Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rudulis meklē jaunas mājas!

Sakarā ar to, ka vienam manam ģimenes loceklim ir alerģija pret kaķiem, atdošu labiem cilvēkiem četrus gadus vecu, rudu, garspalvainu kaķu puiku! Rudulis dzīvo Jelgavā un gaida jaunus saimniekus.

tālr.: 29968696
lolavanda@inbox.lv

aaaaaaaaaaaapči

kā izpaužās alerģija un kā jūs to noteicāt? vai tā ir bijusi visu mūžu, vai parādījusies pēkšņi.. pēc 4 gadiem..

pirms 7 gadiem, 2012.09.13 19:26

kaķis

... arī šajā forumā ieliec kaķa bildes un aprakstu:
http://www.sapforums.lv/index.php?s=168

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 16:17

Pinga

Esmu jau salikusi dažādus sludinājumus, bet neviens deimžēl neatsaucās. Laikam rīt būs jāved uz dzīvnieku patversmi, jo ilgāk gaidīt vairs nevaru:(

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 20:23

aaaaaaaaaaaapči

un atbildēt grūti?? Jusu kaķi pēc 10 dienām patversmē eitanizēs. tāda ir jusu pateicība par kaķa uzticību un mīlestību, ka pagaidīt nu jau vairs nespējāt?

vēlreiz prasu - KĀ IZPAUZAS ALERģIJA un kā jūs to noteicāt?? k'das analīzes un kur veicāt??

kā izpaužās alerģija un kā jūs to noteicāt? vai tā ir bijusi visu mūžu, vai parādījusies pēkšņi.. pēc 4 gadiem..

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 01:08

Pinga

Alerģiju nosaka alergologs pēc analīzēm, tā izpaužas šķaudot un klepojot.
Man tomēr svarigāka ir mana bērna veselība.....

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 09:08

s

...nu tad nožmiedz pati viņu, ja taisies uz patversmi vest, kur tāpar viņam pēc 10 dienām būs cauri!varbūt dzivnieks tev būs pateicīgs savā mzajā mīlestībā par to...ja jau pieradināji un paņēmi tad atrodi ar godu kam atdot,stulbene gatavā..., pašu tevi patversmē atdot...

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 09:40

Maarinja

Tu esi nelietigs cilveeks.Neaizbildinies ar beernu!Pirmkaart,Tev to kaķi vispaar patversmee neņems,js nu paņems,tad buusi iesviedusi naavei rokaas.Forši!Latvijas lepnumam ,kas glaabj dziivnieciņus,arii ir alerģija ,pie tam smagaa formaa.Tas viņu netraucee glaabt desmitiem un simtiem nelaimiigo dziiviibiņu,no kuraam atsaakaas taadi kretiini un meergļi kaa Tu.

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 10:05

kaķmīle

nabaga mincis,ja es varētu paņemtu,bet nav vietas.Cik vecs ir bērniņš?varbūt patiešām tā nav alerģija...kur ir minča bilde?

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 10:41

kaķmīle

nabaga mincis,ja es varētu paņemtu,bet nav vietas.Cik vecs ir bērniņš?varbūt patiešām tā nav alerģija...kur ir minča bilde?

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 10:41

starp citu

Jā, var ļoti sāpēt, kad bērns mokās no elpas trūkuma , iesnām, acu asarošanas , pumpām , niezes!Kas to nav izbaudījis , nesapratīs!
Jauka ģimenīte savulaik paņēma sunīti un nakts vidū dabūja izsaukt ārstu , jo bērnam palika pavisam slikti un no rīta piegādāt sunīti iepriekšējiem saimniekiem.

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 00:36

ticiet vai ne

Kaķiem ir spējas astmu ārstēt. Tā alerģija droši ir no kā cita. Man bērnībā neviena kaķa nebija, man astma bija no mammas neirozēm. Kļuvu pusaudze, tiku pie sen kārotā kaķa, viss ok kļuva.

pirms 3 mēnešiem, 2019.06.17 20:19

2 olas

No rīta nau tā ka acis asaro un pakaļa sāp?

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 15:18

Balss mākoņos

tas jau paliks uz Pingas sirdzpziņas- uz visu mūžu. UZ VISU MŪŽU. jo nobendēja dzīvnieciņu savu untumu dēl.

Skaidroju pat ja bērns ir tikko dzimis un viņam ir rezkcija uz kaķi, kaķi var īslaicīgi turēt tikai vienas telpas ietvros, nelaižot pie bērna. Kā arī pastāv - mammas,vecmammas, omju draudzeņu lauku sētas, kolēģu sievasmātes fazenda utt. Bet droši vien tādai lopenei ne draugu un radu jau nav.
Un ja bērns ir lielāks un kaķim jau 4 gadi- tad acīmredzami ne jau pirmās dienas viņš šķauda, ja šķaudīja 4 gadus blakus kaķim, tad varēja vēl tik pat paškaudīt, kamēr kaķim māja tks atrasta.

Stāstam par suni - suns bija svaigi paņemts, a šeit kaķis jau 4 gadus dzīvoja ģimene, atšķŗība ir. Kad es ņēmu kaķēnu, es arī pateicu sainiekiem, ka ja bērniem vai kādām mājās sāksies alerģijas- tad zvanīšu nedēļas laikā atdot kaķi atpakaļ. Bet ne jau pēc 4 ggadiem...

Absurds, slepkava ne sieviete, pēc tam nebrīnies, ka ģimenē viss saies sviestā par nobendēto runci.

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 15:23

katas saimniece

nu tā var iekomentēt tikai aprobežota stulbene! Palasi pati ko sarakstīji! Pat elementāra gramatika klibo!...un komentējot tevis sarakstīto- manam kaķim ir 8gadi un bērnam 3gadi,bērnam alerģija sākas tikai tad kad bija 2gadi. Un atceries : kas tev devis tiesības kādu nosaukt par slepkavu!? Un vēl piesaukt ĢIMENI! Padomā labāk par savējo!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 22:22

raibais

Nemeklēsim gramatikas kļūdas,bet attieksmi pret dzīvniekiem ,dura

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 09:10

katas saimniece

tev laikam bērnu nav , ja vari izdarīt šādus secinājumus! ...tāpat nezini kā bērnam izpaužas tādas alerģijas! Galvenais motīvs- iekomentēt kaut ko negatīvu! Arī tad ja nav zināšanu šajā jomā. Aizej labāk uz patversmi un izdari ko labu,ja patiešam dzīvnieki ir tavs dzīves mērķis! Un galvenais ATCERIES -pirms kādu nosodīt vai apsaukt padomā kas esi pats!

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 12:52

Pinga

Ir kādi cilvēki, kam vēlos pateikt LIELU PALDIES! Rudulis tika izglābts no VET patversmes! Pagaidām kaķu puika mitinās kādā ģimenē, bet vēl joprojām meklē jaunas mājas un īstos saimniekus!

PALDIES vēlos pateikt arī tiem cilvēkiem, kas mani aizstāvēja un nopēla. Apkārtējo cilvēka attieksme nav vienaldzīga, un tas ir pats galvenais.

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 13:24

neņem kaķi nekad vairs

Nu milzīgs prieks, droši tagad bērns ir pie labas, ideālas veselības! Es tā īsti tikai nesapratu no iepriekšējiem komentāriem kad tā alerģija sākās. Brīnums ka nav psihsomatisks iemesls, jo alerģijas bieži ir psihsomatiska saslimšana.

pirms 3 mēnešiem, 2019.06.17 20:30

mamma

Pinga turies!Tas nekas, ka te daži dzīvniek mīļi ir zaudējuši veselo sapratu!

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 19:26

Pievieno komentāru