Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sabiedriskais transports Jelgavā

Nesen A. Rāviņš teica, ka Jelgavas sabiedriskais transports ir viens no labākajiem Latvijā. Atradu darbu RAF, darbs beidzas 21,dzīvoju centrā, izpētot autobusu sarakstu izskatās, ka pēc 19 Jelgavā dzīve apstājas, par 21 vispār nerunājot... Man vienīgajai tas nešķiet normāli? It kā liela pilsēta, bet sabiedriskais kā laukos...

...

Tas, kas labākais Andrim, nenozīmē, ka labākais iedzīvotājiem (var pameklēt google ,,Rāviņa dēls autobusi''). Tūlīt arī autoostu aizcels uz nomali, uz Satiksmes ielu vakaros visi varēs braukt ar takšiem.
Pašlaik no Raf uz centru var braukt ar Rīgas mikriņiem vai Dobeles autobusiem, lētāk un ātrāk.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 18:43

Bomba

Ko nozīmē lētāk? Un ko nozīmē no RAFa? Cik zinu (zvanīju prasīju autoostā) vai šoferis var paņemt vai izsēdināt citā pieturā krietni ārpus centra, braucot uz Eleju, ja mums ērtāk pārsēsties uz pilsētas autobusu, izkāpjot ātrāk. Man teica, ka starppilsētu autobusi stājās tikai autoostā, retos gadījumos vēl kādā pieturā, citās pieturās apstāties ir aizliegts, un šoferiem par to sods. Bet RAF ir liels no rūpnīcās līdz Bērzu kapiem. Rīgas un Dobeles busi jau tiet tikai pa Rīgas ielu.

Un ko nozīmē lētāk? Teiksim, (ja buss pietur pieturā aiz Supernetto RAF), cik izmaksās brauciens no Supernetto līdz Autoostai? Mazāk kā 85 centi? tiešām?

p.s. pārbaudīju jap.lv, jā Rīgas busi apstājas pieturā Pērnavas ielā, tad Autoostā. Bet tas arī viss. Ja autore strādā pie ex-cietuma, tad līdz Pērnavas ielas pieturai tur tikpat tālu kā pāri tiltiem (pa nakti) uz centru.

Par Jelgavas satiksmi, es teiktu, ka šajā pilsētā ir izcili draņķīga satiksme - biļetes dārgas, autobusi iet reti, beidz kursēt agri, mēnešbiļešu nav. Tik slikti organizētu satiksmi es nezinu nevienā pilsētā.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.14 21:14

vārds

K2 tupeļmotors tam mazajam gabaliņam pilnīgi piemērots.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.13 21:16

Aiga

Tagad remontē Loku maģistrāli- autobusi 5 un25 kavējas ap 15 min .un kāpēc tos vēl lauzt ...var taču vienkāršāk - braukt pa Pērnavas ielu un Bērzu ceļa sākumā apgriesties un atpakaļ pa Pērnavas uz RAFu.....

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.15 16:40

ome

Tiem, kuriem nav personīgais auto, pasākumi vakaros Kultūras namā arī nav iespējami, jo pēc tiem nav transporta, lai tiktu uz mājām!:(

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.15 18:53

Pievieno komentāru