Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vakara frizūras

Vienmēr esmu svētku frizūras taisījusi pie Anatolija modes namā "Tēma" - kārtīgi nostrādātas, neizjūk, skaistas, interesantas un, galvenais, viņš piestrādā, lai tās ideāli būtu piemērotas tērpam un pašam cilvēkam :)

inka

man ir forša frizierīte Inga viņa strādā skaituma ērā!

pirms 12 gadiem, 2007.06.07 14:08

opaa

Anatolijs galīgi garām, frizūra izjuka pēc pirmās dejas. Viņš vairāk pļāpā nekā dara.

pirms 12 gadiem, 2007.06.07 20:06

:D:Dd

anatolijs pats par sevi ir unikals.. :D

maja kaza - hochu *bu, hochu edu.. :D:D:D

pirms 12 gadiem, 2007.06.07 23:45

inga

Tieshaam nezinu, kaa tas Tev vareeja izdoties. Mans iztureeja visas kaazas, turklaat krietni veejainaa laikaa, bet citreiz - nebija probleemu pat pirtii. Taa kaa neticeeshu shaadiem apgalvojumiem - gan jau pati centies kaut ko labot vai partaisiit, tapec arii izjuka :)

pirms 12 gadiem, 2007.06.10 01:57

opaa

Tev vienkārši paveicās, man tad prieks pat tevi. Ko diemžēl nevarētu teikt par manu frizūru.

pirms 12 gadiem, 2007.06.11 10:41

Zuze

Kapēc Latvieši tik slikti uzņem kritiku ?
Citus aizstā it kā pašu kritizētu ! Dīvaini !
Nezinu ne Anatoliju, ne Baibu ne Daci , bet zinu ko mans frizieris man taisa, un kā citiem man vienalga, jo man taču nav jāaizstāv citu kritika mana friziera adresē !!! Kādreiz jau visiem sanāk šodien izcept kartupeļus garšīgi , bet rīt nesanāks !!! Un kas no tā ?? Kādam paveicās, kādam ne !

Vienīgi varu ieteikt savu frizieri Ogrē ! Cenas - demokrātiskas ! Atmosfēra - lieliska ! Attieksme - Labāk nemēdz būt ! Darba vietas - Milāna, Latvija. Darba stils - ļoti seko jaunajām tendencēm, ir par veseliem matiem, nekad neķrāsos neko pretdabisku ! Vienmēr piemeklē, kas cilvēkam piestāv ! Un pat pēc klientes vēlmēm - nekasīs nadziņus, nepūtīs ārprātā laku - ja nav protams vakara frizūra, nekad nefilēs viļņainus matus, un vienmēr centīsies matus palutināt !
Vienmēr uzcienās ar tēju vai kafiju vai ūdeni !

Manuprāt tāds ir LABS frizieris ! Un ja kādam pie viņa nepatiktu, nekad neteiktu, ka viņi ir l...ši, jo neko nesaprot ! Bet katram savs !

pirms 12 gadiem, 2007.09.12 15:51

Zuze

Kapēc Latvieši tik slikti uzņem kritiku ?
Citus aizstā it kā pašu kritizētu ! Dīvaini !
Nezinu ne Anatoliju, ne Baibu ne Daci , bet zinu ko mans frizieris man taisa, un kā citiem man vienalga, jo man taču nav jāaizstāv citu kritika mana friziera adresē !!! Kādreiz jau visiem sanāk šodien izcept kartupeļus garšīgi , bet rīt nesanāks !!! Un kas no tā ?? Kādam paveicās, kādam ne !

Vienīgi varu ieteikt savu frizieri Ogrē ! Cenas - demokrātiskas ! Atmosfēra - lieliska ! Attieksme - Labāk nemēdz būt ! Darba vietas - Milāna, Latvija. Darba stils - ļoti seko jaunajām tendencēm, ir par veseliem matiem, nekad neķrāsos neko pretdabisku ! Vienmēr piemeklē, kas cilvēkam piestāv ! Un pat pēc klientes vēlmēm - nekasīs nadziņus, nepūtīs ārprātā laku - ja nav protams vakara frizūra, nekad nefilēs viļņainus matus, un vienmēr centīsies matus palutināt !
Vienmēr uzcienās ar tēju vai kafiju vai ūdeni !

Manuprāt tāds ir LABS frizieris ! Un ja kādam pie viņa nepatiktu, nekad neteiktu, ka viņi ir l...ši, jo neko nesaprot ! Bet katram savs !

pirms 12 gadiem, 2007.09.12 15:51

Prima Donna

Pat ar manam kaprizem gala tika salonā Elizeja! Lieliska frizūra, lielisks serviss.

pirms 12 gadiem, 2007.09.16 11:19

jelgavniece

Interesanti,kur gan negaidīti izgaisa diskusija par frizētavām un skaistumkopšanas saloniem? :(

pirms 12 gadiem, 2007.09.29 21:19

sisi

Ēdīte ir gālīgi garām, ar slikto frizūru visus svētkus izbojāja. Kopš tās reizes vairs neeju.
Ja man vajag frizūru, tad eju tikai salonā pie tirgus. Nevienu reizi neesmu nožēlojusi, un katru reizi savādāk veidota.
Lai veicas! :)

pirms 12 gadiem, 2007.10.05 16:22

zīmes

Laikam tev EDĪTĒ slikta friziere bij trāpījusies.Tāpēc tā sanāca.Tu EDĪTĒtaisīji frizūru tikai vienreiz,būtu vēlreiz aizgājusi,trāpītos labāka friziere.

pirms 12 gadiem, 2007.10.05 18:47

ivis

Sveika!
Kā sauc frizieri un kur viņa stradā?

pirms 12 gadiem, 2007.10.13 14:33

jā...

varu ieteikt labu frizieri Svetlanu no Poemas(Tehnolandā)

pirms 12 gadiem, 2007.10.15 21:09

aina

Es eju pie ļoti labas frizierītes,viņu sauc Inese,,Ligūrija"Māras ielā,nenožēlosiet.Es jau 6.gadu,pie viņas eju.

pirms 11 gadiem, 2008.01.05 21:25

Rebeka

Es gan eju pie vienkārši kolosālas frizierītes ARTAS "Skaistuma Ērā".Esmu izbaudijusi daudzus komplimentus pēc katra apmeklējuma. Un saņēmusi lielu baudu ieraugot sevi spogulī smaids no lūpām nepazūd.

pirms 11 gadiem, 2008.01.06 17:59

Sanija

vai kada nav saskarusies ar skaistumkopshanas salona Debess frizieriem??? davanu karte ir un domaju kaa vaaretu izteereet lietderiigaak? :)

pirms 11 gadiem, 2008.01.22 13:24

Pievieno komentāru