Meklēju darbu(Jelgavā vai Dobelē)

Kārtīga, strādīga sieviete, bez kaitīgiem ieradumiem, meklē darbu pa darbadienu vakariem un/vai brīvdienām. Pārdevējas,auklītes,apkopējas vai citu darbiņu. Izskatīšu visus saprātīgus piedāvājumus.
darbs_2013@inbox.lv

nedarbiņš

strādāt- tas jau ir kaitigs ieradums.

pirms 4 gadiem, 2013.03.28 12:34

tekla

Jelgavā darba nav pat par minimālo algu ne ar, ne bez dokumentiem. Tikai Rīgā.

pirms 4 gadiem, 2013.03.28 13:38

Haha

ar lielām krūtīm varu piedāvāt darbu automazgātavā, stiklus slaucīt

pirms 4 gadiem, 2013.03.28 15:44

darbiņš

Ne tev, dēls, ir automazgātuve, ne stikli, tā ka noslauki savu krāniņu pēc čurāšanas un liecies gulēt!

pirms 4 gadiem, 2013.03.28 15:51

kasieris

Aizpildi pieteikuma anketu Maxima, Rimi, Iki mājaslapās vai raksti uz viņu personāldaļu. Tur pārdevējus vienmēr vajag

pirms 4 gadiem, 2013.03.28 16:05

Švimpāzijs no Teteles

Pilnīgs bullšits. Nu ja vien ir neizglītots tūdaliņš, tad varbūt jā..

pirms 4 gadiem, 2013.03.28 21:14

Nopietns jautājums

Cik Jums gadu, lūdzu, un kurā Jelgavas rajonā Jūs dzīvojat, jo autobusu satiksme vakaros ir drausmīga, bet darbu Jūs meklējat vakaros, tātad savā rajonā. Paldies!

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 00:20

tekla

Tavs apgalvojums ir subjektīvs, balstīts tikai uz Tavu pieredzi, attiecināms uz Tevi personīgi un Taviem tuvajiem. Bet objektīvi ir skaitļi un fakti:
Iedzīvotāju skaits(01.01.2012.)63'534 (no wiki)
Bezdarba līmenis Jelgavā 2013.gadā februāris - 7,9% (no NVA, tātad NVA reģistrētie, kas, protams, nav visi, jo eksistē arī nereģistrētie, kas reģistrācijā neredz jēgu un spirinās paši, nu bet ok, lai būtu)= 7.9% x 63'534 = vismaz 5'019 bezdarbnieki plus nereģistrētie mīnus aizbraukušie uz Anglijas fabrikām.
NVA vakances uz šo brīdi (ļaunas mēles melš, ka lielākā dēļ dažādu iemeslu dēļ faktiski neeksistējošas, nu bet ok, lai būtu) = 48
cv.lv = 50 vakances, tai skaitā, daõļa no NVA "vakancēm'. Nu bet vakanču kārta skaidra = 50 uz 5'000 = 1 vakance uz 100 bezdarbniekiem. OK, daļa bezdarbnieku negrib strādāt, daļa aizbraukusi, bet arī daļa vakanču nav īstas, tāpēc pieņemu, ka 1 / 100.
To saka skaitļi, "izglītotais tūdaliņ". Darbojies valsts "darbā", jā? :))

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 12:03

Švimpāzijs no Teteles

Tas tikai pierāda to, ka ~1/20 sabiedrības ir slinki un neizglītoti tūdaliņi, kuriem pat varbūt labāk ir tīties prom un nemaitāt gaisu. Turklāt, ja ar darba vietām saprot tikai nožēlojamo NVA piedāvājumu (nevis darba devēju pašu vajances, nevis ss, nevis zip, un kur nu vēl nevis paša idejas īstenošanu biznesā), tad viss ir skaidrs...

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 13:23

membrāns

...un,ja man būtu PETENE,es nevienam neprasītu,kur darbu dabūt...

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 13:31

barts simpsons

Uztaisi no plastmasas un pieskrūvē sev pie pakaļas. Varbūt kaut ko nopelnīsi. Par paskatīšanos vien latu samaksāšu. Pusīmens :)

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 13:35

membrāns.

...un atkal stulbeņiem jāpaskaidro,ka MAN jau NEVAJAG,es izteicu savu domu,ideju,priekšlikumu,ierosinājumu,HUIŅU galu galā,bet tava ideja nav nemaz tik slikta...

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 14:01

tekla

jā, ~1/20 sabiedrības ir slinki un neizglītoti tūdaliņi. Tikai problēma ir tajā, ka viņi dzīvo mums līdzās un daži no tiem apdraud mūsu dzīves veidu, var aplipināt Tevi ar triperi, iedot Tev pa snuķi, ja neiedosi piepīpēt, var "izmīlēt" Tavas ģimenes sievietes, apzagt Tevi, jo grib ēst. Un ne visi tiek uz Anglijas fabrikām, daudzi netiek, pat ja grib. Mums jāsadzīvo, šajā gadījumā, viņus atbalstot. Un nodrošināt ar vakancēm būtu viens no šīs sadzīvošanas stūrakmeņiem. Bet vakanču, kā jau sākumā rakstīju, Jelgavā nav. Jelgavā arī lādzīgu daba devēju nav, ja neskaita valsts "darba devējus", mak-hesburgerus, "lielveikalus" un humpalu veikalus ar minimālajām algām, bankas nodaļas, fortumu, igati, NIPu, plastmasas cauruļu ražotājus un dzelzceļu:))

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 14:02

Švimpāzijs no Teteles

Nu tad laiks pašai (un daļai no šiem 1/20 tūdaliņu) kļūt par darba devējiem. Protams, vieglāk ir smirdēt, ka nav darba un vissirslikti, ka "tie lielie" nedod strādāt. Varbūt sāksiet reiz uzdrošināties?!

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 14:27

tekla

es jau, tikai Rīgā:) Par Jelgavu ar vienu kolēģi pavisam nesen "štukojām", vai Jelgavā varētu kādu štelli pasākt. Nonācām pie secinājuma, ka būs nojāšanās ar zaudējumiem, par mazu "tirgus", bet visi sākotnējie un tekošie izdevumi tādi pat kā Rīgā - īres, komunālie, vid, vdi, municipālie, pvd, aka/kaka, laipa, darbiniekiem, nahren. Un es "nesmirdu, ka viss slikti", es vnk rezumēju, skat.pirmo komentu, ka Jelgavā vakanču nav, bet ir Rīgā", tas ir mans viedoklis un norādīju virzienu, kur meklēt. Man viss labi un ir arī perspektīva, tfu, tfu, tfu.

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 15:32

Šmeka

Jāaa! Intīmpakalpojumi šeit tiešām neiet!

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 19:35

tekla

intīmpakalpojumi te ietu, paskat, sludinājumu nav, bet vīriešu, kas vālētu 20-gadīgas sievietes būtu pa pilnam, vīriešiem jābrauc uz Rīgu. Domāju, ka tiem, kurus interesē šis bizness, te būtu laba peļņa, bet arī risks. Tas nav mans bizness, mani interesē tikai likumīgs bizness, nepatīk nervozēt, katram savs.

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 20:37

Šmeka

Tad jau tev tā būšana arī patstāvīgi niez, kad jāmeklē sludinājumi!

pirms 4 gadiem, 2013.03.29 21:35

Pievieno komentāru