ginekolege Oksana Slabodjana

Vai kads var kautko pastaastiit par sho aarstu?

Reinis

Bieži pie viņas piestaigāju. Par pāris bamslīšiem varu visu sīki izstāstīt, kā mani izmeklē un analizē

pirms gada, 2016.03.25 10:50

egle1

Ļoti aizņemta, skrien vienā skriešanā, gan dzemdības pieņem, gan operē, gan prakse. Neizvēlētos viņu par savu ginekoloģi, jo laika atbildēt uz jautājumiem viņai nav. Grūtniecei jo īpaši. Nu ja nu vienīgi savām īpašajām klientēm.

Bet tā daktere noteikti zinoša. Bet nav īpaši laipna.

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 09:54

Merija

Kamer devu vinai naudu, vina mani arsteja, pec tam principa pec vairak neko nedevu, un kad guleju slimnica, 3 dienas par manim nelikas ne zinas....... tapec jautaju citu cilveku viedoklus, varbut tikai man ta ir gadijies.......

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 10:22

Кристина

Типичная картина,много,очень много лет состояла на учете,после первых неудачных родов еще лечилась у нее.затем имела страховой полис ЭРГО, и пошла к ней.глаза вытаращила.что я ей не деньги даю,а полис показываю.Вообщем врач-ужасная,унее,как у Скруджа в глазах только деньги-деньги-деньги.Постоянно бегает.хочет везде урвать и в больнице и в частной практике,Бог миловал рожала у прекрасной акушерки Эвы и очень довольна осталось,спасбо Валии.Девочки к ней лучше ни ногой.

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 11:03

olga

Nu neznaju, ja celovek principialnij i nikogda vracam dengi ne daju, i nicego plohogo nascet nee skazatj ne mogu, kogda lezala na sohranenie ona ocenj vnimatelnaja bila. A vi ne zadumivalisj cto sami vinovati cto vraci ot vas geneg zdut, sami vinovati. Taksto v sledujuscij raz kogda gengi budete pihatj podumajte o posledstvijax!

pirms 3 gadiem, 2013.12.04 22:33

ess k

nu nez, man ar viņu nav bijušas nekādas problēmas. man patika, laipna, atsaucīga!vienmēr uz manis interisējošiem jautājumiem ir atbildējusi.vienīgais mīnus, ka vizītes laiks šad tad ir nobīdijies, aizej un daktere operē piem.

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 11:44

Девченки, она не акушерка, она - врач! Много лет хожу к ней и только к ней. Менять не собираюсь.

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 12:08

almas

......и не вылечила за многих лет????????

pirms 4 gadiem, 2013.07.26 00:24

au

Laba -tikai ļoti mīl naudiņu.Kā saka ,kas maksā tas pasūta mūziku !

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 12:31

Paciente

Кристина, Jūs nejaucat ar Dr.Begendikovu? Viņa ļoti mīl naudu, bezkaunīgi var pat paprasīt naudu par it kā analīzēm, lai arī tās ir bezmaksas, un viņai ir arī privātprakse, bet Dr.Slobodjan privātprakses nemaz nav!

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 13:51

Blacky

A jūs gribat pa 0,3 santīmiem izārstēties. Jebkurš darbs ir jāciena un jāapmaksā. Ginekologa darbs nau no patīkamiem darbiem un vētrtēt šo darbu vajadzētu vairāk. Bezmaksas šajā pasaulē nekā nau,un dakteriem arī kkā jādzīvo. Mūsu laikos visi mēģina kko nahaļavu dabūt. A neviens negrib strādāt,lai varētu apmaksāt ārsu .
Paldies par sapratni.

pirms 4 gadiem, 2013.05.25 14:17

paciente

Esmu pie viņas 2 reizes bijusi. Ļoti patīkama, gudra, moderna ārste.Iedeva sava tālr.nr. , lai var zvanīt un uzdot jautājumus, ja nu kas.
Vairs pie viņas neeju, prozaisku iemeslu dēļ - salīdzinoši tālu jābrauc (uz slimnīcu) un diezgan gara rinda pierakstam. Par pašu dakterīti varu teikt tikai tos labākos vārdus.

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 14:20

zintra

ari man ir tikai pozitiivas atsauksmes par vinju. ljoti jauka daktere. vienmer atbildes uz visiem jautajumiem.. parunajas par dzivi. iesaka, ko labaak dariit, ja ir pa sievieshu liniju veselibas problemas... ljoti jauka :)
bet protams, vinja shad un tad kaveejas, jo kada dzemdee, bet var jau pagaidiit :)

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 14:55

x

Dr.Begendikova ir super dakters,man vina loti patik.
Bet Slabodjanas deļ manam bērnam labi neklājas.

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 15:31

Begre

Nu nezinu, man dzemdības begendikova pieņēma! ārprāts, pēc nostrādātas sutkas viņa vēl nākamā dienā pieņema dzemdības, negulējusi, nervoza, nepatīk atcerēties! Vispār tie ārsti skrien un skrien, ka tik naudu pelnīt vairāk, pret pacientu tāda attieksme, kā pret preci konveijerā!

pirms 5 gadiem, 2012.02.28 15:56

A.S.

Mīļās sievietes! Nu kā Jūs varat apriet dr. Slobodjanu? Nu tiešām laikam vairs neko citu nevarat izdomāt! Tikai un vienīgi pateicoties viņai, man ir nākuši pasaulē divi dēli un meita. Tas, kas te ir sarakstīts par nauda ņemšanu, ir klaji meli. Domājiet, ka rakstiet! Mūsdienās par apmelošanu internetā sauc pie kriminālatbildības!
Daktere burtiski dzīvo slimnīcā un, sēžot pie viņas uz pieņemšanu, var dzirdēt par viņu tikai labus vārdus. Viņai neviena paciente nav vienaldzīga. Jā, viņa arī operē, tāpēc reizēm pieņemšanas laiks nobīdās. Pašas Jūs gribētu, lai pieņem vispirms ambulatoros pacientus un tad lai operē? Tās, kas raksta te liktu, rīkojas zemiski...

pirms 5 gadiem, 2012.02.29 09:27

:)

Подпишусь под каждым словом.Более отзывчивого,доброго и знающего свое дело врача я еще не встречала.То что деньги берет-ложь,наглая.Да очень занята,но это только показатель того,что она профи своего дела.Запись на прием заканчивается в течение 15 минут после начала.Наблюдаюсь только у Оксаны много лет и менять даже мысли нет.

pirms 5 gadiem, 2012.02.29 10:22

...

viņa bija arī mana ārste, bet, diemžēl, neko labu nevaru teikt. šķita, ka, garām ejot, pieskrien...un kā nodaļas vadītājai viņai būtu jāzin daudz vairāk. Ja būtu visas analīzes uztaisītās, man nebūtu bēdīgs finišs. un tieši tāpēc es Jelgavas slimnīcā vairs negulēšu.

pirms 5 gadiem, 2012.02.29 11:25

Кристина

Да мейтенес зелтенес у каждого своя история общения с этим доктором,я ее знаю и схорошей стороны и с не очень и иемею права это сказать на форуме.может это для кого-то будет предостережением,а по поводу какого-то криминала или клеветы,так для этого и создан интернет чтобы делиться информацией той,которая нам известна или с которой столкнулся каждый из нас.

pirms 5 gadiem, 2012.02.29 12:13

Pievieno komentāru