Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Virtuves iekārtas....

Meistaru ieteikt gan varētu,bet man mana mazā virtuve(20kv.m),ja pareizi atceros,tad 2200 izmaksāja(+ apmēram 1000 par iebūvēto elektroniku).Mana virtuve tagad ir perfekta,bez neviena lieka cm un darba letes man parocīgā aukstumā,jo neesmu nekāda Īkstīte.Nekādi standarta augstumi,toties visi skapšī tā uztaisīti,ka ar lineāru var mērīt,visas virsmas un malas ir perfektas.Neko labu zem 700 nevar dabūt,ja neesi ar galdnieku precējusies/kopā.Tad jau var jebkurā veikalā šķībos skapīšus kombinēt.Nevienu dienu(nu jau gadu)neesmu izdoto naudo nožēlojusi,kaut man nav tas dārgākais variants taisīts.

editeje

Tā jau ir virtuve!!! Manējā ir tikai 5,5 kv.m.

pirms 11 gadiem, 2007.12.01 14:50

IRINA

Cien.Indra, uzrākstiet, lūdzu, jūsu meistara(virtuves iekārta) koordinātes. Iepriekš pateicos.

pirms 11 gadiem, 2007.12.02 22:20

netto

Lūdzu, uzrakstiet labā meistara koordinātes!

pirms 11 gadiem, 2007.12.03 00:08

netto

Vidējās cenas par 1 tekošo metru virtuves iekārtai ir apmēram 200,00Ls.

pirms 11 gadiem, 2007.12.03 00:09

Gizmo

tad jau tev Hruščovka. Laimdotā pirmajā stāvā painteresējies. Poļu mēbeles, skaidu plāksne - tas būs uz 400 LVL. lai gan labāk iesaku koka mebeles pirkt - tomēr vērtība.

pirms 11 gadiem, 2007.12.03 11:10

Frīdis

Ja tiešām gribiet ietaupīt naudiņu, tad savu virtuvi variet sakomplektēt paši. Šis būs standarta risinājums, nederēs, ja gribat ekskluzīvas mēbeles vai esat ražena auguma. Tātad dodamies uz kādu no veikaliem, kur piedāvā šīs poļu mēbeles. Jelgavā tāds ir uz Kr. Barona ielas, Rīgā - t.c.Pļavnieki un Depo. Pamata doma ir tāda, ka cenu listēs katalogos tie piedāvāti skapīši sākot no 15 cm 90 cm. Tad nu tīri matemātiski kalkulējam, līdz sanāk vajadzīgais garums. Skapīši ar durtiņām ir sākot no 30 cm, pārējie tādi plauktiņi vien ir. Arī durvju izvēle namaz jau nav tik maza. Mana virtuve (augša plus apakša), L formā, ka visu sadārdzina izmaksāja 126 Ls/t.m. Klāt gan jārēķina arī darba virsma gan jau, ka arī jauna izlietne, krāns un rokturīši, paša darbs un transports uz Rīgu.

pirms 11 gadiem, 2007.12.04 12:26

njā

20kvm maza virtuvīte:) cik no klātesošajiem ir lielāka? manuprāt, par jaunajās privātmājās virtuve reti kad ir lielāka par 15-18kvm. un tad tā skaitās jau liela...

pirms 11 gadiem, 2007.12.11 16:28

Didzis

Virtuves cena cik saprotu ir atkarīga arī no tā ar ko vēlies virtuvi apgreidot. Man mazā dzīvokļa virtuve sanāca uz 460Ls ar visu virsmu. Uzstādīšana gan atsevišķā cenā. Varēju sūtīt ar tām klusajām atvilktnēm un vēl visādiem pribambasiem tad butu dārgāk, bet man apmierina tāpat. Galvenais lai ir kvalitāte.

pirms 11 gadiem, 2008.01.07 16:04

editeje

Ja nav noslēpums, kur pasūtiji savu virtuvi?

pirms 11 gadiem, 2008.01.08 18:36

arnis1

kāds grīdas segums virtuvē ir praktisks un glīts?

pirms 11 gadiem, 2008.01.09 11:39

hee

ta nu gan linolejs!!!
man jau nu nepatiik noteikti,briesmiigi izskataas un leetais variants.
Fliizes saprotams ir eerti kopjamas

pirms 11 gadiem, 2008.01.10 11:44

Andris

Varu ieteikt kvalitatīvu un par saprātīgām cenām mēbeļu meitaru, kurš izmērīs, uztaisīs projektu, uzstādīs pēc jūsu vēlmēm un vajadzībām. (Guļamistabas, virtuves iekārtas, skapji, plaukti, skapīši)
Rakstiet: boliss@tvnet.lv

pirms 11 gadiem, 2008.02.14 23:46

meistars

uzstaisīs pēc jūsu vēlmēm un vajadzībām. virtuves iekārtas, skapjus, plauktus, galdus apmebeles@inbox.lv

pirms 11 gadiem, 2008.02.16 22:20

Marcha

Varu iedot numuru labam mēbeļu meistaram - 29705054. Tiesa gan pamatā izgatavo mēbeles no koka ar kokgriezumiem utml., kas maksā diezgan dārgi, bet ja uztrāpa brīdi, kad ir mazāk kruto pasūtījumu vai ir ar mieru pagaidīt, tad var uztaisīt arī lētos variantus arīdzan ;)

pirms 11 gadiem, 2008.03.06 11:05

sheer>hee

hee gan laiak ir no padomju laikiem, jo tagad linoleji ir daudz savādāki kādi tie bija agrāk! Tagad ir pieejama tāda lieta kā dabīagis linolejs, kurš izskatās vienkārši super, jo krāsu variācijas ir ļoti lielas!Protams, ja mēs runājam par linoleju, kurš maksā 3ls m2, tad protams, ka tas ir garām, bet ja grib ko normālu, tad bez 8ls/m2 neiztikt...

pirms 11 gadiem, 2008.03.06 15:07

Pievieno komentāru