Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID gada deklarācijas

Jelgavā lai iesniegtu VID gada deklarāciju, izrādās vispirms jāiegādājas kancelejas preču veikalā, vai interneta VID mājas lapā anketas.
Vai tiešām ir tik grūti vai neiespējami šīs anketas uz vietas izprintēt vai sagatavotas jau par naudu pārdot??? Kādēļ jātērē lieki laiks staigājot un meklējot kurā vietā atrodas tas "kanclers"??? VID deklarāciju nododu reizi gadā. Iespējams kādreiz arī tiku dzirdējusi par tādām izmaiņām, jo pērno gadu anketass bija uz vietas,bet ne jau viss paliek atmiņā.
Pārsteigums bija ļoti nepatīkams.

vāks

Ah, tu nabadzīte mūsu! Bez maz pasaules gals iestājies! Pasūdzies mammai, lai nopērk tev čupa-čups:))))!

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 09:58

vinnijsp

Vai tad šogad vispār var nodot papīra veidā? Dzirdēju, ka varot tikai elektroniski. Kā tur īsti ir?

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 10:05

Jūlija

Deklarācijas veidlapu var izprintēt arī mājās. Tā ir pieejama gan vid.gov.lv, gan arī attiecīgajos MK noteikumos, jo tās veidlapa ir pielikums MK noteikumiem. Bet es savukārt no sirds iesaku deklarāciju iesniegt elektroniski, vispirms piesakoties EDS un tad mierīgi no mājām vai citas sev izdevīgākas vietas, bez liekas papīra tērēšanas, aizpildīt šo deklarāciju.
Domāju, ka ir tikai normāli, ka samazinās veidlapu daudzums un arī to pieejamība papīra formātā. Ir taču 21.gadsmints, un būtu jau laiks iemācīties darboties elektroniskajās sistēmās!

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 10:19

lai jums veicas

Tikai ne jau katram iedzīvotājam mājās vai darbā ir internets, un cilvēkam gados nav tik vienkārši apgūt " elektroniskās sistēmas". It īpaši, ja pielietot vajag reizi gadā-ienākumu deklarācijai.
Šajā gadījumā es piekrītu " deklarācijas" teiktajam, kādēļ nevar nopirkt uz vietas šīs anketas?

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 11:01

caurums

vai uzkāpts uz varžacīm kādai VID darbiniecei?

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 11:25

Mekleetaaja

Patiešām nejauki sanāk, ka cilvēks rēķinās ar vienu un piedzīvo vilšānās.. Te netiek apspriests - pareizi vai nepareizi sistēma darbojās, be to, ka notikušas pārmaiņas sistēmā un iedzīvotāji nav informēti, ar to sanāk lieks laika, naudas, nervu patēriņš..

es esmu e-cilvēks, nevis papīru cilvēks.. bet savas kapeikas uzticētu tikai papīram :D jo retāk kur noklīst deklarāciju kaudze, nekā DATU BĀZE ha ha ah ah ha

neviens pat īstu atbildību ne par ko šajā vaļstī uzņemties nevēlās...kur nu vēl dati.. a pret vienu noklīdušo papīru vienmēr atradīsies kāds nejauši noklīdis fails, kas iespamojās vai vēl kur neaizgāja.. tāpēc skatoties māasveidā - esmu par papīru, kamēr to pieņem!

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 12:28

r_sludinajumi

Ja esat draugos ar e-vidi, tad labāk nododiet elektroniski.
Tas būs labāk i jums, i valstij, jo elektroniski nodotās deklarācijas ātrāk ziet caurskatīšanu, līdz ar to ātrāk saņemsiet naudiņu. EDSā var redzēt arī visus jūsu ieņēmumus, ja nu būsiet kādu darbiņu, depozīta procentus vai autratlīdzību piemirsuši, visu NMDSā var redzēt. Nu un aizpildot paši deklarāciju, nvajadzēs lieki turēt ierēdņus un maksāt viņem algu, par jūsu derlarāciju ievadīšanu sistēmā. Un vēl jūs ietaupīsiet papīru.

Mekleetaaja, tāpat viss ko iesniedzi papīra veidā tiek savadīts EDS datu bāzē.

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 14:27

Greex

Nu un kā tad ar čekiem par attaisnotajiem izdevumiem (medicīna, izglītība)? Tos būs jāieskenē vai pietiks ar to, ka fotošopā pats uzzīmēšu vajadzīgo summu? :D

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 15:17

uu

varat pamēģināt uzzīmēt, un ja izvēles kārtā pārbaudīt dabā nolems tieši jūs, tad vids izfotošopēs jūs un jūsu fotošopa čekus.

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 16:30

r_sludinajumi

Var savus čekus ieskanēt (piemēram, es ieskanēju), bet varot arī fotografēt, ja labs fotoaparāts. Tā man VIDā atbildēja. Un tad kā pievienoto failu nosūta kopā ar deklarāciju. Ja viņem būs kādas aizdomas, tad uzaicinās ar oriģināliem uz VID.
:)

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 17:28

zīle

Aizpildīju visas anketas salīmēju čekus (230 Ls),bet izrādās ,ka man neko nevar atmaksāt,jo mana un vīra pensija ir zem 160 Ls un no tādām neietur nodokli.
Izrādās,ka ja maza pensija -varam maksāt par medicīnu paši!!!!!!!!!!!!
Lai a-----s ar saviem čekiem-dāvinu nabadzīgajai zemei!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 18:45

???

VIDam nav jānodarbojas ar veidlapu tirgošanu!

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 19:27

egle1

Varbūt jūs savus čekus varat pievienot pie bērnu deklarācijām?

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 19:33

zīle

Diemžēl nav kam iedot,bet šeit nav runa par naudu-izdzīvošu,bet gan par mūsu likumdošanu un par Valsts attieksmi pret cilvēkiem,ja mums būtu pensijas (invalīdu) vismaz iztikas līmenī tad nu gan,bet tagad...Bet iet un lūgties neiešu tad jau labāk pakārties!!

pirms 7 gadiem, 2011.02.17 20:08

nekā persOnīga

ērtāk lobēt kārtējo privātveikalu, vai ne???

pirms 7 gadiem, 2011.02.18 09:03

kāja

nu, nu. Ērti ir cilvēkiem, kuri draugos ar evidi. Ja mana ome gribēs iesniegt deklarāciju, viņa tur prātā sajuks! Es labi orientējos evidē, bet nu man nācās mazliet piepūlēties, lai visus knifiņus atklātu. Nemaz nav tā, ka EDSā viss vienkārši. Nav ja arī sarežģīti, bet nu pirmās reizes pildot diez kas naf. Tas ir tencēts uz jaunajiem, vecie ar roku atmetīs un vispār vairs neiesniegs, līdz ar to valstij paliks vairāk naudas...nu žēl, nu.Ērtāk ir, bet ja nav pieejams skaneris, inets, tad jāmaksā vēl salonā, lai tev tos čekus saskanē, pēc tam jāatrod kāds, kas tevi visā apmācīs, jo uz vienu rokasgrāmatu paļauties nevar.

pirms 7 gadiem, 2011.02.18 16:04

ATGĀDINĀJUMS

Portālā www.zz.lv ir aizliegts ievietot vai nosūtīt citiem portāla lietotājiem:
o Informāciju (tajā skaitā arī attēlus, video un audio materiālus), kuras izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības (autortiesības u.c.);
o informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
o informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
o informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
o informāciju, kurai piemīt surogātpasta vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
o pornogrāfisku informāciju;
o visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla www.zz.lv normālu darbību un drošību.

pirms 7 gadiem, 2011.02.19 01:20

Jan

Jau kādu laiku esmu pensiju 2. līmenī Citadelē - diezgan labi viss izskaidrots, ērti un pagaidām % izskatās pat ļoti labi.

pirms 7 gadiem, 2011.02.23 00:25

čan

kāds sakars VID deklarācijām ar pensiju 2.līmeni???

pirms 7 gadiem, 2011.02.23 09:21

Pievieno komentāru