Ginekoloģe Māra Vanaga

Vai kads varetu nokementet dr. Vanagas arsta praksi?

nelga

Ko tu vēlies dzirdēt: pozitīvo vai negatīvo? Bet drīz jau pati uzzināsi. Starp citu, pameklē, bija diskusijas par ginekologiem Jelgavā. Tikai arī Vanaga apspriesta. Nenoslinko, pačeko!

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 16:07

Vivita

Super daktere.Jau daudzus gadus eju pie viņas.

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 17:01

patīk

Uzmanīga,rūpīga,kompetenta daktere.Uzticos viņai jau 15 gadus.

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 17:12

paciente

nomainiju so dakteri, jo saskaros ar paris pazinam kuram laikus nepamanita onkologija.

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 20:08

Lampa

Eju pie šīs dakteres. Manuprāt, viņas profesionalitātes ir ļoti augsta, turklāt neaizmirsties, ka viņa ir arī operējošā ginekoloģe, kas paaugstina dakteres kompetenci.
Pati kā personība viņa ir mierīga, atturīgi, lieki sarunāt neiesaistās - kādai tas nepatīk, jo grib visur tarkšķēt, bet man liekas, ka tā arī vajag - lietišķa pieeja, bez liekvārdības.

pirms 8 gadiem, 2009.02.25 21:39

db

Es ar jau gadus 8 eju pie Vanagas, sūdzības nav, visas problēmas ir savlaicīgi pamanīts un atbilstoši ārstētas. No runīgajām gan nav, jāprasa, ja kas sīkāk interesē un nav skaidrs. Arī grūtnircības uzskaitē pie viņas biju. Arī māsa, kas pēc mana ieteikuma pie viņas sāka iet, ir apmierināta.

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 09:32

RR

Savā profesijā zinoša, taču ar pacientiem šerpa. Vienreiz biju, otreiz neietu. Ginekoloģei jābūt laipnākai, iejūtīgākai. Mēs katra ejam ar savu sāpi, tādēļ gaidām iejūtīgāku attieksmi.

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 10:38

rrrrr

tiesam ieteiktu palasit to diskusiju par ginekologiem jelgava, tuir par vanagu bija loti daudz un dazadu atsauksmju. es ari agrak gaju pie vinjas, bet lidz bridim kamer bija problemas, un bez apsaktes izrakstija stipras zaales... nu nepatika man tas ka neapskatiija, ka tad var izrakstiit pareizas zales.... Stapcitu tiesma loti laba ir daktere jolanta pujāte, pienem veselibas centraa...

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 10:43

aaa

Man tieši tas nepatika,ka nevarēju dakteri izjautāt par visu,kas mani interesē un uztrauc,pat pirms došanās uz slimnīcu.:(Un par katru viņas kabineta durvju atvēršanu-2ls,kaut arī tikai recepti vajadzēja vai arī analīžu atbildes.Tagad jau laikam būs 5ls.

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 16:02

nelga

Atkal pašreklāma? Nu, labi, labi, nebozies. Ir pamanīts, ka citās diskusijās,kur runa iet par medicīnu Zemgales veselības centrs vienmēr ir tas labākais un krutākais no visiem.

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 16:20

zaiga

vienam viņa ir laba, otram slikta. ja gribi uzzināt visu, tad aizej pati pie viņas uz vizīti!

pirms 8 gadiem, 2009.02.26 18:04

Muuc p gabalu

Viņa nepamanīja,ka man ir bijis spontānais aborts un sācies iekaisums, lai gan izstāstīju,ka plānojam mazuli. Tā vietā aiztrieca uz STS pārbaudēm.
Skarba, pārbaudes veic diezgan brutāli un absolūti neklausās pacienta teiktajā.
Nekad vairs nesperšu kāju viņas kabinetā.

pirms 8 gadiem, 2009.02.27 09:21

super

Man Vanaga ļoti patīk. Esmu šobrīd uzskaitē pie viņas.. Rūpīga, pieklājīga, laipna, atsaucīga, uzklausa visas sūdzības, tiešām super daktere.. Nenožēloju, ka eju pie viņas..

pirms 5 gadiem, 2012.02.24 14:45

mana arī

Eju pie dr.V. labi sen un labprāt. Viņai ir savs viedoklis par lietām. Pievērš uzmanību, viņasprāt, svarīgām lietām. Tiesa, lieku nerunās, bet, kurai tas nav vajadzīgs, būs mierā.
Starp citu, ar cieņu atceros dr. Alberingu, kura bija paskarba, bet zinoša un konstruktīva.

pirms 5 gadiem, 2012.02.24 18:17

BI

Daktere Vanaga ir mana daktere jau 23 gadus. Domāju, ka nav ko vairāk piebilst.Vienīgi to, ka mainīt neko netaisos. Praktizējoša ginekoloģe slimnīcā ir ieguvums jebkurai pcientei.

pirms 5 gadiem, 2012.02.25 19:14

mii

Nu nez, par analīžu rezultātiem nekad nav naudu prasījusi.... vismaz man:)

pirms 5 gadiem, 2012.02.25 23:20

ponka

Loti laba daktere!!!Pieklājīga, laipna, atsaucīga, uzklausa visas sūdzības!!!Uzticos viņai jau 13 gadus!!!

pirms 5 gadiem, 2012.02.26 14:20

:)

Man ir dr. Vanaga kopš vidusskolas laikiem. Varu teikt tikai poziti'vas atsauksmes. Tagad esmu uzskaitē arī ar otro mazuli - ļoti patīk :))

pirms 5 gadiem, 2012.02.26 17:44

:(

Pirms piecpadsmit gadiem biju pie viņas uzskaitē.
Nu ļoti nepatika tā augstprātīgā attieksme, bet visbriesmīgāk daktere izpildījās, kad jau gāju dekrētā un, kad piedzima mazais. ļoti nelaipna daktere.

pirms 5 gadiem, 2012.02.26 22:32

Pievieno komentāru