Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apsardze

Kā ir ar apsardzes firmām Jelgavā, gribu uzlikt signalizāciju dzīvoklī. Kuru firmu ieteiksiet? Kādas ir aptuvenas cenas un attiekse?
Paldies

skudrinieks2

Draugs iesaku pieslēgt G4S tas nekas ka Rigas kompanija vismaz viniem ir garantijas un cena ari nav liela, Jelgavas firmeles ir loti svakas ja ipasums ir to verts nenozelosi!

pirms 10 gadiem, 2008.07.09 16:20

naivais

G4S taa pati zaglju firma, kas bija FALK, bet vnk nomainija nosaukumu.. BSS labaak

pirms 10 gadiem, 2008.07.09 17:09

BSS ?????????

BSS neesmu redzejis ne dzirdejis no viniem vai par viniem ko labu!

G4S ir bijušais FALCK LATVIJA ! nu bet zagļu firma tā toč nav!!!

tas ka tu varbūt esi bijušais apsargs un ta tu izpaud savu darbibas veidu ka esi stradajis nu ta jau ir tava problema!!!

pirms 10 gadiem, 2008.07.09 17:44

fiksais

Pašam ir BSS un es esmu apmierināts ar viņu darbu. Ja arī kādreiz kautkas notiek ar elektrību, jebkurā laikā viņi atsūta savu elektriķi lai novērstu ķibeli.

pirms 10 gadiem, 2008.07.10 12:36

ai ai ai

Apvieniba apsardze. Man visi objekti esossie un naakamie ir piesleegti vinniem. Valsts policija ir valsts policija. Cena ideaala, probleemu nav! Uzstaadiissana gan kaa savdep, bet to jau var atrisinaat. Kantoris pretii Rainna parkam uz Rainna ielas seetaa, kur bija Parex Bank. Vot! A paareejos es dazzus gadus atpakall aptaujaaju, likaas garaam ...............

pirms 10 gadiem, 2008.07.10 13:59

gudrinieks

Ir tikai viena apsardze - Valsts policija - Apvienība "Apsardze" (Raiņa iela 16)

Visas pārējas - parastie sargi:
1) SPARS - SPARS PLUS RAS - tagad BSS,
2) EVOR - Gens - tagad Gens2,
3) Paklat - tagad Līvi S,
4) Lataiva;
5) Falck Apsargs - Falck Group - tagad G4S;
Visām privātām firmām ir lielas problēmas ar kadriem, ar nodokļiem un t.t.

pirms 10 gadiem, 2008.07.10 22:12

out of danger

Noteikti iesaku G4S Latvia. Zinu, ka kopš aprīļa viņi ir arī Jelgavā, jo man tur dzīvo brālēns, un es Rīgā jau sen izmantoju G4S Latvia (agrāk Falck Apsargs). Cik man zināms, tā ir vienīgā kompānija, kas maksā nodokļus par saviem darbiniekiem, kuriem noteikti nav minimmālā alga uz papīra!!! Turklāt, Jelgavā ir tāds Agnis Šērs, kurš manu brālēnu konslultēja. Droši vari man jautāt viņa numuru - es dabūšu: raksti: rachelsstar@inbox.lv
Apvienības Apsardze darbu komentāt vispār nevēlos. Pirmkārt, jau tāpēc, ka tas ir valsts uzņēmums un tā liek domāt, ka ir baigi drošais un foršais. Savu mūžu ar tiem uzpūtīgajiem, stulbajiem kretīniem vairs nesadarbošos.

pirms 10 gadiem, 2008.07.11 14:54

G4S

G4S Labākais! Tur strādā super atsaucīgi un profesionāli cilvēki. Var uzticēties, tādēļ no sirds iesaku!

pirms 10 gadiem, 2008.07.11 14:55

123:(

Apvienības Apsardze darbu jau pazīstu 10 gadu garumā...ja , kas sēdēs pie objekta, kamēr īpašnieks uzradīsies.. cepuri nost!

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 12:59

123:(

Apvienības Apsardze darbu jau pazīstu 10 gadu garumā...ja , kas sēdēs pie objekta, kamēr īpašnieks uzradīsies.. cepuri nost!

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 12:59

gildja

vai kads nevartu iedot man apsardzes BBS tel. numuru

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 17:59

apsardze BSS

BSS Pults 63026750, 29533260 Jelgavas nodaļa

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 18:49

Boss

Esmu līdzšinējās RAS un tagadējās BSS firmas klients jau 8 gadas, un līdz šai dienai nav radušās nekādas problēmas. Salīdzinoši ar apsardzes firmām Jelgavā BSS Apsardezei ir 4 patruļmašīnas kuras izbrauc tikai uz izsaukumiem, ekipāžā pa 2 cilvēki, daudzi no BSS Apsardzes darbiniekiem strādā Valsts Policijā tai skaitā tehniķi. BSS firma ir Jelgavā jau 11 gadus. Divas patruļmašīnas diennakti stāv Ozolniekos un divas pilsētas centrā ( divas Toyota Corolla, divi Toyota Rav4 džipi) izvēle ir aiz jums.

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 18:58

Jepis

Cik es esmu dzirdējis par Apvienību Apsardze, tā tiek gatavota privetizācijai, un kļūs par apsardzes privātfirmu. Tas notiks tuvākajā laikā, jau tagad patruļmašīnā sēž parasts sargs ar apsardzes sertifikātu, tikai policijas formas terpā.

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 19:10

fiksais

Apvieniba apsardze ir pēdējais ko varētu izvēlēties, ja nu vienīgi cenas ziņā. Gliemezis ātrāk atrāpos nekā viņi atbrauks.

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 20:49

bodylanguage

RAS jeb BSS. Loti strauji augosa firma. Strada operativi. Loti laipni un zinosi cilveki. Sadarbojos ar viniem jau 6 gadus. Super!!!

pirms 10 gadiem, 2008.07.12 20:54

bodylanguage

kura vieta zini ira laipni????un zinosi??? vini nesen manu acu prieksa piekava manu draugu un draudeja vinjam ja vins kamta to teiks ko vinju aizvedis uz mezu.........BSS ira ta apsardze kura nekontrole savas emocijas....

pirms 2 gadiem, 2016.08.01 08:45

Pievieno komentāru