Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbs Jelgavā-nav kas strādā

Vai tiešām visi ir aizbraukuši un palikuši ir tikai slinkie bezdarbnieku pabalstu tīkotāji.Nav ne labu šoferu,ne labu atslēdznieku.Ir normāls piedāvājums,bet ss.lv 3 dienu laikā ir painteresējies tikai viens cilvēks.Tiešām nevienam nevajag darbu,kur ir visas sociālās garantijas,normāls kolektīvsi un pirms nodokļu nomaksas alga grozās ap 1000 euro mēnesī.Vai nu cilvēki vienkārši negrib strādāt un darba tikums ir sveša lieta,vai tiešām strādāt gribošie visi ir prom....

turpat blakus

Ticiet man, vēlme ir, bet diemžēl tie, kas grib strādāt, parasti neatbilst darba devēja izvirzītajiem kritērijiem... Tāpēc arī neatsaucas...

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 14:38

Es pilnīgi piekrītu, tā ir citā, manā jomā. Meklē darbinieci no nez kādiem augstiem plauktiem, tā teikt no ļoti turīga slāņa, bet uz tādiem taču nevar 100% paļauties.

pirms 5 gadiem, 2014.03.16 22:02

no cita pagalma

Darba devējiem ir no finiera izgriezts cilvēka kontūras, tas, kas tam atbilst pēc auguma aprisēm, tas tiek pieņemts darbā uz laiku, jo tomēr vēl ir jāredz, ko spēj un cik ēd.
Senā pagātnē darbā pirmkārt ņēma tos, kuri dūšīgi ēda, jo tad viņi dūšīgi arī strādāja!!!

pirms 4 gadiem, 2014.06.25 08:49

jolanta

Prasības kandidātiem patiešām tiek uzstādītas. Pirmkārt- viņi grib, lai strādniekam būtu sertifikāts(vai diploms). Tad viņiem vajag angļu valodu, datorprasmes un vēl sazin ko. Kur tad viens 50-gadīgs padomju laika strādnieks ar 9 klašu izglītību var atbilst šādiem kritērijiem???

pirms 4 gadiem, 2014.07.04 18:51

autors

Vajadzīgs autoatslēdznieks,darbnīcu vadītājs,autobusu šoferis.

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 15:16

Essa

Kur tieši un ko Tu, SIA, meklē? Vai par šo atalgojumu ir arī cilvēciska attieksme, kādas darba stundas? Vai atalgojums ir atbilstoši Darba likumam kā primārs maksājums? Vai sociālās iemaksas tiek veiktas regulāri un pilnā apmērā? Redzi, ir šādi un vēl daudzi jautājumi, kurus potenciālais darbinieks ir noguris uzdot. Sasola bez maz leiputriju, bet nonāk pie fakta, tad darba devējam 1001 atruna....Tā ir realitāte LV!

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 15:04

autors

Meklēju atslēdznieku,darbnīcu vadītāju un arī autobusa šoferi.Un nevajag uzreiz sākt ar pārmetumiem par necilvēcisku attieksmi,solījumu neizpildi un atrunām..Tāda tipa cilvēkiem,kas sāk ar pārmetumiem,tiem tiešām darbu ir grūti atrast.Un vēl nevajag cilvēkiem pārvērtēt savas spējas un profesionalitāti-visi baigie speci un meistari,bet beigās nemāk riteni pieskrūvēt.Un ja kas,darbs ir stabils,kadru mainības praktiski nav,bet apjomi aug.Tapēc vēl cilvēki vajadzīgi.Arī visi nodokļi tiek nomaksāti pilnā apmērā.Bet ja patiesībā man jāsaka,tad pēc pirmā iespaida ,tāds darbinieks,kā Jūs,man nēesat vajadzīgs.Kaut vai elementārai kultūrai jābūt,nevis pirmajā reizē uzreiz uzrunāt uz ''TU''

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 15:13

Eva

Vispār jau interneta vidē uzruna "Tu" ir pilnīgi normāla un ierasta lieta, tas nenozīmē, ka arī nevirtuālajā vidē sveši cilvēki tiks uzrunāti uz Tu. Un jautājumi par algu, stundām, sociālajām garantijām ir tikai normāli. Ja šādas lietas autoru kaitina, tad tā viela pārdomām- vai strādāt pie šāda cilvēka...

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 10:25

autors

u2000@inbox.lv
tel.27400444

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 15:23

egle1

Mans vīrs arī meklē - Autovadītājs arBE un CE kat.un 95 kodu meklē darbu Jelgavā ir pieredze uz manipulātoriem.Kā arī ir traktortehnikas vaditāja tiesibas ar kategorijām BDF .Ir pieredze uz forvarderim un frontālās tehnikas.
Tikai viņam atkal nezvana.
http://zz.diena.lv/sludinajumi/darbs-un-izglitiba/mekle-darbu/7535

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 15:36

autors

Vīram nav D kategorijas(autobusi)

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 15:47

asdfgh

incanti cik daudzi daba mekleetaaji ir sanjeemushi atbildi uz savu sludinaajumu, ka meklee darbu?

pirms 5 gadiem, 2014.03.16 18:35

autors

Ja atslēdznieks,tad lai uzraksta vai piezvana pats vīrs.Augstāk ir e pasts.

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 21:23

viņš strādājis arī par atslēgu padevēju .

pirms 3 gadiem, 2015.09.05 08:55

šoferis

Labdien.Man ir viss iespējamais bet nav darba-Jelgavā darbu atrast nav iespējams...Ir varianti gan pašam savs buss utt.Daudzu gadu pieredze un viss pārējais.Ja kas-varat uz e pastu uzrakstīt kāda firma utt. soferist@inbox.lv

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 16:05

šoferis

Tur jau tā lieta kad nav nekādas informācijas par šo vakanci,paskatījos ss.lv nu nav tur tādas vakances Jelgavā kas atbilstu šim ierakstam.Vēlētos zināt kas par firmu,kas par pārvadājumiem jāveic,kas par autobusu-jābrauc uz ārzemēm vai vietējie utt.Šausmīgi skopa un slepena informācija itkā šim sludinājumam.Kā cilvēki var zvanīt un interesēties ja tik slepeni...soferist@inbox.lv

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 16:42

experts

Kā saka " topik gavno, avtor mudak" . Elementāra matemātika 1000 Euro - nodokļi = 700 = 490 Ls. Jautājums??? Kāpēc lai normāls šoferis ar CDE brauktu par tādiem grašiem? Nerunājot nemaz par normālu mehu, vai šloseri. Un droši vien ar pirmskara ( 70 gadus veciem autobusiem). Atbilde autoram- meklē tadžikus Rafšanu un Džašudu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.14 22:03

barts simpsons

Ja apgādājamo nav, tad no 1000 - 698 uz rokas, ja viens - 737€ , ja divi - 777€. Ne visai cienīga alga, lai gan priekš LV laikam vidējā (pēc statistikas). Protams, ja dzīvesbiedre arī strādā, tad jau laikam jāpietiek.

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 08:13

šoferis 2

Ko jūs te pa 1000eur runājiet,reti kur tādu algu šoferim maksā,neskaitot fūristus,kas guļ visu mūžu kabīnē,ēd sausu un reti mazgājās.Parasti viss ir aploksnēs.Jelgavā vispār darba nav,bet ja ir tad pa minimālo algu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 09:51

barts simpsons

Par to, cik kam apmēram maksā, esmu lietas kursā, vienkārši uzrakstīju skaitļus pārdomām. Starp citu, ja 1000 ir bruto, tad kopā ar nodokļiem valstij summa ir 1236 eiro, tātad valsts kasei tiek pārskaitīti kopā ar nodokļiem no algas 538 €. Diez vai tēmas aizsācējs ir tas retais, kas maksā tik lielus nodokļus. Un ss.lv tā arī neatradu atbilstošu darba piedāvājumu.
Starp citu, nemaz tik netīri tie fūristi nav. Bet mājās tiešām nedzīvo vairāk par 5 dienām mēnesī

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 13:58

merisso

piekritu-jelgava darba nav-ipasi sievietem-man ir nepabeigta augstaka izglitiba un nenem pat cenas limet uz precem noliktavas,lai gan prasiba ir pamatizglitiba.visi sludinajumi ir ielikti vnk,lai atskaititos,ka rikots konkurss,bet savejie jau sabazti visas vietaas.

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 11:10

jelgavniece

Lai gan darba devēji saka,ka cilvēki nevēlas vienkārši strādāt,PATIESĪBA ,ir pavisam cita.Izsludinātajos konkursos sen jau ir kandidāts no sava loka.Ja arī būts uz pārrunām neuzskata par vajadzīgu pat sniegt atbildi par rezultātiem.Kad sieviete ar augstāko izglītību ,darba pieredzi ,sūta uz vienkāršiem darbiņiem t.i.pārdevēja,dispečere utt.neviens jau darbā neņem.Bet,ko darīt,ja vēlas strādāt,bet neņem,jo redz CV,acīmredzot,par labu.:)))))

pirms 5 gadiem, 2014.03.17 10:35

Vārds vārds

Es arī neņemtu darbā cenas līmēt tādu, kas pat teikumu un vietvārdu neprot ar lielo burtu uzrakstīt un elementārākās pieturzīmes lietot. Teiksi :"Neesam jau gramatikas eksāmenā" ? Neesam, bet tādas prasmes vidējam aritmētiskajam pieaugušajam tomēr ir jāpielieto.
Starp citu, konkurss un atskaitīšanās par konkursu kā obligāta prasība ir tikai un vienīgi valsts iestādēs. Tā kā , ja vakance publicēta privātā kantorī,noliktavā tad tas darbinieks ir nepieciešams de facto.
Redzi, nezini tu tādas lietas, izdomā visādas sazvērestības teorijas un tas jau kaut ko par tavu intelekta līmeni liecina. Spiežas ārā pa visām vīlēm tavs pamuļķums un darba devējs to jūt

pirms 5 gadiem, 2014.03.23 21:07

jelgavniecei

pilnīgi nepiekrītu Jums, mūsu firmā arī jaunu darbinieku meklēšana ir gatavās zobu sāpes, ļoti grūti atrast atbilstošus darbiniekus, kaut arī prasības nav nez cik īpašas. No 20 cilvēkiem varbūt 1-2, kurus varētu sākt vērtēt, bet īstenībā - nav jau, no kā izvēlēties, jāņem kandidāts ar vismazāk mīnusiem. Par priekšrocībām nemaz nerunājot....

pirms 4 gadiem, 2015.02.20 12:08

ggg

un veel visur prasaas taa krievu val. !!!!!!

pirms 3 gadiem, 2015.09.06 08:25

...

Nepabeigta augstakā izglītība diemžēl neskaitās. Tas vienkārši norāda, ka attiecīgajā specialitātē nav iegūts diploms, izietas visas prakses, eksāmeni utt. Tā kā iekš CV, domāju, to nav vērts pat rakstīt, jo teorētiski es arī varu nomācīties 1-2 mēnešus kaut kādā augstskolas programmā, aiziet prom un uzrakstīt, ka neesmu pabeidzis kaut ko.

pirms 3 gadiem, 2015.10.11 20:52

555

Visi darbinieki atrodas darba tirgū, kur piedāvā prasmes pret atlīdzību. Tur, kur atlīdzības daļa ir laba, tur tukšu vietu nav, bet ja piedāva maz, tad ir brīvi un svilpo vējš. Nez vai mani, labu darbinieku Tu vari pie sevis pierunāt strādā, jo man maksā 1400 eur uz rokas, visas soc.garantijas, apdrošināšana, apmaksāti sakari, kvartàla prēmijas, svētku dàvanas un garāks apmaksātais atvaļinājums kā valsts noteiktais. Šādos apstākļos Tev jāsamierinās ar to kas paliek pāri - un tici man, ne jau tie labākie kumosi paliek pāri.

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 17:16

ziedonis

Jā, jā, man ar tāds a h u j e n i j s sapnis rādijās, kad pārdzēros to stulbo Jelgavas krutku, vārdu sakot; sapņoju, ka gredzens pirkstā, atmodos, bet pirksts bij d i r s ā!

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 18:41

šuriks

Tā jau ir-ar tiem Migar zārkiem braukt,zimā salt nost viņos,pašam remontēt melnu muti utt.Ja jau galīgi darba nav tad varbūt.

pirms 5 gadiem, 2014.03.15 17:41

to SIA

Piezvani uz NVA aģentūru! Viņiem ir tāda bāze, uztaisis atlasi un būs tev darbinieki.

pirms 5 gadiem, 2014.03.17 11:13

sasmīdināji

NVA paši ir nomocījušies, mēģinot atrast kaut vai dažus kandidātus, ko piedāvāt darba devējam, jo bezdarbniekos parasti reģistrējas ne jau tie, kas grib tur darbu atrast, bet gan "izvilkt" kādu laiku bez strādāšanas, uz pabalstu dzīvojot vai arī kādu papildus eur pie savas aplokšņu algas (un tiem pēdējiem jau darbs ir, tikai neofic., un jaunu nemaz nevajag)

pirms 4 gadiem, 2015.02.20 12:12

...

Savā ziņā piekrītu "sasmīdināji". Man rados arī ir viena sieviete. Gadiem dzīvo uz kaut kādiem pabalstiem par invaliditāti (nav tik smaga, lai nevarētu strādāt). Nesen pie mums interesējās, kā var pieteikties uz bezdarbnieka pabalstu, kaut arī reāli 2 vietās strādā bez papīriem. Ir arī tāda suga.

pirms 3 gadiem, 2015.10.11 20:58

inese

Sveiki.....darbs ir un nau...zinu daudzas kuras stradat grib,bet neatbilst kriterijiem vai 2-3gadu pieredzej jabut....ja nau darba kur pieredze bus......esmu ari bez darba,no bezdarbniekiem kursus biedzu datora un turisma-visur prasa 2 gadu pieredze.......

pirms 5 gadiem, 2014.03.17 20:30

Ņau ņau

Iemācies vispirms rakstīt un tad meklē darbu! Varbūt vakarskolā pamācies? Kā var divas reizes nav vietā uzrakstīt nau?

pirms 5 gadiem, 2014.03.18 17:56

nu

kā māk tā raksta un tu pirdēj neesi skolā gramatikas pasniedzējs !!! Še ļaudis darbu meklē maizītej nevis muti vēdināt .

pirms 3 gadiem, 2015.09.07 08:48

īrs

Par tādu atalgojumu jau puse latviešu no Īrijas jau būtu mājās. Man neticas. Te ir jābūt zemtekstam. (tagad analizējat gramatiskās kļūdas man, jo citu jau nav ko iekomentēt)

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 17:45

membrāns

Varu un gribu strādāt !Ir liela darba pieredze !Kino studijā,gaterī,ādu fabrikā,metālapstrādē,galdniecībā,plastmas logu ražošanā....varu kādam purnā iedot,ja vajag...Ļoti gribu strādāt ! Kur ir JĀPIESAKĀS ? Par sevi-man IR 60 GADIŅI .Vai TURPINĀT........???

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 17:55

,,,

priekšādiņa krunkaina. Citādi visādi derētu manā firmā....

pirms 4 gadiem, 2014.06.24 20:56

Pusrenā Berta

Tas nekas ka tik stāv

pirms 4 gadiem, 2014.07.03 19:28

Normunds

Neesi krāpnieks un biznesā viss būs labi!

pirms 4 gadiem, 2014.06.24 16:47

mi

Ja ir 300 eiro -strādāsi...

pirms 4 gadiem, 2015.04.17 13:17

taisnība

Ir tādas organizācijas kā Jelgavas skolu valde, kur nav vajadzīgi speciālisti ar 5-10 gadu darba pieredzi, jo ņaestudentus un mentorus,tā ,piemēram, "Saliņa", "Zīlīte", "Varavīksne" Jā, gaida rokasnaudu vai citu kukuli.

pirms 4 gadiem, 2015.04.17 13:21

nu

par 300 EU tad tikai 3st. darba diena .

pirms 3 gadiem, 2015.09.05 09:12

Pievieno komentāru