Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklātā pateicība par atbalstu

Es gadiem ilgi komunicēju ar jauniešiem un redzu diezgan daudz un dažādas ar viņiem saistītas problēmas - pusaudži bieži smēķē, lieto alkoholiskos dzērienus, paretam - uzpīpē arī narkotiskās vielas, turklāt internets un mobilie tālruņi ir aizvietojuši galda spēles, pastaigas ar kādu mērķu, piemēram, orientēšanās spēles, kas attīstītu pusaudžu domāšanu, nebojājot veselību vēl nenobriedušam organismam.

Šis iemesls mani pamudināja Jelgavā izveidot Jauniešu Attīstības centru, kurš atrodas Uzvaras ielā 56 E. Tajā jaunā paaudze varēs spēlēt dažādas galda spēles un citas stratēģiskās spēles, kuras sekmētu veselīgas domāšanas attīstību. Citi var teikt - ir jau daudz un dažādu pulciņu, kuros jaunieši var sevi pilnveidot. Varu pateikt tikai vienu, ir grūtie pusaudži, ar kuriem jāstrādā un viņi jāieinteresē, lai apmeklētu kādu no pulciņiem. Zinu, ka tas nav viegli, bet es esmu tam gatavs un netaisos atkāpties no savas ieceres!

Vēlos publiski pateikties fiziskām un juridiskām personām par atbalstu Jauniešu Atīstības Centra izveidē Jelgavā, jo ēkā, kurā veidoju šo centru, ir izpuvušas grīdas, tāda pati situācija ir arī ar logiem, jāpielabo jumts, vārdu sakot, ir daudz darāmā, lai atvērtu šo centru. Pārsvarā remonts šajā ēkā notiek par maniem nopelnītajiem līdzekļiem.

Liels padies SIA ”Sand Systems” par sagādātajām smiltīm un Aleksandram Krivuņecam par nopirktajiem būvmateriāliem simts eiro vērtībā.

Ļoti žēl, ka piezvanot un palūdzot palīdzību nopirkt būvmateriālus 50 eiro vērtībā diviem Jelgavas pilsētas domes deputātiem, saņēmu elementāru atbildi - uz šo brīdi naudas nav! Šo deputātu vārdus un uzvārdus neminēšu, lai tas paliek uz viņu sirdsapziņas, bet ceru, ka citi deputāti varēs palīdzēt!!!

Ja vēlaties palīdzēt Jauniešu Atīstības Centra izveidē, varat sazināties ar mani, rakstot uz manu e – pastu: jacimperija@inbox.lv vai zvanot: 29799145

P.S

2002.gada 16.februārī es uzrakstiju dzejoli:

„Bērni”

Eh, Latvija, Latvija,
mana tēvu zeme!
Tu tak redzi!
Tavi bērni mocās!

Asaras kā strauti palo.
Tavu bērnu acīs.
Sals un tumsa
pārņem viņus.

Viņu sirdīs nav nekā!
Aizmirsuši viņi –
mātes, tēva mīļos glāstus.
Laužas ārā naids un dusmas.

Latvija, tu Latvija!
Dari kaut ko viņu labā.
Velc no purvu dubļiem laukā!
Viņu dvēseles un tīri.

Nav vēl viņu spēkos,
tādu darbu uzsākt pašiem.
Pārāk dziļi viņi tajā,
iegrimuši ir.

Palīdzi, tu mums!
Lūdzu es un krītu ceļos.
Neļauj, lai paaudze viena.
Pazūd kā aizejot veļos.

2002.gada 4.aprīlī uzrakstīju otru dzejoli par bērniem:

„Mans spēks”

Mans spēks!
Ir bērnu smaidi.

Mans drosmes gars
Ir bērnu laime.

Mans darbs
Ir veltīts tikai viņiem.

Es cīnīšos! –
Ja būs apdraudēti viņi.

Es dzīvi savu veltīšu! –
Tikai bērnu labā!

Gandrīz sešpadsmit gadi pagājuši, es pat nevarēju iedomāties, ka tie nebūs tikai dzejoļi!

jelgavnieks

Pilnībā atbalstu Aigara Egles ideju!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.12 15:12

Aigars Egle

Šodien nolēmu to, ka jelgavniekiem ir jāzin, kuri jelgavas domes deputāti uzskata, ka palīdzēt ar 50 euro būvmateriāliem, Jauniešu Atīstības Centra izveidē nav lietderīgi!!! Pagaidām Ivars Jakovels (ievēlēts jelgavas domē no Sociāldemokrātiskās partijas "SASKSŅA") ir vienīgais, kuš pateica, man švaki ar naudām!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.12 17:36

?

Un kurš ir otrs? Divi bija atteikuši....- palūdzot palīdzību nopirkt būvmateriālus 50 eiro vērtībā diviem Jelgavas pilsētas domes deputātiem, saņēmu elementāru atbildi - uz šo brīdi naudas nav!
Ja saucam, tad saucam abus kuri atteica.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.12 21:45

Aigars Egle

Ko ar to gribēji pateikt??? Laikam sapratu: "gribi parādīt savu asprātību"! ;)

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.12 19:47

vārds

Varētu ziedot gaisenei, ja apņemtos klaiņojošos suņus šaut.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.12 19:56

Aigars Egle

Vēlviens parāda savu asprātību! :) Man Jūs ir ļoti žēl, esat nožēlojami cietsirdīgi cilvēki, kuriem nav žēl pat dzīvniekus!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.12 20:16

Aigars Egle

Otrs deputāts sazinājās ar mani, dienā, kad raksts tika publicēts un nolēma palīdzēt!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 10:09

Aigars Egle

Turpinām informēt sabiedrību! Vakar sazinājos ar jelgavas domes deputātu Sergeju Stoļarovu (ievēlēts jelgavas domē no Sociāldemokrātiskās partijas "SASKSŅA") izklāstot savu ideju par Jauniešu Atīstības Centra izveidi un lūgumu palīdzēt ar būvmateriāliem 50 euro vērtībā, sarunas gaita pārtrūka, uz nākamajiem zvaniem un sūtīto sms, atbildi nesaņēmu.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 13:03

Aigars Egle

Turpinām informēt sabiedrību! Šodien sazinājos ar jelgavas domes deputātu Andreju Garanču (ievēlēts jelgavas domē no "Zaļo un Zemnieku savienība") izklāstot savu ideju par Jauniešu Atīstības Centra izveidi un lūgumu palīdzēt ar būvmateriāliem 50 euro vērtībā, saruna bija ļoti patīkama un konstruktīva, palīdzēt solijās nakamajā nedēļā. Izsaku lielu pateicību!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 15:37

Pilnīgs Pajolis

Ā,nu tad skaidrīte.Būs tomēr jābalso par tiem zaļajiem zirgu s#diem.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 16:47

Aigars Egle

Atbildu: Pilnīgs Pajolis
Tavas tiesības ir balsot par to politisko spēku, kurš tev simpatizē, bet apmest ar mēsliem nevienu nevajag, jo tas, kurš pacēl mēslus, lai mes otram, rokas nekad nebūs tīras!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 17:04

&&&

Egle ? Ir ta saucamajs ( чихотка )? Vaj kaut ko jaucu ?

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 18:34

Aigars Egle

Vēlviens parāda savu asprātību! :)

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 18:58

Rakatāns

Vai nav iespējams lūgt kādu pašvaldības atbalstu, kur tad arī varētu uzrunāt domes deputātus par šī lūguma atbalstīšanu? Kāpēc Jelgavas domes deputātiem būtu jāatbalsta tava ideja no saviem privātajiem līdzekļiem?

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 21:18

Aigars Egle

Neviens neuzliek par pienākumu palīdzēt izveidot Jauniešu Atīstības Centru no privātajiem līdzekļiem!
Pienāks laiks, lūgšu arī jelgavas pašvaldības atbalstu!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.13 21:32

Aigars Egle

Turpinām informēt sabiedrību! Sazinājos ar jelgavas domes deputātu Vili Levčēnoku (ievēlēts jelgavas domē no "Zaļo un Zemnieku savienība") izklāstot savu ideju par Jauniešu Atīstības Centra izveidi un lūgumu palīdzēt ar būvmateriāliem 50 euro vērtībā, saruna bija ļoti patīkama un konstruktīva, solija sniegt savu atbalsu. Izsaku lielu pateicību!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.14 10:26

Aigars Egle

Turpinām informēt sabiedrību! Sazinājos ar jelgavas domes deputātu Gunāru Kurloviču (ievēlēts jelgavas domē no "Latvija Reģionu Apvienības") izklāstot savu ideju par Jauniešu Atīstības Centra izveidi un lūgumu palīdzēt ar būvmateriāliem 50 euro vērtībā, saruna bija nepātīkama, lūgums tika noraidīts.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.14 19:10

Eiglim

Varu iedot vienu tačku ar granti,tas arī ir būvmateriāls.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 05:58

Aigars Egle

Vēlviens parāda savu asprātību! :) Skatos, Jūs, "asprātīgo" šeit ir daudz!!!
Grants man ir, bet nepieciešama, lai pabeiktu visus darbus.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 08:18

Aigars Egle

Turpinām informēt sabiedrību! Sazinājos ar jelgavas domes deputātu Aigaru Rubli (ievēlēts jelgavas domē no "Vienotība") izklāstot savu ideju par Jauniešu Atīstības Centra izveidi un lūgumu palīdzēt ar būvmateriāliem 50 euro vērtībā, saruna bija ļoti patīkama un konstruktīva, solija sniegt savu atbalsu. Izsaku lielu pateicību!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 12:39

Svimpis

tu esi nevis aktīvists bet gan kautkāds apdauzīts trumulis!Iepird sev rokā un izod!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 15:56

Aigars Egle

Vēlviens parāda savu asprātību! :) Jūs, "dubļu metēji" rokas ir netīras ar dubļiem un dzīvē neko neesat labu darījuši, izņemot mest citam virsū dubļus!

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 17:43

Jampāzijs no Elejas

A. god. Egles kungs,vai vārds jelgava nav rakstams ar lielo burtu?Vai drīkst Egles kungam nobučot pakaļu vai kā citādi izrādīt savu cieņu?Bet principā var uzmest dubļus vai kā citādi uzdifst vienam jefiņam.

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 18:37

..

tu sēdi kādā pašvaldības kantorī,tev ir ērti un silti,pagaidām...

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 19:05

Aigars Egle

Vēlviens parāda savu asprātību! :) Skatos,"asprātīgo" šeit ir daudz!!! ;) ;) ;)

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 19:28

Aigars Egle

Vēlviens parāda savu asprātību! :) Asprātīgāku neko nevarēji izdomāt? ;)

pirms 3 mēnešiem, 2018.12.15 19:58

Pievieno komentāru