Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja par pārtikas iegādi internetā

Labvakar!
Lūgums izpalīdzēt bakalaura darba tapšanā, aizpildot šo aptauju, kuras mērķis ir noskaidrot Latvijas patērētāju pieredzi un viedokli par pārtikas iegādi internetā.
Aptaujas aizpildīšana aizņems 5-7 minūtes Tava laika. Šeit saite uz aptauju: https://sserigaedu.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_4YLaam6BQnk5fV3
Aptaujas beigās ir iespēja norādīt savu e-pastu un piedalīties 25 EUR dāvanu kartes izlozē no pārtikas internetveikala nuko.lv.
Liels paldies jau iepriekš!

egle1

Es aizpildīju, bet anketas sastādītājs, acīmredzot, dzīvo Rīgā. Jo anketā nebija jautājuma - kāpēctu nepērc pārtiku internetā. Atbildu - jo sliktas piegādes ārpus Rīgas dzīvojošiem. Maksima (Barbora) nepiegādā vispār, Nuko piegādā pēc viņiem zināmiem piegādes laikiem. Es neesmu mājsaimniece, lai dienām gaidītu kurjeru. Nepārtikas preces var saņemt pastā kaut vai/ vai arī Omnivā un tamlīdzīgi. Ar pārtikas precēm tā nesanāk. Gribat tirgot pārtiku, nodrošiniet pircējam ērtas piegādes.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.14 14:57

kristīna

Vakardien pasūtīju nuko, šodien jau no rīta(ap plkst.9) piegādāja.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.14 17:31

Bibī Tutū

kādreiz regulāri pasūtīju no nuko, kamēr nav sākušas problēmas ar to, ka viņiem daudz kas beidzās. respektīvi IT nodaļa viņiem vispār nestrādā. Kad pasūti - neļauj paņemt 3 preces, bet tikai 1. Nopērc, samaksā par vienu, kad ved arī tas vienas nav, izrādās beidzās. Tad kāpēc sistēmā no neuzrādīja? Domāju, ka prece bija, kad es pirku to, vienkārši vēlāk kādām citam pielika man noraujot. Un no manis paņem maksājumu uzreiz, kad preci nepiegādā, tad manu lieko naudu ieskaita man kaut kādos avansos pie sevis. Kādreiz bija sistēma, ka nevar vienlaicīgi viena pirkuma ietvaros izmantot gan avansu, gan nuko bonuspunktus. Diezgan nejauki. Iedomājies, izskati piedāvājumu (un cenas viņiem nav barboras līmenī, būsim atklāti), izplāno, ko ģimenei gatavot pusdienās, vakariņās utt., saknapinies, kamēr tiksi līdz centra veikaliem, bet tev atved pasūtījumu bez šis, tas un vēl kādas preces. Vairs ne pusdienas nesanāk, ne vakariņas īsti. Sagaidīji kurjeru, izpako paku, tad ņem somu un brauc ar sarakstu vienalga uz centru. Tā vairākas reizes pieviļot, vispār zudusi vēlme tur iepirkties. Vēl nianse, paņem kaut kādas akcijas preces un tad aplipini ar ne tik vajadzīgām dārgākām impulsa precēm, ja jau netiec līdz veikalam – iepriecini bērnus. Rezultātā akcijas preces tev neatnāk, bet tikai dārgākas nevajadzīgas pamatā. Pārmaksāji lieki.

Nekad zem 10 eiro man nebija pasūtījums, bet atceros reiz neieskaitīja algu un bija izvēle – brauciens uz centru+atpakaļ+ūdens vai nuko=makaroni+ūdens+cīsiņu mazā paka. Protam, ģimene jābaro, sāku meklēt lētākās makaronu pakas un kaut ko piekožamo, ierakstījos savos 2.5 eiro! Nonācu līdz maksāšanai, a izrādās, bezmaksas piegāde tikai no, šķiet 10 eiro. Agrāk tādas sistēmas nebija. Pēc kāda laika skatījos, arī pazuda uzraksts un atkal varēja sūtīt bez summas ierobežojumiem. Cik skatījos savu statistiku, paraksti man pasūtījumi no 15-30 eiro reizē. Ne tik bieži, atzīšos, tiešām tad, kad līdz veikaliem netiekam. Bet pats princips. Un joprojām atceros, ka tieši tajā brīdī, kad naudas nebija nuko arī iegāza ar savu īslaicīgi piegādes politiku. Tad tas limits piegādēm pazuda. Tagad parādījās atkal. Apkalpo tikai pasūtījumus virs 8.99eur vai tmld. Skuju taku sev gatavo? Vai mantrausība neļauj gulēt?

Vēl viņi sāka krāpties ar precēm. Piezvanīju norādīju, atrunājās, bet mājaslapā neko nemainīja, lai no citiem plēstu kļūdaini naudu. Gumijas cimdi - iepakojumā mēdz būt 1 pāris vai 2 pāri. Iepakojumam, kur 1 pāris nuko raksta – 1 gab., tātad GABALS apzīmē PĀRI. Es atradu preci, kur bija rakstīts 2 gab- tātad 2 pāri. Bet man atnāca 1 pāris, kas sastāv no 2 cimdiem. Kad zvanīju un prasīju, cik cimdi ir pakā, kurai rakstīts 1 gab? Vai tad tikai 1 cimds? Man teica nē, 1 gab=2 cimdi un 2 gab=2 cimdi. Viņi tā ķer uz muļķi, jo cilvēki izvēlas piemaksāt, un paņemt 2 pārus, bet rezultātā tu pārmaksā un dabū tikai 1 pāri.

Par augļu/dārzeņu izmēriem vispār nerunāju. Pret kilogramu viņi rēķina „vidējos augļus”, tad nosaka katram vidējam auglim cenu. Bet rezultātā par vidējā augļa cenu atsūta mazos. Tas pats attiecās uz grieztām gaļām, desām. Ļoti nepatīkami bija reiz, kad iegādājos gabalu un atnāca tik sīciņš pret parasti pirkto lielveikalā (tās pats ražotājs, tā pati prece, tikai gabals ievērojami mazāks nekā vidējs veikalā pret lielāku cenu). Tā kā tajā pasūtījumā bija man vairāk jautājumu nekā saņemto preču, tad pieminēju, zvanot, arī to. Man atbildēja, ka (preces svars 450 gr) pieļaujama starpība ir +/-50 gr. Tas nozīme, ka maksājot vienādu summu, viens pircējs iegūst 400 gr, cits par to pašu naudu 500 gr. Simts grami tādam klucītim ir ievērojami daudz. Un tīri matemātiski 400 gr ir par 20% mazāk nekā 500. Tātad vienam pircējam cena par 20% zemāka, citam par 20% augstāka. Grams gramā jau nesanāk, bet ne jau tik traki. Tomēr izrādās, ka manam gabaliņam svars bija vēl mazāks, jo svītrkodi un info viņiem jau paliek bāzē. Un man ieskaitīja kaut kādus tur centus avansā par nepiedienīgi sīku gaļas gabaliņu.

Viss tas lika man meklēt alternatīvas. Alternatīvu nav šobrīd. Diemžēl barbora līdz Jelgavai tiks pēc gadiem 20-40. No nuko pēdējā laikā neko vairs neesam sūtījuši. Cenšamies tikt līdz lielveikaliem vai savelkam jostas.

Par to piegādi, ja nopērc un apmaksā preci līdz 15:00, tad piegāde nākamajā dienā izņemot sestdienu, svētdienu un pirmdienu. Par pirmdienu smieklīgi, jo veikals jau pilnīgi privāts, un piektdienas pasūtījumus pirmdienai jau varētu paspēt sagatavot. Bet nekad (esam Jelgavā) nevienu reizīti mums preci nepiegādāja ātrāk kā 11.00+, teiksim standarta laiks ir 11/11.30-14/17.00 pirms svētkiem. Amplitūda diezgan paliela. Un par to piegādi plkst 9 - izbrīnīja. Tik agri no rīta mašīna vēl Dobelē ir, tad griežas un brauc uz Jelgavu...

Esam vēl sūtījuši no riekstijums.lv. Tie ir Lietuviešu putraimi un rieksti. Iepakots viss zolīdi, bet pretenzijām. Halva dievišķīgi garšīga. Daži putraimi graudu izmēra ziņā bija krietni mazāki nekā lielveikalā pakās, reāli saliekot divas pakas blakus var redzēt. Un pakā ar sēkliņām salātiem/maizei atveda mums mazas vabolītes, sīkas līdz 0.5 mm tumšas ar gariem deguntiņiem. Tās dzīvo tieši putraimos un sēklās. Tagad pa visu māju rāpo sīki kukaiņi un no tiem vaļā tikt neizdodas.

Lūk tā. Vienīgas cerības uz barboru.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.14 22:19

Bibī Tutū

es ienīstu zz, par to, ko pārlādē lapas pa vidu lielam komentāram. Aizpildīju anketu un padalījos vēl ar saviem iespaidiem šeit. zz visu izdzēsa. Ja kas, e-pasta adrese Jums ir - rakstiet uz e-pastu.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.14 22:41

egle1

Šausmas par atsauksmi par riekstijums. Gribēju tur sūtīt kaut ko, tagad - paldies - nē. Un vēlreiz - ap 9 no rīta man neder, es tajā laikā jau sen esmu darbā. Tāpēc saku, ka tikai mājsaimnieces vai BKA esošas mammas var kaut ko sūtīt no pārtikas internetā, jo visu dienu ir mājās.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.15 09:46

Bibī Tutū

RiekstiJums arī kaut kāds DPD piegādā, man sanāca, šķiet ap plkst.14+. Putraimus un sēklas vairs tur nesūtīšu. Pietiek esošu vaboļu. Bet halva bija debešķīga. Paņēmām halvu ar riekstiem - kilograms nemaz nebija tik daudz. Mīksta un ar palieliem zemesriekstiem iekšā. Gaidu atlaides, vēl paņemt, kad būs iespēja.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.25 12:56

Elizabete

Pacelšu tēmu :)

Par to, ka dzīvo ārpus Rīgas - nuko.lv piegādā visā Latvijā :)

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.22 16:34

Bibī Tutū

Par nuko palasi manu komentāru un, prātīgs cilvēks tur vairs neko nesūtīs. Labi piedosi 1 reizi, ka jā prece beigusies, būsi saprotošs otro reizi, bet desmito reizi tas viss, kombinācijā ar tādu bezkaunīgu melošanu un krāpšanos, ziniet vairs neiet cauri. Cenas nevar svārstīties 20% amplitūdā vienai un tai pašai precei. Nevar sūtīt pircējam preci, kura vispār neatbilst standartiem. Nevar būt no 5 pasūtītajiem tomātiem visi mazi, nevis vidēji. Nevar rakstīt, ka pakā 2gb cimdi, ja tur 1 pāris, ja rakstot 1 gb, pakā arī ir 1 pāris. Nevar, neiegādājot preci skaitīt naudu kaut kādos avansos, bet jāskaita automātiski uz konta, no kura ienāca nauda. Nevar pieņem pasūtījumu līdz 15.00 darba laikā, bet apstrādāt pasūtījumu tikai pēc 19-22.00 un tikai tad uzrakstīt e-pastā, ka daļēja piegāde, kad ne pasūtīt vairs neko klāt nevari, ne tev alternatīvas nepiedāvā. Piegāde viņiem ir caur DPD vai Omnivas kurjerdienestu, tātad piegādei ne vainas. Problēma ir ar pašu veikalu. Un vēl likt minimālo summu pasūtījumiem? Pie tādiem mīnusiem, viņiem vispār jāpriecājas, ka pie tādām cenām tur kāds iepērkam.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.25 12:51

->Elizabetei

Labdien, cik saprotu, esat saistītā kaut kādā veidā ar Nuko īpašniekiem, un noteikti esat lietas kursā attiecībā uz pašas aptauju un nuko rezultātiem. Izmeklējos nuko mājaslapā un Facebook līdz 8.03., kaut gan tēma te ievietota 14.03. Kur ir dāvanu kartes izlozes rezultāti? Kad tad beigusies aptauja un kurš laimēja karti? Ja jau visi pildījām, visi vēlas zināt :) Vai nuko karti aizmirsis piešķirt?

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.25 13:20

Dalībniekus piekrāpa?

Aizrakstīju NUKO Facebookā, jo Elizabete pazudusi. Diemžēl, balvas nebūs.

NUKO - NuKo Sveicināti! Mēs neēsam aptaujas organizatori. Mūsu dāvanu karti ir iespējams iegādāties sadaļā : https://nuko.lv/catalogsearch/result/?q=d%C4%81vanu+kartes
Pārvaldīt
PatīkRādīt vairāk reakciju · Atbildēt · 6 st.

pirms mēneša, 2019.03.28 14:27

Po

Naivi būtu domāt, ka reāli kāds to balvu saņems.

pirms mēneša, 2019.03.30 07:15

beidzot

pienākuši laiki, kad iedēt internetā ir ērtāk, nekā pacelt pakaļu un aizbraukt iepirkties līdz veikalam.

pirms mēneša, 2019.03.30 12:07

Bibī Tutū

Tā ir pēdējā reize, kad palīdzēju kādam studentam ar aptauju. Atceros kādreiz biju piedalījusies aptaujās bez balvām, viss OK, lai jauniešiem sokas. Bet tik reāli piekrāpt, solīt un nevienam to balvu nedot? Jā, šā vai tā pastāvēja iespēja, ka atdotu dāvanu māsai, družkai, boifrendam, bet .. naivi bija domāt, ka uz visu citu studentu fonā šī Elizabete vai Lelde, vai Markuss atšķiras un izceļas ar rūpēm pret respondentiem. Vairs nekad ar balvām bez balvām, jo Elizabete-Lelde-Markuss ir krāpniece.

pirms mēneša, 2019.04.01 23:51

Pievieno komentāru