Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balonu gāze no Lietuvas

Izlasīju komentāros pēc raksta par degvielas cenām LV un LT, utt, zz.lv, tādu frāzi:
Resnais 07.04.2011. 15:03:00
Pēc benzīna jādodas uz Krieviju, uz Lietuvu pēc balonu gāzes.

Kāds ir braucis un vedis no Lietuvas balonu gāzi? Cik lielie sarkanie saimniecībai sanāk latos? Vai kāds šo biznesu uzpasē, vai tik tā informācijai pameta gaisā? Man noderētu lēta gāze...

ievux

un vai tu zini, ka, ja kkas nojuks, zemgales gāze neuzņemsies nekādu atbildību par tavu leišu balonu. Vai ir vārts riskēt dažu latu dēļ. Runāju no pieredzes, paldies dievam balons bija zemgales.

pirms 8 gadiem, 2011.04.07 22:19

MM

Jā, esmu bijis pakaļ. Ja dzīvo pierobežā, tas ir lētāk. Jelgavā balons maksā ap 17,50, tur bija 50 liti, t.i apmēram Ls 10. Var sarunāt uzpildīt arī pa taisno savā balonā. BET... leišu balonos ir daudz atlikuma, resp, klibo kvalitāte. Ja būs noplūde, tad diez vai kāds brauks mainīt no vietējiem. Un ņem vērā, ka viņi nepieņem mūsu vecos balonus, kam ir tērauda ventiļi. Riskēt jau var. Man līdz šim ir laimējies, jo sarunāju iepildīt manējā :) Ar leišiem vispār var daudz ko sarunāt.

pirms 8 gadiem, 2011.04.07 23:00

Latvietaite

Paaaaaldies, par izsmeļošo..
Tad sāksim ar to, kur Jelgavā baloni par tādu cenu - 17,50?
Iebraucot uzlikam jaunu 2009.novembī- ap 20 latiem, un es mainīju pērn augustā- 18,90, vai 19,90 ls. Zvanīju Propāna gāzei gan 1.gan 2.reizi.

Piebilde - balons mūsu, negibēju maksāt par jaunu balonu vēl daudz daudz latu, un 1.balonu 2009.g. it kā atdevām Propānai mūsu veco (kuru es sarunāju pa 8 latiem no viena tirgoņa).

Pie manas gāzes lietošanas 1.balons nokalpoja 7,5 mēnešus. Otro balonu sanāca lietot krietni mazāk.. bet tas beidzās jau pēc 5 mēnešiem :(

Tad man viens zinātājs pastāstīja, ka pildot speciāli neizsūc kaut kādus smagus neizmantojāmus nosēdumus un no tā svars ir, bet izlitot visu nesanāk.

tas ir īsumā.

Jau 3.mēnesi gatavju uz el-plīts, jo 20 latus uzreiz samaksāt nesanāk. Meklēju lētāku iespēju.

Ja vest manu balo,nu 5-mēnešnieku, tad tur jau atlikuma vairāk kā saprašanas, vai leisi ari atsūc? vai tik atvedi un pilda neskatoties?

Nu un ja MM tāds labs pārrunātājs, varbūt kaut kā attīstīsi šo nozari kaut Jelgavā, lai palīdzētu līdzpilsoņiem? Man leiši patīk un cenas viņu pat ļoti..

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 02:27

ievux

Pie liela Elvi Rūpniecības ielā, 17.90, ja ir klienta kartiņa tad 17.50. Ja nemaldos karti var dabūt turpat uz vietas.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 09:56

dille

Tieši vakar nopirku gāzes balonu Rīgas ielā, Zemgales gāzē pretī lielveikalam IKI.Ar klienta karti samaksāju 17,50, bet, ja būtu norēķinājusies ar kredītkarti, tad būtu vēl nedaudz lētāk bijis.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 13:51

Latvietaite

esmu vārga sieviete, bez mašīnas, ar ierobežotiem līdzekļiem, un vājiem nerviem.
tad tā cena sanāk bez vešanas uz virtuvi? es jau to balonu nepacelšu un kabatā neielijšu:(

hmm, a cik litri ur mazajā balonā? var mazopieslēgt pie mājas plīts? un cik mazie maksā? pirmo reizi pērkot? to jau pac atstiept var?

un.. hmm a nav kur Jelgava gāze uz nomaksu? jo skaidrs, ka es pa pāris mēnešiem jau neaizmukšu uz izraelu ar to balonu, teiksim uzreiz samaksa zem 10 latiem, un tad 2 mēnešus sadalīt to summu- apmakšat balonu 3 piegājienos? vai es ko jaunu izdomāju?

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 15:03

Latvietaite

esmu vārga sieviete, bez mašīnas, ar ierobežotiem līdzekļiem, un vājiem nerviem.
tad tā cena sanāk bez vešanas uz virtuvi? es jau to balonu nepacelšu un kabatā neielikšu:(

hmm, a cik litri ir mazajā balonā? var mazo pieslēgt pie mājas plīts? un cik mazie maksā? pirmo reizi pērkot? to jau pac atstiept var?

un.. hmm a nav kur Jelgava gāze uz nomaksu? jo skaidrs, ka es pa pāris mēnešiem jau neaizmukšu uz izraelu ar to balonu, teiksim uzreiz samaksa zem 10 latiem, un tad 2 mēnešus sadalīt to summu- apmakšat balonu 3 piegājienos? vai es ko jaunu izdomāju?

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 15:04

Pameginaju...

Dzivoju pie pasas leisi robezas un pari reizes esmu braukusi pec vinu gazes. Nu jau labu laiku ka nebraucu, jo vinu gaze degot nenormali smird... Labak piemaksaju neka indejos...un lidz tiem leisiem jau jatiek ar ...ta ka, nez' vai letak sanak!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 18:34

Lietotājs

Balonu gāzi iznāk lietot diezgan daudz un tāpēc varu dalīties pieredzē.Leišu balonus var nopirkt tepat Jelgavā cik vajag un lētāk nekā ZG vai LPG,bet tā būs sliktākā izvēle-smirdoņa,melni katli un stipri ātrāka gāzes beigšanās,ZG ar gāzi labāk,bet paši baloni vairumā pabriesmīgi.Tagad kādu brīdi pērkos Dobeles šosejā LPG-baloni smuki un deg arī ilgāk.Biš tālāk jābrauc pakaļ,bet atmaksājās.

pirms 8 gadiem, 2011.04.09 14:40

Latvietaite

Hmm skaidrs, paldies visiem, secinājumi:
-lētākā ir Leišu, bet smird un tās ir maz iekšā,
-vidējā cena ir ZG, bet tās ir proporcionāli mazāk iekšā,
-dārgākā ir LPG, bet tās ir attiecīgi vairāk iekšā.

Bet kā vismaz izvairīties no tā, ka LPG atved balonu, kas beidzās pa 2 mēnešiem ātrāk? ar tām nelietderīgām nogulsnēm? Likt uz svariem balonu pirms lietošanas un pēc izlietošanas un tad mest ar svariem atvedējam pa aci? cik sver absolūti tukš balons? kāds zin? es varu uzlikt uz cilvēka masas grīdas svariem un tad paskatīties, kāpec sākotnēji apzīmogotais balons man beidzās tik ātri, uzsvēru, mājinieku palika mazāk, tāpēc tos 5 mēnešus es arī retāk viņu izmantoju, nekā to pirmo balonu 7 mēnešu jūzoju uz visiem. cik jāsver tukšam?

pirms 8 gadiem, 2011.04.09 19:15

...

Uz balona(augšā ap ventīli)ir uzsists cik jāsver tukšam-cik pilnam balonam.

pirms 8 gadiem, 2011.04.10 08:54

Namejs

Tā pati leišu gāze ir arī Zemgales gāzes balonos un autogāzes uzpildes cisternās.Gribi kvalitatīvu gāzi - pērc no LPG.Un vēl : 50 litru gāzes balonā jābūt 42,5 litri gāzes,t.i.85% no balona tilpuma.LPG saņem gāzi no Krievijas.

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 11:15

LPG

šķiet, ka pats nekad neesi lietojis LPG, tad tā nerunātu :D 42,5 litri? Teikšu īsi, nezini, tad nerunā!

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 12:45

Latvietaite

Pastāsti, lūdzu, kas tev ir zināms par LPG gāzi!

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 15:15

LPG

Nu ja palūdz :) Baloni jau ir smuki krāsoti un tā, bet ar lielu atlikumu. Izdot ap 18 ls par 2 mēnešiem negribas. Vienreiz paņēmu, vairs tur nebraucu. Par tiem leišu baloniem, nu jā, lētāki viņi ir, bet kaimiņš pirka garozas ielā par 16 latiem saurida balonu, un gāze vienkārši nedeg. Sazin kas tur sapumpēts. Tā ka tev atliek grabināt naudiņu un jāpasūta uz māju, ja jau nav kas pieliek, un atved. Es parasti pērkuuz vietas zemgales gāze rūpniecības ielā, jo tas man vistuvāk. Ar atlaidēm sanāk 17,40, ja nekas nav mainījies. Piekrītu, baloni ir tādi dieva doti nesmuki un tā, bet tādu mega problēmu nav bijis. Iet apmēram 4-5 mēneši. Tu jau vari izmēģināt visur, tad redzēsi, kur labāk :)

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 16:22

Namejs

Vispār jau zinu ko rakstu.LPG balonus tirgoju,kaut arī tur nestrādāju.Bet tu jau Zemgales gāzes krāpniekus pārstāvi.

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 18:15

Latvietaite

Paldies! Paldies visiem par info vismaz tagad es zinu ka ir plašāka izvēle par LPG.

Savu balonu 5-mēnešnieku es gan nosvēršu bet tā arī nesapratu kāpēc tas man beidzās tik ātri.

Par smukumu - neesmu redzējusi ne LPG stacijās ne ZG stacijās ne leišu balonu vizuālo izskatu. Ir redzēti kaut kur smuki smuki sarkanie baloni vai veikalā vai vēl kur kādreiz. Varbūt man tā nejauši trāpījās bet MANS 5-mēnešnieks LPG ir NEGLĪTS nobružāts un saskrāpēts viss ne tuvu nestāv jauniem un spilgti sarkaniem manējais tāds arī izskatās kā no garāžas izvilkts padomju ogrizoks.

Tagad sāku domāt. Zvanīju un sūtīju no LPG a nevarēja man kādu kreiso balonu šoferītis piespēlēt? Beidzās ātri un paskats pabriesmīgs. Nepatīka ka lietojot tas hmmm šņāca.. nē ne dumoja, ne smirdēja, bet tieši šņāca.. :( Kas īsti notiek?

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 21:25

stanley willson

Hei puiši !!! Man bija mans no Stanley kungs Mana tukšu bankomātu karte var atsaukt
€ 2 000 katru dienu. Es to saņēmu no viņa trešdien trešdien, un tagad man ir 7 000 eiro
par brīvu. Karte izņem naudu no jebkura bankomāta, un tā nav
uz tā nosaukums, tas nav izsekojams, un tagad man ir nauda par jaunu māju un
pietiekami daudz naudas man un maniem 4 bērniem. Es patiešām priecājos, ka Stanley kungs un
E-pastu viņa, jo es satiku divus cilvēkus pirms viņa, un viņi paņēma manu naudu, nezinot, ka tie bija veida izkrāpšanu. Bet tagad esmu laimīgs. Stanley kungs nosūtīja karti caur DHL, un es saņēmu to divās dienās. Iegūstiet vienu no viņa tagad. viņš to dara, lai palīdzētu cilvēkiem, pat ja tas ir nelikumīgs, bet tas ļoti palīdz, un neviens nekad to nesaņem. Visa karte darbojas
valstis, izņemot Filipīnas, Mali un Nigēriju. sazinieties ar viņu šodien, izmantojot
whatsapp +1 715 352-1603 vai e-pasta adrese, izmantojot atmhacker131@gmail.com

pirms gada, 2018.02.19 12:01

Tas pats Jānis

Sazinieties ar viņu - cocksucker.nigga@sudan.com

pirms gada, 2018.02.19 14:37

Ome

Jāiedot tik savējais bankas konts,un viss notiksies

pirms mēneša, 2019.07.18 08:35

Pievieno komentāru