Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecu un slimu neciena veikalos

Man nav saprotams , kāpēc Rimi veikalā Pasta ielā un Max Pasažā vairs nav neviena soliņa kur apsēties. Tadejadi vecie un slimie cilveki nepieciesamibas gadijuma spiesti doties ārā lietū un sniegā, tur vietas pietiekoši. Maximās ir kases Pircejiem ar bērniem, bet veciem un slimiem cilvekiem jāstāv kopējā rinda. Jāstāv vien ir. Paliks slikti, izsauks ātros. Ir gadījies redzēt.

vārds

Smirdīgi bomāri un alkāni tos soliņus bija apsēduši.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.16 16:43

AA

Jautajuma vienkaarsaakais risinajums, : vecos cilvekus izmest uz ielas, lai tur atpusas

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.16 18:15

Cūkkāja

Kur tad pašvaldības policaji

pirms mēneša, 2019.04.17 16:21

egle1

Nekur Latvijā īpaši neredzu, ka lielveikalos un tirdzniecības centros būtu soli. Vai tad veikalos Mego vai Elvi būtu tie soli? Nav. Pat Rīgas dzelzceļa stacijā 2 soli iekšā un nedaudzi soli uz perona. Nav paredzēts sēdēt.
Nu un ja pat atvērtu atsevišķu kasi vecajiem... Sastātos 20 tādi veci un tāpat apģībs. Ja vecs un slims, tad labāk būtu piedomāt par to, ka viņam atgādā pārtiku uz mājam sociālais dienests.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.16 19:31

Sociālais dienests

Nesaki,kas mums jādara. Neteiksim ,kur jums jāiet.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.16 21:35

AA

Ar daziem pietiktu. Tgad nav nevina

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.16 21:42

m!

Latvija atnjem cilvekiem to kas vinjiem pieder un tad brinas kur rodas bomzi

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.17 11:08

LAILA

Drausmigi , ka tadi ekzemplari ka EGLE 1dzivo uz shitass planetas !

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.18 14:34

egle1

Laila, paņem Kalašņikovu un apšauj mani. Tikai iepriekš skolas solā gramatiku pamācies. Varētu domāt, ka es savā īpašumā turu visus tirdzniecības centrus un neuzstādu tajos solus. Saku to, ko reāli redzu. Bet redzu, ka solu tirdzniecības centros nav.
Laila gan jau kāda savecējusi piepe, kas saīgusi vazājas pa lielveikaliem pīķa stundās, kad ir cilvēku rindas un neviens vecajai grošai vietu pie kases neatbrīvo. Līdz ar to naids pret pārējiem pircējiem pa visām vīlēm spraucas ārā. Iedzer nervu zāles un ej uz veikalu astoņos no rīta, brīva vieta pie kases būs garantēta.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.18 16:07

ko

egle1, tu izlaidi dažus komatus. Iesaku arī tev atsvaidzināt gramatikas zināšanas.

pirms mēneša, 2019.03.28 09:51

priedeslaipa

paliksi veca egle, runāsi citādāk!!!

pirms mēneša, 2019.04.17 16:21

Alma

Ne, tikai vecīšiem jāpasēž ,tagad ļoti daudziem,gados jauniem ir problēmas ar muguru....Un vēl - kārtīgs saimnieks ziemā izveidotu gardrobi,par kādiem 10 centiem- tualetē taču ņem naudu...būtu gardrobe-ilgāk iepirktos....

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.18 18:59

eglei1

Neuztraucies egle1, Tev ir arí piekritéji. Piekrítu katram várdam.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.20 15:18

andris

Egle1-tu esi dumjš,bet patiess, par kādu cieņu veikalos jūs runājat, pie mums tiem vecajiem ļaudīm atmet pāris simtu pensiju ,nu pa kādiem lielveikaliem viņiem runa -knapi velk galus, lielveikalam ir jāgūst pelņa ,viņu pircējs tas kurš atstāj pie kases no 30.eiro līdz pāris simtiem- ko var atstāt vecie un slimie- tikai pēdējos spēkus, tāpēc paķerat savu maizi un un lēto desu un šago marš uz māju.Skarbi bet reāli.Par garderobi piekrītu ,pašam sanāk ienākt bodē un staigāt riņķī slapju muguru, vienīgi lielie rati līdz,somu ,kažoku ratos un pats pa vidu kratos.Cīņai pret bomžiem -atkal cieņa pret nabagiem(veci un slimi,alternatīva -nodzērušies un veselību pakāsuši ļautiņi) pie beņķu rindas katrai sēdvietai naudas slēdzene-iemet 20.centi un vari saņemt nolaižamo sēdvirsmu ,piecēlies -tā aizveras-fantastika.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.21 08:39

Pēteris

Ar bomžiem lielveikalos varētu cīnīties apsardze, tāpat viņi tur garlaikojas vai flirtē ar jaunajam pārdevējām.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.22 11:34

Reinis

Es neflirtēju ar pārdevējām,es viņas ievelku kādā klusākā stūrītī un kārtīgi izčamdu!

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.22 12:16

Pusresnā Berta

Ja nestāv atliek tikai čamdīt

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.22 12:50

jonas

Pusresnā Berta
Vēl ko stulbāku nevarēji izgudrot?KO ar to tu gribēji pateikt/-Ka sen neesi bradāta??!!Stulbuma virsotne!!!

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.24 11:32

zita

Patiesam kauns ka Jelgava tada atiesme pret veciemcilvekiem ka aizejot lidz Rimi sirds stajas vai dodies uz Albi kas pardod nocenotus par tadu naudu ka Rimi

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.24 15:26

pircēja

Man pusdienas pārtraukums 12-13. Šajā laikā parasti dodos uz RIMI vai Maximu. Rindas garas, rindā daudz veco cilvēku. Tad nodomāju - viņu pašu ērtības labad viņiem vajadzētu doties uz veikalu citā laikā, ne tad, kad daudziem strādājošajiem ir tā stunda pusdienlaika, kurā jāpaspēj iepirkties. Būtu izdevīgāk un ērtāk gan strādājošajiem, gan pensionāriem.

pirms mēneša, 2019.03.25 09:37

Ha

Es tik ļoti piekrītu eglei - nu nevajag varbūt tad tiem vecajiem, slimajiem cilvēkiem iet uz veikalu, piemēram, 17-18, kad iet visi! Pa dienu veikali ir diezgan tukši, rindu tikpat kā nav! Gluži kā ar sabiedrisko Rīgā, visiem pensionāriem obligāti ir jākratās pie ārsta 7 no rīta!

pirms mēneša, 2019.03.27 11:24

ho to ha

šis nebij forši,par ārstiem no rīta,kad pierakstīts,tad ar brauc...

pirms mēneša, 2019.04.18 21:24

haha

nu nosit mani, lai nemaisos starp tavām kājām

pirms mēneša, 2019.04.17 16:23

Pievieno komentāru