Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vilciens/autobuss no Cukurfabrikas/Raf

Sveiciens, jelgavniekiem.
Apsveru domu iegādāties dzīvokli Jelgavā, kā variants varētu būt arī Raf rajons. Patīk Jelgavas pilsēta, ir liela, viss pieejams, daudz visādu pasākumu, jauku kafejnīcu, pludmale, bet tai pat laikā nav Rīgas burzmas. Darbs protams Rīgā. Katru dienu ar mašīnu nebraukšu uz darbu. Tad nu jautājums tiem, kas ikdienā brauc ar vilcienu/autobusu no Jelgavas uz Rīgu. Cik no rītiem pilni ir vilcieni Cukurfabrikas stacijā ir iespēja apsēsties? Ja ar autobusu/mikriņu, tad tie cik pilni mēdz būt Raf'ā?

māris

Dzīvoju 5 min. gājiena attālumā no Cukurfabrikas stacijas. Darbs Rīgā. Vilcienos no rīta 7:58 vai 8:11 mierīgi var apsēsties, skolas brīvlaikos - vēl mierīgāk. Pirmais no minētajiem vilcieniem ir expresis, ar to ātrāk 1h laikā nokļūstu no mājām līdz darbam. Manuprāt, ja vilciens tuvumā - ērtākais, uzticamākais un arī lētākais transports. Bet no RAF rajona gan Cukurfabrika patālu, gandrīz pusstunda ar kājām, kā ar sabiedrisko - nezinu.

pirms gada, 2018.03.02 11:23

Nelaimesputns

Es arī agrāk dzīvoju RAFā, diemžēl. Nožēlojamākais laiks manā mūžā, iešana uz/no vilcienu tikai to sajūtu pastiprināja. Secināju, ka negribu tādu dzīvi un kļuvu par cilvēku. Tagad, ar personīgo auto apdzenot vilcienu, izjūtu gandarījumu. Kaut gan, ko gan es cenšos piemānīt - no šīs elles projām netikt nekad!

pirms gada, 2018.04.01 00:20

EDA

māris
Paldies, pat atbildi. Droši vien es rajonu ne tā nosaucu, nepārzinu tos tik labi. Biju domājusi tās mājas kas ap Garozas ielu, tur stacija tuvu. Jā, vilciens manuprāt ir ātri, ērti un galvenais arī bez sastrēgumiem un laikā vienmēr.

pirms gada, 2018.03.02 12:11

...

Braucu parasti ar autobusu, bet no centra. Autobusos Rafā parasti ir sēdvieta, ļoti reti gadās, ka kādam Rafā iekāpušam jāstāv kājās. Mikriņi gan pilni, tur sēdēt Rafā nedabūt.
Vilcienos dažus gadus atpakaļ bija problēmas ar apkuri, vai nu auksti vai pārkurināti.

pirms gada, 2018.03.02 20:03

Reinis

Es pie durkas stūra pēc kārtējā atrastā pusbamšļa atkal sagrūdu pilnas bikses, lai māsiņas mani nebārtu, metos bēgt ko kājas nes, ar visu kravu biksēs nemaz nejutu, ka jau biju stacijā, tik vienīgā nelaime bija tā, ka mani izkārnijumi šinī trakajā spelgonī bija piesaluši pie kules, lecu pojezdā atsildīt kuli, bija ļoti silts, kule ātri atkusa(tā, ka nevarat teikt, ka tanī elles mašiņā ir auksts), bet parādijās atkal nelāga smaka un atkal mani saķēra pēc smaķeļa.

pirms gada, 2018.03.02 20:48

Reinis

P.S. Tagad es sēžu dziļās pārdomās, kas par ar tiem atrastajiem pusbamšļiem, kādēļ man tā aizmugure nestāv ciet, vai tās nevarētu būt cilvēku čuras?

pirms gada, 2018.03.02 20:53

Reinis

Es esmu ahreņevajuščijs pacans!

pirms gada, 2018.03.03 12:08

EDA

Ideālā variantā jau būtu labi atrast īpašumu kādu vēlamiesJelgavas centrā kur samērā tuvu būtu dzelzceļa stacija, gan autobusi un mikriņi.

pirms gada, 2018.03.03 10:18

Reinis Jelgavniecei

Diemžēl ir uzradušies gļēvi atdarinātāji un tā kā es nevaru šeit reģistrēt savu vārdu, tad visādi dzīves pabērni(kā piemēram Humveibīns) raksta manā vārdā, cik uziet. Bet es tikmēr iemalkoju bamslīti un paņirdzu par tiem gļēvuļiem, kuri pat par saviem vārdiem nevar atbildēt! Interneta anonimitāte, ibio.

pirms gada, 2018.03.04 01:03

Reinis Jelgavniecei

Bet tā jau pārējais ir viss pa vecam, loku bamšļus, sēžu durkā , grūžu pantalonos(smird joprojām nelāgi) un paņirdzu par tiem gļēvuļiem, kuri pat par saviem vārdiem nevar atbildēt! Interneta anonimitāte, ibio.

pirms gada, 2018.03.04 08:41

Jelgavniece

Cik sekla un aprobežota dzīve!Tādi - vairums Latvijas vīriešu.Nožēlojami !

pirms gada, 2018.03.04 09:25

pļutka

Deģenerātu ir daudz

pirms gada, 2018.03.04 14:28

Latvijas vīrietis

Tas ir apbrīnojami - izbaudīt visus Latvijas vīriešus, lai varētu salīdzināt! Noliecu galvu Tavas izļurkātās vāveres priekšā.

pirms gada, 2018.04.01 00:22

Reinis

Atkal jau mans gļēvais draudziņš Humveibīns raksta manā vārdā un liek sev plusiņus - nožēlojama dzīve puikam. Jelgavniece laikam gaida Humveibīnu baltā ponijā :D Ieņem labāk kādu bamslīti un beidz sapņot :)

pirms gada, 2018.03.04 17:25

Reinis

Rakstiju, rakstiju, kamēr atkal iegrūdu pļeku!

pirms gada, 2018.03.04 21:30

Pūce

Vilcieni ir pilni. Starppilsētu busi ne visās pieturās pat ar rokas māšanu un šoferim prasīšanu stājas. Tātad- rēķinieties, ka problēmas ar apsēšanos var būt. Cik braukts uz Rīgu no rītiem - vilcienā jāsēžas galapunktā Jelgavā, tad vieta vēl ir, pēc tam katrā pieturā intensīvi piepildās. Vakaros, braucot no Rīgas, jau Rīgā var nebūt vietas kur apsēsties. Neiesaku šeit iegādāties mājvietu. Autobusu biļetes šķiet visdārgākās Latvijā, tāpat atkritumu izvešana, kā arī cenas pat zemniekiem krietni augstākās, kā Rīgā var ko iegādāties. Cilvēki diezgan bieži ļauni, neatsaucīgi un daudz klačojās aiz muguras. Pirms 10 gadiem iebraucām Jelgavā no Rīgas. te pat gaiss un atmosfēra ir cita. Un pilsētas iestādes ir ļoti korumpētas. Ieskaitot, ja izsauksiet policiju, pret kaimiņu, kam tajā pašā policijā kāds strādā. Nekad ar līdzīgām problēmām nebijām saskarušies Rīgā. Bet pieredzes dzīvojot mazpilsētā, pirms Jelgavas nav bijušas. Varbūt visos mazākos miestos tā. Tomēr.. neiesaku. Ja varētu pārdot īpašumu un atgriezties mazākā miteklī Rīgā/pierīgā, noteikti to darītu. Te dārgi pirkt (jebko), bet lēti sanāk pārdot.

pirms gada, 2018.03.04 19:23

J...

Dots devējam atdodas.Laikam paši kašķīgi . Jelgava -miera osta.

pirms gada, 2018.03.05 12:52

Agranoms

Par korumpētību,pie tā visa r vainīgi Andra radi un draugi

pirms gada, 2018.04.01 15:59

egle1

Kādas šausmas te sarakstītas. Es arī pirms 13 gadiem pārcēlos uz Jelgavu arī no Rīgas, joprojām strādāju Rīgā, pa šiem gadiem ne reizes nav bijis tā, ka vilcienos nav kur sēdēt. Retu reizi Olainē iekāpušie stāv, bet parasti visi kādu beņķīti atrod, ja ne vienā vagonā, tad citā. Autobusus neizmantoju, uz Rīgu tikai ar vilcienu, pa Jelgavu visur eju pārsvarā kājām (man nav mašīnas). Par korumpētību nezinu, nav nācies īpaši saukt policiju, kaimiņi normāli. Viss kā visur Latvijā, savi plusi un mīnusi. Nekur nav ideāli, arī Rīgā bardaks.

pirms gada, 2018.03.04 19:55

Krēzs

Trīspadsmit gadus nobraukāt vilcienā, ziemā snegs snieg virsū, vasarā kakas uz kāpnēm, katrā gadalaikā mīzēj****ējbomži starp vagoniem... Kara laikā deva medaļas, domāju, ka šis saniegums ir pelnījis vismaz Dzelzs Krustu! Es tā nevarētu, izturēju piecus gadus ZB, palika žēl savas nožēlojamās dzīves, izsitos labākā darbā/algā, tagad braucu ar auto. Bet nu katram savs.

pirms gada, 2018.04.01 00:28

EDA

Kamēr esam dzīvokļa meklējumos esmu ar dzīvokļu pārdevējiem pārrunājusi ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķinu summas. Jāsaka tā, ka tās noteikti nav lielākas kā citur. Dzīvojam pierīgā palielā ciematā siltums tur ir dārgāks nekā Jelgavā, tāpat arī ūdens.
Pilnībā piekrītu egle1, ka visur savi +/-.

pirms gada, 2018.03.05 13:21

Pievieno komentāru