Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diagnostika pēc Folla metodes

vai kādam ir zināms kāds kursh nosaka veselības stāvokli pēc Folla metodes (jelgavā)?

zinātājs

ekonomikas fakultātes ēkā ir korļu klubs un tur nosaka folla diagnostiku.

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 13:20

faith

kas ir folla metode? Mosh man ar vajag!IIsteniibaa izklaussaas biku perversi (jox):))

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 13:46

laa

kas kuram prātā:)))
zinu,ka uz rīgu brauc,pēc tas metodes pārbaudīties.atrod kaudzi vainas var sapirkties visādus tur bagātinātājus.

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 20:38

mediķis

Tikai interesanti, kādēļ 80-to gadu vidū šī Folla diagnostikas parktizēšana tika pārtraukta ASV.
Viens no iemesliem bija tas, ka vienam cilvēkam nedēļas laikā tika uzstādītas dažādas diagnozes.
Izskatās jau labi, kad tevi pieslēdz pie aparāta, salipina vadus apkārt, printē lapas ārā, kur ķermenī parādīti aplīši, trīsstūrīši un kvadrātiņi, pie tam katrs no tiem nozīmē savu vainu un pēc diagnostikas sajūties tik slims, ka vai jāmirst nost. Tad gādīgais izmeklētājs, kuram bieži vien par medicīnu ir nojauta tik cik sunim par ķīniešu alfabētu, iesaka tev veselu kaudzi ar vitamīniem, uztura bagātinātājiem, kurus tu, slims būdams, tad arī nopērc par nenormālo naudu.
tad jau labāk izmantot Amwejistu piedāvāto testu, kur tev veic DNS analīzes un vajadzīgos vitamīnus un vielas vari nopirkt parastā aptiekā.

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 20:54

ince

..meklēju tieši kas diagnostice un piedāvā arī vitamīnus kādus jādzer...
nezinu kur tadu atrast te jelgavā, jo ir zinaams citur, bet taalu jaabrauc...

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 21:44

marina

ince es varu tev palidzēt to visu nokartot Jelgavā, ja interesē zvani man Marinai, 28668206

pirms 4 gadiem, 2014.08.04 16:04

māmiņa

bij taču rakstīts-ekonomikas fakultātē.

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 21:48

mediķis

pateiks lai pērc dārgākos un dzer daudz.

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 23:09

mediķis

seko līdzi zinatnes attīstībai, nevis tici kaimiņtantes stāstiem par Folla diagnostikas brīnumiem. Tikpat labi vari arī metamos kauliņus mest un pie attiecīgā skaitļa piedēvēt sev kādu kaiti.

pirms 10 gadiem, 2008.11.04 23:10

klausiet Medikjim

Klausiet Medikjim. Vasaraa un rudenii, kad ir svaigi daarzenji un auglji un maize un piens un sauliite spiid, nekaadus 'papildinaataajus' Latvijaa dziivojoshiem cilveekiem nevajag. Ziemaa un agraa pavasarii nopeerkiet aptiekaa multivitamiinus un iedzeriet vienu diena. Droshiibas peec. Neizdodiet savu suuri gruuti pelniito naudinju par mumbojumbo. 

pirms 10 gadiem, 2008.12.29 00:34

pir....dis

Un ierauga tas folla ,ka zarnu trakts pilns ar ***em un saka nabaga cilvim,ka problēma liela,jo ,redz,sūdu par daudz esot...tātad svars par 10 kg jāsamazina,a to var samazināt rijot uztura bagātinātājus par 40 Ls paciņā 3 x mēnesī...jo paciņā tikai 7 kapsuliņas.
Hahahaaaaaaa

pirms 10 gadiem, 2008.12.29 10:09

rrr

Pareizi, klausiet Mediķim, jo ārsti arī ir cilvēki: viņiem normāli jādzīvo, vairākas reizes gadā jābrauc atpūsties uz siltām zemēm, utt. Un kādam tas viss ir jāapmaksā - nemaksās taču no savas kabatas!!! To visu apmaksājat jūs!!!
Vitamīnus - vasarā. Protams, tiem, kam ir savs dārzs. Un arī nepietiekami. Augos vitamīnu daudzums samazinās katru dienu, līdz septītajā dienā līdzinās O.
Par aptiekas vitamīniem. Cilvēku ir izveidojusi daba - tāpēc organisms spēj atpazīt dabīgas vielas. Aptiekās pārdod sintētiskos vitamīnus, tātad - mūsu organismiem svešus, ar kuriem nezin, ko darīt. To zina mediķi, parastajiem cilvēkiem tas nav jāzina, savādāk nelietos sintētiskos preparātus....

pirms 10 gadiem, 2008.12.29 11:48

klausiet medikjiem

Kas tad ir 'sinteetiskie' vitamiini? Piemeeram, askorbskaabes molekula (C vitamiins) uztaisiita kjiimijas fabrikaa izskataas uz mata taada pati kaa dabaa atrodamaa askorbskaabes molekula un juusu kjermenis nekaadu starpiibu pateikt nevar. Es tikai jums meegjinu aiztaupiit savas naudas atdoshanu 'veikliem zeeniem'.

pirms 10 gadiem, 2008.12.29 13:47

km

Un par to braukshanu atpuusties uz aarzemeem...dakteris pelniijis ir...ilgi maaciijies...gadus desmit, divpadsmit (?) peec vidusskolas beigshanas pa graamataam un laboratorijaam racies un njeemies...tad ar visaadaam maanjticiibaam nokarojies (tante Laviize teica, ka kaarpas jaarstee ar melna kakja taukiem maisiitiem ar siipolzaaliiti, kas noteikti jaapluuc pusnaktii 13. datumaa...nu taadaa garaa)...ceru, ka kaartiigi izsauljosies un atpuutiisies.

pirms 10 gadiem, 2008.12.29 13:55

Trofeja

Nemeklējiet nekādas metodes.
Ieklausietis paši savā iekšējā ķermeņa balsī ,ka jūs esat vislabākā un visveselākā ,dzerat pašu salasītas zāļu tējas un visas problēmas būs atrisinātas.
Nav lieki jādzer visāda veida ķīmiskos savienojumus un jādāvina nauda šo ķimisko savienojumu izplatītājiem ,lai vairotu šo slikto enerģiju.
Laimīgu ,veselīgu ,saprātīgi domājošu ,Jauno 2009.vērša gadu.

pirms 10 gadiem, 2008.12.29 23:23

mediķis

Gribu redzēt kā tu bez ārstiem dzīvotu!

katrā ziņā es esmu laimīgāks par veselu cilvēku, nevis slimu. Domā baigi patīkami ir uzklausīt visas kaites, paziņot cilvēkam, ka viņam ir vēzis, ka vajadzīga operācija par 100 000 latu.

Nevajag no mediķiem pataisīt asinsūcējus. Zinu, ka tas labi strādā izplatītājiem, kuri tirgo vitamīnus (pat labus vitamīnus, piemēram tos pašu no Amway). Tikai diemžēl, šiem pašiem izplatītājiem, sajēga par to ko viņi dara, ir 0. Visas Folla diagnostikas ir pilnīgs nonsens, jo tie kas veic šo diagnostiku, labākajā gadījumā ir izgājuši lētus medicīnas kursus, tāpat arī izplatītāji gudri iesaka vitamīnus veselīgam dzīvesveidam, lai gan arī par to nav sajēga. Folla diagnostika nespēj noteikt kas cilvēkam kaiš un kas jālieto. Jāveic ir analīzes lai to noteiktu.

pirms 10 gadiem, 2008.12.30 05:56

zuze

Jā ekonomikas fakultātē, šķiet sauc Ināra! ES arī biju, bet kā jau komentāros rakstīja, tad pasaka kaudzēm vainu un tik pērc dārgos uztura bagātinātājus!

pirms 10 gadiem, 2008.12.30 15:37

rrr

Nevajag uzreiz krist galējībās. Tādas lietas kā saaukstēšanās, gripa, plaušu karsonis un dažādi vīrusi man ir svešas jau 9 gadus. Tāpat nelietoju nekādas pretpotes ... un dzīvs, kā redzi. Protams, ja kas jāaizšuj, ķirurgs ir vajadzīgs...

pirms 10 gadiem, 2008.12.30 15:58

mediķis

arī es neesmu slimojis kādus gadus 12 un kas no tā? Neesmu ne Follu veicis, ne arī pērku kaudzēm dārgu vitamīnu, ne arī potējos.

pirms 10 gadiem, 2008.12.30 18:51

Pievieno komentāru