Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotosessija maziem bērniem

Kurā salonā Jelgavā var smuki sabildēt mazus bērnus bez steigas? Lai atmiņai mākslinieciskās bildes paliktu. Un cik tāda sessija maksā (jo precizāk jo labāk), ja bildes nedrukāt bet uz manas matricas saglabāt?

Lacis..

sesija ar vienu S..

Cik tad Jelgavā to salonu ir ? Pazvani parunājies.. Parasti viņiem visādi piedāvājumi jau ir gatavi..

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 09:04

sdfwqrete

labs meistars ir pie llu baseina, feins un jautrs! beerniem ar patiks. nezinu adresi

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 11:44

vinnijsp

Ja var aizbraukt uz Rīgu- www.sapnustudija.lv

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 12:06

Ilzita

Timmermaņa fotosalons, Jelgavā, bildes tiešām labas un kvalitatīvas... ;)

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 12:36

Fotostāsts

Paldies par S - iegaumēšu :)

Par zvanīšanu - es šaubos, ka zvanot salonos man krīzes laikā, kāds teiks, ziņiet 60% māmiņu šīs sesijas nepatīk un 80% mazuļu mūsu fotogrāfs nepatīk, rezultatā bildes izplūdušas. vai nē?

p.s. ja te kāds sāks pašreklamēties - lūdzu, bet tad pilnībā jāuzņēmās atbildība par darba kvalitāti, nevis rakstu - viss super, dzīvē - viss otrādi.

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 12:47

Fotostāsts

Tiešām, kā to meistaru pie baseina precizāk atrast? varbūt kāds kontakts ir? Un cik ilgi tādas sesijas mēdz būt? Pusstundu? Man nekāda priekšstata par naudu un laiku, jo visas draudzenes bildējās pie kādiem tikai sev zināmiem super-meistariem par šokolādēm vai noslēpumā tītiem honorāriem..

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 12:51

Fotostāsts

Man liekas, ka pie Timmermaņa rezultātā arī iesim. tā ir vienīgā vieta, kuru es zinu un daudz dzirdējusi attiecībā un visādiem pakalpojumiem un produkciju :)

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 12:53

kliente

meistardarbnica.lv (Juris Zēbergs)
smaidi.lv (Sanita Tukre)

ieej aplūko bildes un varbūt kāds no šiem ir ok.

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 13:27

kirdik

papētīju cenas jelgavasfoto.lv

Nosaukums Cena(Ls ar PVN)

Kāzu foto (1 pozīcija)
12,-

ģimenes foto
10,-

portrets
8,-

tādas ir tās cenas par 1 apstrādātu bildi????????????????????????????????????????????????????

tipa 1 bilde 8-12 lati? pasaulē kur fotošops ir katrā skolnieka kompā? labi labi, tie jau profi, bet tomēr summas!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 17:10

ne-smaidu

papētīju
smaidi.lv (Sanita Tukre)

darbi labi, bet cena..
Fotosesijas notiek Jelgavā - studijā 2 - 3 stundas, cena 35Ls. Pēc fotosesijas bildes tiek apstrādātas un katrai bildei tiek uztaisīti vēl 2 - 3 varianti, melnbalts, brūns un paspilgtināts variants, diskā tiek ierakstītas aptuveni 300 - 500 bildes.

diez vai bērni, īpaši mazi, izturēs 3 stundu bildēšanu, un vai pati meistare gribēs bildēt viņus to pieteikto pusstundu par 6 latiem? man toč 300-500 bildes nevajag. ja es tā izskatos šogad, tad pietiek ar 20-50 max, vai mazāk kā 100 kopskaitā.

pirms 8 gadiem, 2011.02.24 17:34

kliente

pazvani un pajautā par to pusstundu, bet no pieredzes saku, ka Sanita arī ar sīčiem labi tiek galā. Manu četrgadnieku noķēra ritīgi labās pozās un arī pierunāja kādu brīdi speciāli papozēt. Katrā ziņā manai famīlijai patika. nemaz nejutām kā pagāja tās 4! stundas

pirms 8 gadiem, 2011.02.25 00:14

kliente

to kirdik
tad aplūko sokolovstudio.com cik maksā labs fotogrāfs. ir būts, ir maksāts un ir tā vērts... atmiņa visam mūžam un mazbērniem vēl tiks

pirms 8 gadiem, 2011.02.25 00:17

Fotostāsts

Hmm paldies visiem! Apskatīju saitus, darbi ļoti patika. Bet, ja godīgi, arī negaidīju tādas cenas, īpaši mūsu laikos. Man liekas ka 10 latus par 1 bildi cilvēki varēja atļauties treknajos gados, bet ne tagad. Ļoti patika smaids.lv, zvanīšu tai jaukajai meitnei, bet tā ir taisnība ka es vairāk par 10 latiem neplānoju atdot par šo pasākumu, varbūt tāpēc arī laika ziņā nedomāju tik ilgi bildēt zīdaiņus.

pirms 8 gadiem, 2011.02.25 12:16

Ilzita

Par 8 bildēm (dažādās pozīcijās)pie Timermaņa samaksāju 14Ls, vienu gadu atpakaļ....

pirms 8 gadiem, 2011.02.25 13:19

essss

ko nu mūldi katra pozīcija tur maksaja 10 ls gadu atpakaļ

pirms 8 gadiem, 2011.02.25 22:20

meitēns

Wow, wow, wow gkfoto.lv ir mans informātikas pasniedzējs universitātē! Nekāds maigumiņš viņš nebija, iemācīja, ka galva nav miskaste, nav jāpārbāž ar faktiem.
Vajadzēs mēģināt pa pliko papozēt:p

pirms 8 gadiem, 2011.02.26 15:16

Pievieno komentāru