Daugavpils 10.vidusskolas zoodārzs

Nav noslēpums, ka saskarsme ar dzīvniekiem ir pozitīvu emociju avots. Šo emociju iegūšanai mūsu Daugavpils 10.vidusskolā tika ierīkots Dzīvais stūris. Mūsu stūrīša mīluļi ir smilšu peles, kāmīši, žurkas, zivtiņas, trusītis un skaistulis papagailis.
Skolas audzēkņi saprot, ka dzīvniekiem nepieciešama pastāvīga aprūpe, kopšana un mīlestība. Pateicoties saskarsmei ar skolas mīluļiem mūsu bērni mācās uzņemties atbildību par citiem, kļūst labsirdīgāki un atsaucīgāki, izpalīdzīgāki un draudzīgāki. Tomēr tikai mīlestības, kopšanas un aprūpes ir par maz, dzīvniekiem ir vajadzīgi cienīgi uzturēšanas apstākļi: plašāki būri, liels akvārijs, sausā barība, apgaismošanas un apsildīšanas ierīces u.c.
Atbastiet mūsu projektu! Palīdziet mūsu skolas bērniem īstenot dzīvē sapņus par savu mājdzīvnieku! Kopējiem spēkiem mums izdosies ierīkot īsto skolas zoodārzu, kas bērniem ļaus baudīt no dzīvniekiem tekošas mīlestības un labsirdības pilnas emocijas!
Nobalsojiet lūdzu!! Davinasiem prieku bērniem!http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/daugavpils-10vidusskolas-zoodarzs.html

Pievieno komentāru