Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārsts Jurijs Seļezņovs-Gastroenterologs-

Sakiet, lūdzu, kāds apmeklēja šo ārstu. Kādas atsauksmes. Vajadzēs pie viņa ārstēties, bet kaut kā baidos no viņa,liekas rupjš un neuzmanīgs.

gaitis

Es gan domāju, ka viņš nevarētu būt rupjš. Vismaz par par vienu konsultācijā sniegtu veselības knifu esmu viņam pateicīgs.

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 00:18

egle1

Biju, vairs neiešu, liekas neieinteresēts palīdzēt. Katrā ziņā - ja ar norīkojumu par 3 latiem var aiziet, ja par maksu, tad 20 lati būs izmesti.

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 07:50

konverts @inbox.lv

Visi viņi ir neieinteresēti, ne tikai seleznevs. Tada pati ir arī Stankuse, tādi visi. It sevišķi ja esi jau pensijas gados.

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 13:10

Miitawa

ārsts kā ārsts, neko sliktu teikt nevaru. Un nebija rupjš it nemaz. Biju ar nosūtījumu.

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 18:44

normali

Biju bez nosūtījuma,jo no ģimenes ārsta neko nesagaidīju.Ārsts likās uzmanīgs.

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 20:28

Slim

Biju pie vina 3 gadus atpakal, nepatika attieksme, censas pec iespejas atrak tikt no manis vala, bija neuzmanigs, pavisam neklausijas ko stastu par veselibas problemam.

pirms 7 gadiem, 2011.12.11 15:23

dagija

Biju pie viņa 3 gadus atpakaļ. Gāju ar nosūtījumu. Ņemot vērā, ka man nepatīk slimnīcas un kad jāpagaida kādas 5 min. uzgaidāmajā telpā, uzreiz sākas panika, iznāca dakteris un aicināja iekšā, ieraugot, ka esmu bāla, uzmundrināja un teica, ka viss būs labi. Dakteris ļoti jauks un saprotošs, ņemot vērā, ka pirmo reizi biju uz kobru un bija slikti, viņš atbalstīja un mierināja. Arī ārstēšanu noeica, un daudz ko ieteica, un arī izārstēja. Katrā gadījumā, man palika ļoti labs iespaids un iesaku viņu visiem, kam vajadzīga tāda veida palīdzība. Vsp savā dzīvē neesmu saskārusies ar izteikti nelaipnu attieksmi no ārstiem. Nezinu, varbūt veiksme, a varbūt, tas tpc, ka vnk neklausos, ko saka citi un vnk eju pie tā speciālista pie kura esmu nolēmusi iet.

pirms 7 gadiem, 2011.12.12 10:55

Liene

Piekrītu! Tā pat bija. Drusku itkā ar dīvainībām, bet kuram tad nav?

pirms 3 gadiem, 2015.12.11 15:28

slimnieks

Ārsts,kurš vispār aizmirsis par ārsta ētiku.Kā var pateikt slimniekam,ka viņš ir dzērājs un ilgstoši lietojis alkoholu,jo rokas trīc?!Vai viņam neienāk prātā,ka tas ir no uztraukuma un milzīgām sāpēm vēderā?Kā tāds mediķis var strādāt?!Padomājiet,ja gribat pie viņa pierakstīties!

pirms 3 gadiem, 2015.12.10 10:50

Janis.......

Gluposti,ja u nego byl,zamechatelnui doktor i on voobche ne peit alkogol.On spas mne zhizn.Umnica i boshoi professional .

pirms 3 gadiem, 2015.12.10 23:14

Mr.Bru.

Ļoti slikts ārsts,ja pēc procedūras pasaka paņem salfeti un noslauki muti un seju.Nedomājot neko sliktu noslauciju,kā rezultātā seja palika sarkana un sāka sūrstēt. Skābe no salfetes izdarija savu.Neiesaku šo gasterodebiloidu.

pirms 10 dienām, 2019.11.08 16:05

Pievieno komentāru