Jelgavas 4.vidusskola ugunsdrošība

Varētu kāds noskaidrot, kas šajā skolā bija par precedentu. Skolnieku vidū runā, ka Skolai uzlikts liels sods par pārkāpumiem ugunsdrošības pārkāpumiem, jo esot bijusi katastrofālā stāvoklī, mācības neesot bijušas jau gadiem, signalizācija neesot strādājusi pareizi utt.
Un vai Celmam nav jāiet pensijā šajā sakarā. Citādi tik par saviem orķestriem un mūziķiem vien domā, skolas lietas atstātas novārtā.

Skolēna mamma

Uhh, kāds dusmīgs skolnieks :) Nojaušu, ka līdzīga situācija ir daudzās skolās un jau pēc notikuma skola iesūtīja visiem vecākiem un skolēniem vēstuli e-klasē, ka būs mācības. Nojaušu, ka, ja uzlikts sods, tad netaisnīgi, jo, par ugunsdrošību jāatbild kādam konkrētam darbiniekam, nevis visai skolai un tādos gadījumos - skolai brīdinājums, darbinieku izlamāt un likt strādāt. Viss.

Celmam gan - veselību un izturību!

Man cits jautājums, ko izdarīja tas sušķis, kas iedarbināja signalizāciju un kas ar viņu notika? Izmeta no skolas?

pirms 15 dienām, 2017.03.14 14:26

skolēna tētis

Nu ja Celms un 7 rūķīši, ups, vietnieki, vareni strādā! jautājums, ja Celmam ir 7 (!!!!) vietnieki varbūt ietaupīt un mierīgi iztikt bez Celma, jo ar šādu vietnieku skaitu īsti nav skaidri pienākumi ko dara pats Celms!
aa pareizi, laikam kā Sniegbaltīte šeptējas pa virtuvi un gatavo rūķīšiem vakariņas.

Tam puikam (jeb kā jūs viņu nosaucāt sušķim) jāsaka lielu paldies, jo ja nebūtu viņa, tad mūsu bērni turpinātu mācīties nedrošā vidē. Turklāt cik dzirdēts nebija nekāda sakara ne ar dūmiem, ne uguni, bet gan zemo griestu un nelielas bērnu ālēšanās rezultāts un paši bērni nesaprata kādēļ tā signalizācija nostrādāja.

pirms 15 dienām, 2017.03.14 16:46

aha

Skolēna mamma laikam no ZZS, vai arī pats Celms.
Direktors atbild par visu skolā. Tajā skaitā pat ugunsdrošību un to, lai visi atbildīgie darbinieki pilda savus pienākumus.
Jau fakts, ka vispārizglītības skolā ir 12 muzikas skolotāji raksturo visas Celma intereses.

pirms 15 dienām, 2017.03.14 17:29

qsz

Sušķis vai palaidnis izdarija bleiņu par ko jāsaņem sods, bet kā izrādās signalizācija nestrādā atbilstoši un nenorāda pareizo sektoru un citas problēmas, kas būtu steidzami jārisina. Kā celtnieki nodevuši skolu, ja pat putekļu aizsargi sensoriem nav noņemti. Nejau skola vainīga un skola nentestē ugunsdrošibas sistēmas. Vienīga gan apmācības kā evakuvēties skolas atbildība. Pateicoties paliednim atklātas būtiskas nepilnības ugunsdrošībā.

pirms 15 dienām, 2017.03.14 14:36

Omo

Rakstīt neproti, bet baigi kompetento tēlo! :)

pirms 15 dienām, 2017.03.14 15:36

O, kāds vēlas paaugstinājumu?

Uh, izskatās, ka zem Celma rok, kāds sev vietiņu gatavo? Celma laikos skola tapa par sakoptu, bērniem labvēlīgu vidi ar sporta, mūzikas, interešu pulciņu piedāvājumu. Interesanti, kurš tika labi var būt informēts, CIK skolā ir mūzikas skolotāju? Noteikti kāds pieaudzis cilvēks, turklāt tāds, kas strādā skolā un var veikt aprēķinus :) Cik nesmuki... Un 7 vietnieki traucē? Izskatās, ka kolēģu izrēķināšanās. MAni bērni mācās šajā skolā. Noteikti gaidām apmācību un mācību evakuāciju, bet ne 12 skolotāji ne 7 vietnieki man un maniem bērniem netraucē, jo mācoties ir citas prioritātes, nevis.. vietniekus skaitīt :)

pirms 15 dienām, 2017.03.15 00:12

no malas

Vispār par skolas kolektīvu un amatiem pieejama mājaslapā, tikko pārbaudīju.
Tiešām dīvaini, ka mēs ikdienu sūkstamies un noliekam citas valsts iestādes, ka tur n-tie vietnieki un vadītājam nekādas atbildības un pienākumu, bet šeit pieļaujam izņēmumu. Turklāt pēc uzvārdien spriežot tur vēl arī puse Celma famīlijas strādā. Paskatījos, arī JVĢ un Tehnoloģiju videnē arī pa 6 vietniekiem, bet nu JVĢ kur augstāk reitingā pēc valsts eksāmenu līmeņa.
Vispār kad mācījos 4.videnē mani arī besīja, ka Celmam galvenais skolā ir mūzika un viņa orķestris, nekas cits viņu neinteresēja, tas pat radīja zināmu aizvainojumu. Lai tak iet un vada Jelgavas mūzikas skolu, ja viņam tā mūzika tuva, priekš kam visiem uzspiest savas intereses?!

pirms 14 dienām, 2017.03.15 09:15

Reinis

Lai arī kā man Celms krita uz nerviem, laikā kad mācījos 4vsk, tagad esmu par viņu. Viņš mani padarīja par to, kas es tagad esmu!

pirms 15 dienām, 2017.03.15 00:47

kam nav vienalga?

vējonim vēl vairāk vietnieku, padomnieku un konsultantu, bet vispār, cik zinu, 4.vsk ir krietni lielāka par Tehnologijām un gimnāziju, tāpēc nav jābrīnās, ka tur arī aparāts ir lielāks. (skolēnu skaits) k;ads var iedot ciparus, cik mācās Tehno VG, un 4.?

pirms 14 dienām, 2017.03.15 15:12

:)

Jā, 4.vsk. ir lielākā Jelgavā! :)

pirms 14 dienām, 2017.03.15 16:04

sāļzemniece/māmulīte

Ceturto vidusskolu "vada" trīsreiz pašvaldības vēlēšanās izgāzies neveiksminieks.Tāpēc septiņi vietnieki,jo pats acīmredzot nejēdz un neprot neko.Viņa sieva ir viņam vietniece mūzikas jautājumos,lai arī pats skaitās dziedāšanas skolotājs!!!Skolu "vada"cilvēks,kuram Jelgavnieki neuzticas,bet Dome viņam uztic bērnus.Pār tādu bezatbildību ir jāsoda pašreizējais Jelgavas mērs A.Rāviņš,strīpojot viņu vēlēšanu listē!

pirms 13 dienām, 2017.03.16 09:28

jautri komentāri

Mjā, interesanti komentāri.
Kopš kura laika "bērns", kas mācās 9. klasē un ir starpbrīdī izdomājis "parotaļāties" ar elektronisko cigareti ap dūmu detektoru nav jāsoda? Kopš kura laika viņam ir vēl jāpateicas? un par ko? Par to, ka radīja stresa situāciju sevišķi mazo klašu skolēniem? Par to, ka absolūti egoistiski nepadomā par savas rīcības sekām? Man patīk skolēna tēta komentārs - neliela skolēna ālēšanās. Kad nabaga mazais puisītis uzrīkos skolā apšaudi, tā arī būs vien neliela ālēšanās? Tieši šāda attieksme pret sīkajiem huligāniem - visatļautība noved pie tādas rīcības, kā nereti lasām par ASV skolām - apšaudes, vardarbība, utt.
Mans bērns 4.vsk mācās jau ne pirmo gadu. Nevienu sliktu vārdu par skolas vadību nevaru pateikt. Bet nu jā, tauta jau ir jāmusina, vēlēšanas nāk, tāpēc jau kāds saskaņietis māmulītes aizsegā cenšas cik var.

pirms 13 dienām, 2017.03.16 10:49

mu mamma

Ieliku Jums + par labu komentāru, jo mans bērns arī mācās 4., nevis skaita mūzikas skolotājas un vietniekus, bet es, piemēram, atbalstu saskaņiešus, tāēc aizvainojoši skan, ka ja, manis atbalstīto skolu vada labs direktors, kurš pārstāv citu partiju, tad viņu iznes tieši saskanieši. Man patīk Celms un es balsoju par saskaņu. Nevajag visparināt aizvainojošā veidā.

pirms 12 dienām, 2017.03.17 21:01

OhOh

No kurienes tāda informācija par it kā elektronisko cigareti? Ir jāuztraucas par to ka dūmu detektoriem bija nepareizi savienoti vadi, par to ka nākošajā dienā visā skolā tika nomainīti evakuācijas plāni, par to ka evakuācija tika veikta pa vienām durvīm, par to ka skolā mācību trauksmes nav bijušas ļoti daudz gadus, par to ka puišeļi kas nav bijuši klāt, bet izplatīja klačas, par pašvaldības policijas pārstāvi kas strādā skolā un neievēro ētikas kodeksu un klačojas visapkārt. Ir jāuztraucas par to, ja nu pēkšņi tā nebūtu viltus trauksme, bet gan reāls ugunsgrēks. Un tā kā evakuācija tika novirzīta tikai pa vienām durvīm, tad paskaitiet cik līķu tur būtu. Varbūt no skolnieka puses bija neapdomīgi uzspiest uz dūmu detektoru, toties atklājās ļoti daudz pārkāpumi. Skolas vadībai vajadzētu pārdomāt arī par policistes atbilstību ieņemamajam amatam. Ja viņa pat vecākos saskata pedofīlus un noziedzniekus.

pirms 11 dienām, 2017.03.18 16:45

Kalnciemiete

Vislielākā traģēdija ir Direktors ,precīzāk -Direktora izstrādājums!

pirms 9 dienām, 2017.03.20 09:40

Pievieno komentāru