Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ābolu sulas

Kā jau katru gadu. Sākam sezonu spiežam no aboliem sulu 2Ls par maisa izspiešanu. no jums aboli,un trauki kur liet sulu parejais musu ziņā. tel.20244801
email- archijs.e@inbox.lv

hvz

da tik pat labi atved klients kaut kādus sausos ābolus - tos pašus dzidros. un tad mēģini no tiem kaut dažus litrus izspiest, pats klāt nemīžot.
nevajag jau uzreiz visus cilvēkus par smerdeļiem uzskatīt, kas dara visu pa roku galam.

pirms 8 gadiem, 2011.08.04 10:01

archa

man tev godpilsoni tads jautajum. Cik tu no maisa abolu vari izspiest sulu? protam nelejot klat udeni lai sanaktu vairak santimi!

redz man o maisa abolu sanak 15-25L protams atkarigs no aboliem cik suligi u7n udeni manas intreses nav liet klat jo es sanemu naudu par maisa izspiesanu nevis par pielieta udens litriem.

tatad kautvai videji nemot 20 litri sulas pie tevis izmaksas 4ls bet man ka bij 2Ls ta paliek

pirms 8 gadiem, 2011.08.04 12:10

archa

un pamitrs tev varbut paliek bikses bet man pec 7 tonu uzspiesanas paliek tikai sausas skaidas. sevi nereklameju un klientu tapat pietiek vienkarsi neciesu tadus pargudrisus un ka tu kas par šcaiditam sulam prasa0.20ls litra

pirms 8 gadiem, 2011.08.04 12:17

pavisam godīgi

biju klāt pie visa sulas spiešanas procesa. No 3maisiem "pepiņu" un 2 maisiem " antonovkas" ābolu pērn izpieda 35 l sulas. Par darbu samaksāju 10 sant.litrā.-Aprēķināju cik patērēja elektrību-sanāca ka cilvēkam nekādas`peļņas nesanāca.
Secinājums-cena 20 sant/l=tā ir pavisam normāla cena, ja spiež konkrēti no jūsu pašu āboliem.
Iesaku pirms vedat kādam spiest sulu, pavaicājiet lai parāda cik sausi tiek izspiesti, ja nepatīk, tātad meklējiet citu sulu spiedēju. Nu nēsiet tik ļoti aizdomīgi, šiem cilvēkiem tas ir sezonas darbs, un diez vai viņi vēlas samaitāt savu reputāciju apkrāpjot, t.i. zaudējot klientus, jo neslava klīst ļoti ātri.

pirms 8 gadiem, 2011.08.04 14:21

vārda diena

Man liekas, ka tev nevajadzētu pārpūlēties ābolus spiežot, bet gan paārstējoties pie laba galvas daktera.

aiz sava sīva niknuma, tu pat neskaties, kam žulti virsu lej.

es nespiežu sulas, un nekad neesmu spiedis, man nav ne sava dārza, ne ābeļu, ne sulu spiedes normālas. Izlasīju jūsu tēmu, vēlāk pārbaudīju zz.lv sludinājumus, un izlasot šo sludinājumu par litriem, sapratu ka tas ir godīgāks aprēķina veids- mērīt litros.

Tad iekomentēju, copy+paste šo sludinājumu.

Ja jau tik godīgs un pastāvīgi klienti tevi nesā uz rokām, tad nav ko baidīties, ka kāds aizies prom pie cita uzņēmēja, jo uzskatīs, ka tava sistēma nav gana laba.

tie, kas grib siest litros, lai spiež pie litru-skaitītājiem, tie kas grib nogrūst āblu maisus, kurus nav kur likt, lai ved pie tevis.

ne man ābols, ne man to sulu vajag. slimie kaut kādi, točna.

pirms 8 gadiem, 2011.08.04 14:39

archa

Piedavajums tev Pavisam godigi! nu tad sogad noriskejiet un atbrauciet pie manis
un ja no 5maisiem nebus vismaz 75 litri maksu no tevis nepanemsu vispar jo ontonofka un pepini ir
vieni no suligakajiem aboliem!

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 00:32

ochko

ha, klientu trīkst, visur sabāzti sludinājumi un te rīkli plēš.

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 13:24

ochko

ha, klientu trūkst, visur sabāzti sludinājumi un te rīkli plēš.

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 13:24

archa

paldies par jautajumu ! bet pietiek klientu nesatraucies!

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 19:59

zmuris

archa! beidz maitāt gaisu ej spied sulu, klienti rindā gaida! :D
neko nereklameju bet: http://www.zz.lv/forum/posts.html?offset=0&fid=24&tid=1796

pirms 8 gadiem, 2011.08.13 00:59

Andrejs

Latvijā ražotas ābolu spiedes un smalcinātāji:
http://apple-presses.com/lv/

pirms gada, 2018.06.23 17:40

Sula

Kur var nopirkt labas Latvijas ābolu sulas?

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.03 23:25

Svimpis

Meklē ss sludinājumos,tur atradīsi.Valdekas sestdienas tirdzińā nopirku vietējās babułas ražojumu,bija baigā puvuma piegarša.Normālas sulas var atrast lielveikalos,3 litru iepakojums kartona kastē,połu ražojums.Nekad neesmu sūdzējies.

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.05 15:19

Pievieno komentāru