Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur vislabākie dzīvokļi un zemākie komunālie maksājumi?

Vēlos pirkt dzīvokli.Bet butu jauki ja butu atsaucība ar ieteikumiem.Kādu rajonu skatities.Kur ir silts dziv.un neplēs'nenormālu naudu par siltumu.
Ja konkrētāk,tad interesē 2 istabu dz.

zinātāja

nākotnē.18.km.no jelgavas.lieli.dzīvokļi,b\dārzs,skola,zaļa vide,ļoti laba satiksme,mazi komunāli maksājumi.arjelgavu nevar salīdzināt.

pirms 10 gadiem, 2009.07.03 10:52

mj

svētē, komunālie tik cik par ūdeni un atkritumiem (~3 Ls mēnesī), siltums gan pašiem jāgādā :) nav problēmu, satiksme ideāla!

pirms 10 gadiem, 2009.07.03 11:20

Greex

Liepājas rajonā Rucavā pārdod dzīvokli - tikai 3700 Ls, komunālie esot 2 lati mēnesī. Vairāk meklē www.liepajniekiem.lv :)))

pirms 10 gadiem, 2009.07.03 12:44

agra

Tikai nem vera, ka Nakotne smiiiiiird pec attirisanas iekartam, ta ka masina sledzam ieksa ieksejo gaisu cauri braucot

pirms 10 gadiem, 2009.07.03 13:17

ixis

Līvbērze gan tā nevarētu būt ,jo ļoti dārga apkure!Daudz dārgāk kā Rīgā, Jelgavā vai citā pagastā!

pirms 10 gadiem, 2009.07.03 14:53

māmiņa

paldies visiem,bet man konkrētāk interesē-Jelgava,nevis rajoni.

pirms 10 gadiem, 2009.07.03 18:24

db

Lidotāju iela :) Pie pirmās ģimnāzijas, kluss privātmāju rajons, dzīvokļi ziemā silti, rēķini ne pārāk lieli, vismaz pirms dažiem gadiem. Ne par kādu naudu mani nedabūtu iekšā satiksmenes blokmājās, drēgns un no rītiem jāklausās, ko kaimiņi runā.

pirms 10 gadiem, 2009.07.04 08:46

agra

Lidotaju iela ir bijusas krievu armijnieku majas (kad Padomju laikas kazarmas bija preti 1.gimnazijai). Vai tad tur ir sakarigs istabu izvietojums?
Dzivoju Satiksmene, ziema - logi vala, nav ko elpot, rekini (salidzinot ar meiju celu un to pasu lidotaju ielu) par paris santmiem mazaki par m2

pirms 10 gadiem, 2009.07.04 09:44

agra

Pilnigi piekritu!!!! Vismaz tas bus tavs privatais ipasums, nevis ipasums, kas jadala vel ar padsmit citiem ipasniekiem, un piedevam, kas atrodas uz pašvaldibas zemes:)

pirms 10 gadiem, 2009.07.04 12:50

iesaku

Vispareizākais jau ir pirkt dzīvokli kādā no renovētajā vai jaunceltajām daudzdzīvokļu mājām - par siltumu noteikti maksāsi mazāk kā padomju laika mājās, labiekārtotas teritorijas, patīkamas, tīras kāpņu telpas u.t.t. Asteru namā apkure ir ļoti ekonomiska un pievilcīgs pagalms, bērnu rotaļu laukums. Pēc Fortum informācijas vismazākie rēķini par siltumu jāmaksā jaunceltajā Zvejnieku ielas mājā, bet tur mazākajam dzīvoklim ~ 90 m2. Jaunceltajā Kārklu ielas mājā gan nesaprotami lieli siltuma zudumi, tur pirkt dzīvokli neiesaku, arī ar apsaimniekošanu skaidrības pagaidām nekādas - iedzīvotāji nav īpaši ieinteresēti sava īpašuma sakopšanā un uzturēšanā.
Satiksmes ielas māja jau diezgan nolaista, par apsaimniekošanu arī nekas īpaši labs nav dzirdēts. Vēl ir Atmodas ielā renovēta 103 sērija, bet dzirdēts, ka nav īpaši kvalitatīvs projekts. Tērvetes 88 - māja laikam normāla, bet daudz brīvu dzīvokļu, ziemā var rasties situācija, ka nenomaksātā siltuma dēļ to atslēdz(tāda prakse jau bijusi Rīgas tukšajos jaunajos projektos)
Manuprāt ļoti pievilcīgs projekts Ozolniekos pie Iecavas upes, bet arī maz izpirkti dzīvokļi un nederēs ģimenei ar maziem berniem, jo visaprārt daudz ūdens bez norobežojuma. Nu tā apmēram :)

pirms 10 gadiem, 2009.07.04 20:25

no Satiksmes ielas

Es dzīvoju renovētajā majā Satiksmes 35a.
Mana kapņu telpa nav diez ko tīra, jo parāk daudzi zina kodu, bet kopš skaļie kainiņi aizvācās, dzīvot var labi. Apkopēja reizi nedēļā magā, pēc kaķiem un dzērājiem nesmird, kā citās mājās.

Apsaimniekotāji veic minimumu darba, jo saprotu, ka daudz ir parādnieku, naudiņas nepietiek. Cilvēki pasīvi, uz sapulcēm nenāk, tāpēc arī nav iespējams vienoties par kādām nopietnākām darbībām.

Tomēr dzīvokli šeit pirkt var, jo viss ir nosiltināts, apkures trubas, kam bija jāplīst, jau ir pārplīsušas un salabotas, pārējās turās, tāpēc plūdi ar vairs nav gaidāmi (pirmajā gadā bija 3 x, bet ūdens bija tīrs, viss izžuva un kārtībā).
Labākā ziņa - par 4-istabu dzīvokli par apkuri maksāju ne vairāk kā 40 Ls, ap 30 Ls apsaimniekošana, pārējais - kā patērē. Siltumu maksā pēc skaitītāja. Ar maksām esmu apmierināta.
Lielakais trūkums - sienas tiešām plānas, var dzirdēt kaimiņus, ja ko skaļāk dara.

Vienīgi - dzīvokli nevar pirkt pie arējās sienas, tur par apkuri vairāk jāmaksā, bet tā jau visās mājās.

pirms 10 gadiem, 2009.07.04 22:15

māmiņa

Skatijos ozolniekos-skaisti dzivokļi,bet padārgi.Un tiešām bērna pēc pat neapsvērām tādu dzīvokli iegādāties.
Zvejnieku iela ir ok.

pirms 10 gadiem, 2009.07.05 20:09

iesaku

Ja ir vēlēšanās uzzināt ko vairāk par Zvejnieku ielas māju, varu palīdzēt - tur dzīvo mani draugi;)

pirms 10 gadiem, 2009.07.06 08:32

lorad@inbox.lv

man ir divistabu dzivoklis, kur komunalie 10-15ls +elektriba, blakus skolas, b/darzs, poliklu=inikas, autonoma apkure [katls], duša, boilers, labs remonts, zvaniet 29421971, Larisa

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 18:32

zeltite@gmail.com

Man ir ļoti foršs dzivoklis, kurā pati nedzīvoju. Arī remontēt pārdomāju, jo pēc pieradzes zinu, ka tas , kas patīk man - citam ir nepieņemams. Pāris kaimiņi ir ierīkojuši apkuri ar JUNKERSS apkres katliem - izmaksas mazas ( mans dzīvoklis apmēram Ls 20,-) -komunālie Ls 4,- līdz 6,- , protams elektrība, gāze cik patērēsiet.Ir 3 istabas Uzvaras centrā ,netalu no Bauskas - stundas braucienā no Rīgas ar lielu virtuvi.Lauki - svaigs gaiss , vidusskola, bērnudārzs, vēl doktorāts arī pastāv , autobusu pietura blakus - LŪDZU ATRISINĀJUMS KĀDAI ĢIMENĪTEI!!!!! Es būtu ar mieru arī mainīt šo mīļo vietiņu pret dzīvokli(mazu, mansarda u.t.t.) Rīgas akmeņos un piesārņotajā gaisā - (dzive piespiež uz tadiem lēmumiem)Mans tel. 25950875

pirms 10 gadiem, 2009.07.16 12:46

z

Tikai ne Meiju 35a,ļoti dārga apkure un ziemā salstam,Pie tam 1,kāpnu telpā sāk sienas brukt,tagad stutē

pirms 7 dienām, 2019.09.09 11:50

juris

Šo māju pat rādija pa bez tabu

pirms 5 dienām, 2019.09.11 15:13

Pievieno komentāru