Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dakterīte

Vai ir kādas atsauksmes par dakteri Eviju Maigoni

O.I.

Par viņu jau bija Forumā.... Neeeeeeeeeeee, nav viņa jauka, nav zinoša.

pirms 9 gadiem, 2010.01.08 18:37

lacky

Ir gan jauka, gan mīļa, gan laba, gan zinoša!!!Esmu Viņas paciente tikai 2 gadus,bet kā ģimenes ārsts vienkārši SUPER!!!Pirms tam dzīvoju citur,tur man arī bija superīga ģimenes ārste,bet par cik tagad dzīvoju Jelgavā,bija jāpārrakstās Jelgavā pie ģimenes ārsta.Manam vīram un visai Viņa ģimenei Dr.Maigone ir ģimenes ārsts,tad nu arī es 2 gadus atpakaļ pierakstījos pie Viņas,un esmu ļoti apmierināta.Ne visi ārsti ieklausās pacientos tā kā Dr.Maigone!Ja cilvēkam ir alerģija uz daudzko(kā man),tad,attiecīgi,ja esmu slima kaut vai ar to pašu gripu,tad vienmēr izrakstīs zāles,kuras varu lietot bez bažām,ka man vēl būs alergija!

pirms 9 gadiem, 2010.01.08 19:19

bijusi

dakterīte,kura labprāt tiktu vaļā no pacientiem,kas nedzīvo pilsetā...ka piemēram mēs Glūdas iedzivotaji...nebūtu jaukās māsiņas....tad gan būtu traki

pirms 9 gadiem, 2010.01.09 18:34

es-te-re

Es arī esmu no glūdas pagasta un arī nomainīju ģimenes ārstu,nu nevarējām mēs atrast kopējo valodu ,kad slimojām, tik raksta dārgas zāles ,bet rezultāta nekāda.Tagad esam Jelgavā pie dakteres un vis kārtībā.Es domāju ka varat mēģināt vienam slikta ,otram laba.

pirms 9 gadiem, 2010.01.09 19:16

Paciente.

Ļoti slikta daktere,. Bērnu 1 reizi tik redzējusi pārējās reizes pieņēma masiņa,. Vienīgajā reizē kad apskatīja bērnu pateica ka acis iekaisums un izrakstīja zāles, tai pat dienā braucu pie speciālista bērnu ārsta kurš pateica ka tur nekā nav un tā arī ne zāles neko neesmu pirkusi, daktere nespēja atšķirt miegu no iekaisuma...
Kārtējā vizīte masiņa pierakstīja uz 30 aprili 18.30 aizbraucot pie ārstes ne viņa nebija ne masina, durvis ciet.. Tiešām atradušas kad vazāties apkārt.. Sazvanīt vēl šodien nevar..

pirms 5 mēnešiem, 2019.05.02 13:36

Pievieno komentāru