Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vokālais pedagogs?

Iesakiet lūdzu, gribētu bērnu uz privātstundām pieteikt - lai pamāca tehniku un citas lietas

jau izlasījusi

redzēju zz.lv sludinājumos, par kvalitāti un valodām neko nezinu. zinu ka Jundā nav vērts vest - lēti sanāk, bet bērni neiemācās neko daudz.

Преподаю уроки скрипки и основу сольфеджио детям.Молодая лауреатка многочисленных конкурсов, как и в Латвии, так и за границей.Хочу поделиться опытом с вашими детьми.Расписание и оплата уроков составляется индивидуально.Подарите тепло музыки вашим детям и семье.
Tālrunis: 25985522 E-pasts: l.uspenska@inbox.lv

pirms 8 gadiem, 2011.02.26 23:12

PF

Pasniedzu klavieres, mūzikas teoriju. Mācos Pedagogijas akadēmijā par klavieru pedagogu. Rakstīt uz e-pastu- inetik_s@inbox.lv

pirms 8 gadiem, 2011.02.27 16:39

Rumpumpele2

mani tieši vokālais pedagogs interesē, lai pamāca bērnam pareizu elpošanu, tehniku

pirms 8 gadiem, 2011.02.27 20:07

qwerty .

Sameklē draugos Solvitu Grasmani. Zinu, ka viņa tieši ar šādām lietām nodarbojas.

pirms 8 gadiem, 2011.02.28 08:56

mp3

manuprāt Agarsku ģimene ar to k-kad nodarbojās.

pirms 8 gadiem, 2011.02.28 15:37

sartas

Edīte Bergmane Jelgavas bērnu mūzikas skolā - kolosāla pedagoģe!

pirms 8 gadiem, 2011.02.28 16:51

Viktorija

Čats,šķiet apstājies laiku atpakaļ, bet varbūt noder: es savu meitu (9g) kādu laiku Rīgā pie Annijas Loginas (vai Lindes) vedu.. Liels gabals jābraukā, bet viņa tiešām laba,zinoša un ļoti jauka pasniedzēja, ir to vērts.. Bet nesen uzzināju, ka viņa plāno pasniegt arī Jelgavā. Tākā, ja jums interesē, te viņas e-pasts (tel.nr.negribētos dot bez viņas ziņas)- annijalogina@inbox.lv

pirms 4 gadiem, 2015.01.06 23:58

Baiba

Vokālā pedagoģe Baiba Baiža piedāvā vokālās nodarbības mūzikas studijā "Music mill". Esmu studente. Mani vokālie pedagogi: Natālija Kozlova, Lilija Greidāne, Dzintra Blūma, Anita Kārkliņa, Andis Pētersons, Dace Balode. Esmu piedalījusies arī meistarklasēs pie Sandras Buongrazio no Itālijas.
Atnāciet, Jums patiks! Cena par 1 nodarbību (40min): 5 eiro.

Tālrunis: 27170632

pirms 2 gadiem, 2017.06.03 11:48

Zane

Vai pasniedzat vokālās nodarbības arī pieaugušajiem?

pirms gada, 2018.05.09 10:31

Pievieno komentāru