17 22:05

Pievieno komentāru