Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

daktere Tatjana Piļipčuka

Kādas atsauksmes?

tamara

man vajaga uz viziti

pirms 3 gadiem, 2015.01.22 22:08

atsauksme

Viņas paciente esmu jau padsmit gadus. Pie citas nemaz neietu.

pirms 6 gadiem, 2012.10.08 17:32

Zigfrīds

Nedzer, nesmēķē, necenzēti nelamājas.

pirms 6 gadiem, 2012.10.08 17:42

esssssss

tad jau gan "Laba" ja padsmit gadus neatlaiž. manuprāt tas nav labs rādītājs, ja padsmit gadus ārtē vienu vainu.

pirms 6 gadiem, 2012.10.09 09:13

doma

ko viņa ārstē? garastāvokli,vai?

pirms 3 gadiem, 2015.01.23 23:38

Humveibīns

Es aizeju pie nabagiem
Un grūžu viņu kārās mutēs
Vien savu dziesmu dienišķo,
Vien savu dziesmu.

pirms gada, 2017.01.11 17:40

......

Man sāk likties ka viņai nekad nav garastāvoklis, un ļoti rupji izturas pret pacientiem, nav jau brīnums ka trūkst cilvēku

pirms 3 gadiem, 2015.12.09 09:24

......

Man sāk likties ka viņai nekad nav garastāvoklis, un ļoti rupji izturas pret pacientiem, nav jau brīnums ka trūkst cilvēku

pirms 3 gadiem, 2015.12.09 09:24

Nezinamajs

Neiesaku galīgi. Atnāku uz pierakstu 9.00 um gaidu, kad sauks iekšā, jo teikts ka bez uzaicinājuma neienākt. Gaidu 30 minūtes vēl nesauc, nevarot sagaidīt iegāju pati uz ko man atbildēja - Jums pieraksts? Pateicu ka uz 9.00 ir. Teica lai uzgaidu vēl ārā, pēkšņi iznāk pēc 1 minūtes un saka Jūs jau esat nokavējusi savu laiku. :D Kaut vai neviens nesauca iekšā un pati nemaz nezināja ka viņai pirmais pieraksts ir jau uz 9.00, pat nebija lapā ielūkojusies. Murgs kaut kāds, paši uzliek ka ienākt bez uzaicinājuma nevar, bet nevienu nesauc iekšā, un ja ienāc bez uzaicinājuma tad dzen ārā un liek gaidīt.

pirms gada, 2017.01.10 09:30

Mr.JOHH

Slikts dakteris , nav laipna , vienmer dusmiga , nemak apieties ar pacientiem.

pirms gada, 2017.01.11 13:25

kraa

Neieintereseeta, pavirsha,KAut gan maksaaju pilnu cenu 20.eur. Tikai pie dr.Igaunes !

pirms gada, 2017.01.28 20:31

Kliente

Neiesaku! Nekompetenta, pavirša, vienaldzīga, nelaipna. Biju spiesta pie viņas reģistrēt bērnu, jo viņa atbilst mūsu rajonam. Citi ģimenes ārsti neņēma, jo ir pārslogoti. Tagad gribam iet prom no viņas, bet grūti pie kāda cita tikt, jo visi labie ārsti ir pārslogoti. Pie viņas un vēl citiem, viņai līdzīgiem, protams, vienmēr ir brīvas vietas.

pirms 25 dienām, 2018.11.15 09:43

Bijusī kliente

Es arī biju spiesta aiziet no viņas.Gadu sūdzējos par galvas reiboņiem,bet nekādi uzlabojumi nebija.Esmu nomainījusi ģimenes dakteri,savedusi veselību pateicoties brīnišķīgai ģimenes dakterītei E.Maigonei.

pirms 24 dienām, 2018.11.16 10:10

Essere

Brīnos par šo ārsti un arī citiem viņai līdzīgiem! Te viens saka, ka aizgājis no viņas, te vēl kāds... Satieku paziņas, tie man arī stāsta, ka gājuši prom, ka nav apmierināti. Viņai visu laiku it nepilna prakse ar brīvām vietām. Cik "biezai ādai" jābūt, lai tas vispār nesatrauktu. Kāda velna pēc tika tērēti daudzi gadi, lai it kā apgūtu šo profesiju, kaut patiesībā tas absolūti nav aicinājums, darbs ar cilvēkiem nepatīk, palīdzēt nav vēlēšanās. Tā nav profesija, kur strādāt tikai tāpēc, ka kaut kā jau maize sev jāpelna...

pirms 20 dienām, 2018.11.21 01:04

21x21jelgavnieks

Nosauciet kaut vienu Jegavas poliklīnikas ārstukas mūsu laikos ārstētu pēc sirdaicinājuma?Man patīk kardiologs dr.Liepa!!!Lielākā daļa ir komercārsti-gaia ti naudu!!!Bet tādi laiki-paši gribējām!!!

pirms 18 dienām, 2018.11.22 12:26

z

HA-HA LIEPA! Rupeklis! Slimniicaa bauro uz pacientiem un arii polikliinikaa,ja nav gariigais! Gudriibu neapstriidu ,jo savu karjeru saakot vecajaa slimniicaa ,saaka no zemaakaa pakaapiena liidz dakterim .Bet ko Juus teiktu,ja palaataa iedraazzas dakteris ,un jau no sliekssnna saak bllaut uz sievieti peec infarkta,ka vinna ir rekordiste pa holesteriinu ,un briinums,ka veel dziiva? Nu gandriiz atkal leekme! Dazzreiz vaards nokauj aatraak nekaa nazis!

pirms 18 dienām, 2018.11.22 13:11

Kira

Varētu jau pieciest ārsta negarastāvokli un rakstura negludumus, ja vien viņš tiešām ir profesionālis. Bet ja nav ne viens, ne otrs...

pirms 18 dienām, 2018.11.22 22:12

Pievieno komentāru