Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ātri - mīļu, kvalitatīvu zobārstu Jelgavā

iesakiet lūdzu, pie A.Kaires nevar tikt, tā esot laba, bet pieraksts uz mēnesi vairāk uz priekšu. manējā atvaļinājumā zobārste ir, ko darīt nezinu. Iesakiet kādu labu zobārstu. E.Jumiķe vai D. Kūla ar esot labas, ir tā, kāda kuram pieredze? vai tur arī varēs tikt ātrāk?

okols

Irina Bergmane ir ljoti laba, strada RAF un Optima1

pirms 9 gadiem, 2009.09.09 23:57

Jola

Dr. Jumiķe ir ļoti laba, bet cik zinu, tur arī rindas uz mēnesi... Bet vajag apzvanīt un apjautāties.

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 08:04

viijolite

Brauciet uz Rīgu.Kolosāla kvalitāte un paši jaunākie materiāli.
Mūs apmeklē jau daudzi jelgavnieki.
Reģistratūras tel.nr.67336096

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 11:01

Andra

Gāju pie Maijas Līces Jelgavas poliklīnikā, 63046439. Pierakstu ilgi nebija jāgaida, laboja uzmanīgi un akurāti.

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 11:21

marijanna

Dr. Jumiķe kolosāla dakterīte, strādā Zemgales veselības centrā- 63025122 . Pati pie viņas jau sen eju! :)

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 11:42

Zinu

Daktere Kūla ir vissuperīgākā! Eju pie viņas jau vismaz 10 gadus, vecās plombas labi turas, viņa vienmēr mīļi un uzmanīgi apejas ar pacientu.

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 20:19

Forši

Ja tiešām vajag ātri un kvalitatīvi, tad Maija Rozentāle. Mani šī daktere izglāba vēl pirms pāris gadiem. Nevarēju nekur tikt pie labiem ārstiem, bet šīs dakteres māsiņa atzvanīja un sarunāja cita pieraksta vietā, kurš samainīja laikus. Un tā viņas dara, citreiz pat tajā pat dienā cilvēkiem paziņo. Ja ārsti tiešām vēlas palīdzēt, tad pajautā klieneta tālruņa numuru. Citādi man bija pie Kaires, gaidīju divus mēnešus rindu, bet kad tas laiks pienāca, man vairs nevajadzēja, jo papēju tikt citur. :)) Interesantākais, ka pierakstot pat netika pajautāts man pat tālruņa numurs, tāda attieksme pret. Neticās, ka visi cilvēki vienmēr viņām ierodās un neviena brītiņa nav brīva ko izbrīvēt jaunam klientam.

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 22:18

Andra

Pie Līces 20-25 Ls (baltās plombes, ar anestēziju)

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 22:22

xx

man gan nepatika Rozentales attieksme,kas ''nolika'citu zobarstu darbu, toties pati sataisija zobu ta, ka pec menesa bija janem ara nervs

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 22:49

yyy

Man super daktere ir Anda Kaire! Bet diemžēl, rinda ir ļoti ilga, tagad krīzes laikos vispār neriskēju rakstīties,jo nezinu vai tajā rindas pienākšanas brīdī būs brīvi līdzekļi. Bet dr.Jumiķe nav tik jauka un profesionāla kā Kaire-plombe knapi 6 mēnešus noturējās. Arī attieksme man ne īpaši tīkama.

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 00:13

saulcerīte...

Jaukā zobu dakterīte E.Jumiķe-tagad ir E.Lipšāne.

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 09:59

...

Dr. Šķegļājevs! Vecajā slimnīcā - otrajā stāvā! Šķiet - O.Kalpaka iela? Labi dara savu darbu! Pie viņa dodos jau kopš studiju laikiem, kad viņš strādāja LLU doktorātā!

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 17:16

miļka

labāk mēnesi stāvēt rindā pie laba speciālista[A.Kaires]nekā vairākas reizes pie neprofesionāles[Jumiķes].Es pati to visu esmu izbaudījusi.

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 18:44

akļims

No kurienes tāds profesionāls spriedums?
Pats laboju zobus pie "neprofesinālās" dr.Jumiķes vairāk kā 10 gadus,problēmu kaut kā nav. Varbūt tu netīri zobus...

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 19:30

nus

nu man jau tagad sāk mākt šaubas par dakteres izvēli, varbūt izķerpīties un gaidīt savu dakteri Rīgā (10.oktobrī gan tikai :((( ). tiešām nezinu, jo divreiz maksāt ar negribas. kā tur īsti ir ar to dakteri Jumiķi, man zobs laikam ar visiem kanāliem jātaisa būs... kā kuram gājis kanālus labot pie dakteres Jumiķes. pie Kaires neiešu, jo viņa piedāvāja tikai 21.oktobrī, tikmēr pie savējās tikšu.

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 20:49

xx

liekas ka vienkarsi nezini ko gribi, gaidi drosi savu dr., ja zobs sapes riktigi,tad nediskutesi, bet vienkarsi iesi pie dr.

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 21:22

..

iesaku dr.Jumiķi. ļoti mīļa un jauka. Un zobi super.Sūdzības nevienas. :)
Un māsiņa Liene arī super. ;)

pirms 9 gadiem, 2009.09.11 23:34

Pievieno komentāru