Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nocirstā roka.

Ar šausmām skatos uz "nocirsto roku" Ozolskvērā. Negatīvas emocijas. Vai Laika vilcienam tiešām vajag tos trīs pirkstus? Mazbērni baidās, Lūdzu rīcību. Vai citiem arī nav tādas emocijas? Tad jau skvērs jāpārsauc par "Nocirstās rokas skvēru." Atsaucieties un dalieties savās emocijās.

kakadū

Uzliktu nocirstu galvu, man ar nekas nebūtu pretī. Ir jāsaprot mazliet vairāk, kā tikai skatīties uz granītā izcirstiem varoņu tēliem.

pirms mēneša, 2019.09.13 15:06

@

Ja nav, tad nav! Kāpēc būtu jādomā un jāsaskata tas, kā nav? Cilvēks, atšķirībā no kkk, ir dzīvojis gaumīgās, brīvās Latvijas laikos bez granītā tēstajiem varoņiem, kamēr šodienas gudrīši atceras vien granīta pieminekļus un tāpēc ikviens jaunveidojums izsauc viņos nebeidzamas ovācijas.

pirms mēneša, 2019.09.13 15:45

opapam

fāters nevar izd!rsties?

pirms mēneša, 2019.09.14 00:23

opaps

Kāds idiots aizņēmies MANU niku

pirms mēneša, 2019.09.17 10:15

koks

Nezinu kā var šajā koka skulptūrā ieraudzīt nocirstu roku. Mani bērni gan nebaidās, bet gan priecājas par šo elementu. Var jau, protams, veidot ko citu, bet šajā situācijā izmantoja veco koka stumbru un padarīja to estētiski patīkamu, bet galvenais, ka saglabāja vecā stumbra dabiskās aprises. Koks jau pēc būtības ir dabisks, patīkams un silts materiāls un jābūt īpaši "apgaismotam" lai tas radītu negatīvas emocijas.

pirms mēneša, 2019.09.16 15:47

Mirdza

Man arī patīk koks, jo esmu no laukiem no koka nokritis.

pirms mēneša, 2019.09.17 10:31

nu ja

nu vilciens jau varētu iztikt bez tiem 3 pirkstiem

pirms mēneša, 2019.09.16 17:42

Pievieno komentāru