Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzruna jelgavniekiem

Cienījamie Jelgavas iedzīvotāji!
Alberta koledžas kvalifikācijas darba ietvaros veicu aptauju, lai noskaidrotu Jelgavas iedzīvotāju domas par Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeju un tā aktivitātēm. Aptaujas aizpildīšana prasīs ne vairāk kā 5 minūtes no Jūsu dārgā laika. Visi rezultāti ir anonīmi un atbildes tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.
Svarīgs ir ikkatra viedoklis un nav svarīgi vai esi vai neesi apmeklējis šo muzeju!!

Lūdzu, noklikšķiniet uz aktīvās saites un sniedziet savu veidokli-
http://webanketa.com/forms/68tkac1k74qpashj64tk2s9q/

Žozefīns Airis

kāds var būt viedoklis, ja neesi apmeklējis muzeju ! Vai vari kaut ko uzrakstīt par Tušķu bodē tirgojamo alu, ja neesi to alu nemaz dzēris???

pirms 10 mēnešiem, 2018.11.28 09:37

dzejdaris

Sēžu un lūkojos

Zilajās tālēs, kasīdams tomātus

Alus nes mani

Tālu prom,

Aiz stūra ūdeni nolaist

Tu sniedzies

Man pretī ar zaceni

Bet tā arī

Tavi grābekļi neaizsniedz mani.

pirms 10 mēnešiem, 2018.11.28 21:57

kukū ciema iedzīvotājs

dārgie jelgavieši!

elpojiet dziļi un dzeriet garšīgo Tērvetes oriģinālo alu ! āmen

pirms 10 mēnešiem, 2018.11.29 18:29

vārds

Klaiņojošo suņu izšaušana ir svarīga problēma.

pirms 10 mēnešiem, 2018.11.29 18:51

no vegan

zilos vārdus atšaus ātrāk

pirms 10 mēnešiem, 2018.12.01 23:09

iedzīvotāji

Ganību 63 ielā tika nozāģēta un nozgta piemājas augošā eglīte apmēram 2m.50cm augsta. Lūdzam atsaukties kas zina šos zagļus . To nelieši pastrādāja apm.10.12.2018 g.

pirms 9 mēnešiem, 2018.12.13 17:48

vafel hrum hrum

zagļi nesiet atpakaļ egli ! lasiet zz. forumu arī un dzeriet russsian vodka aukstā laikā ! Prozit!

pirms 9 mēnešiem, 2018.12.14 07:33

Pievieno komentāru