Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dr. Ilziņa

Sviests, ne daktere. Nekad pie viņas nebiju bijusi. Tā nu pierakstījos. Iepriekš paskatījos atsauksmes internetā, bija gan pozitīvas, gan negatīvas. Tā nu aizgāju, bet laikam jau tā bij viena no viņas neomas dien,am. pirmkārt gaidīju ilgāk, kā biju pierakstījusies, pēc laika daktere iznesās no sava kabineta, izraidīja mani un vēlvienu pacienti no uzgaidāmās telpas, aizslēdza durvis un kkur aiztesās. Pasēdēju koridorā vēl kādu brīdi, piecēlos un aizgāju. Baisi pat iedomāties, ka man ar vinju divatā jāpaliek. Nu i nafig tādu ginekologu. Meklēšu citu. Ko ieskat?

;))

Izklausās patiešām pēc Ilziņas... ;))! ZVC turpat ir ļoti forša dakterīte Jolanta Pujāte tagad Grava. Pilnīgs pretstats Ilziņai - profesionāla un bez sliktā garastāvokļa izpausmēm uz pacienta... Var iet kā pie draudzenes... Vienīgi dakterīte tagad ārzemēs praksē, bet atpakaļ būšot jūnijā vai jūlijā. Jājautā pašai ZVC.

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 11:15

z

Taisnība par dr.GRAVU!

pirms 5 mēnešiem, 2018.01.24 15:41

......

Eju pie dr.Ilziņas gadiem, rindas ir, pie tā jau pierasts, bet dakteres attieksme un kompetence man patīk. Nesūdzos, laba daktere. ja poliklīnikā kaut kas ir atgadījies un ir jāiet, tad viņi to dara. Visi tomēr esam cilvēki

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 12:28

egle1

Neiesaku, vienreiz biju - kāju nesperšu pie tās Ilziņas.
Bet Jolanta Grava tagad dekrētā.

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 12:34

ilzīte

Nu nezinu gan, ka tā kādai būtu gadījies.
eju pie dakteres jau vismaz 5 gadus, ne reizi ko tāādu neesu manījusi.
Ļoti normāla, saprotoša ārste, kas dara savu darbu, un ja arī kādai dāmītei kas nepatīk, tad parasti jau saka, ka problēma ir pašā, nevis jāmeklē to citos.
tādēļ, noteikti iesaku iet uz pieņemšanu pie viņas, ļoti laba ārste

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 13:33

saule333

Ļoti jauka, saprotoša daktere. Esmu viņas paciente jau 14 gadus. Nekad nav bijusi neiecietīga, skrejoša (vai kādi citi iepriekš minēti netīkami komentāri).

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 15:36

ja?

Kā jau jebkuram cilvēkam var būt smagākas/vieglākas dienas, problēmas darbā vai mājās utt. Cits to neizrāda, citam tas sejā redzams. Ja gribat vienmēr stulbi smaidošu dakterīti, tad gan neejiet pie viņas.
Bet kā daktere profesionāla, zinoša. Ļoti patīk. Principā viņa pret pacientu izturās tā, kā pacients pret Viņu. Ja pašas nebūsim aitas, tad daktere būs ļoti atsaucīga.
Piemēra, LOR`s tajāpašā ZVC dr.Bērziņš, arī darbu jauc ar priv.lietām. Nu un? Nu pagaidīšu, lai parunājās. Toties kā speciālists cepuri nost. Malacis!

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 19:00

:(

"Principā viņa pret pacientu izturās tā, kā pacients pret Viņu. Ja pašas nebūsim aitas, tad daktere būs ļoti atsaucīga".

Paciente vēl nepaspēj izteikt savu attieksmi, viedokli, kad daktere jau .... :)))))

pirms 5 gadiem, 2013.03.06 21:17

Divu mamma

Man pirms gadiem četriem lakoniskā un īgnā un teju uzbrūkošā teikumā pēc USG paziņoja par neauglību ("un vai tad Jums iepriekš to neviens,nekad nav teicis, redzējis? pirmo reizi pie ārsta nokļuvāt?" ),un deva mājienu, ka to apkarot būtu cīņa ar vējdzirnavām - un bērnu namos gaidot daudzi bērni... "Bet vispār, lai to skaidro Jūsu ginekoloģe, es tikai veicu USG". Viss,durvis ciet. Stāvi un raudi gaiteņa vidū,kā ar ūdeni aplieta,jo ārsts pāris teikumos sagrāvis nākotnes sapņus par ģimenes pieaugumu. Kaut iepriekš esi regulāri gājis pie citiem ārstiem, un pat mazākā mājiena par problēmām nav bijis.

Labi,ka bija pa rokai runātīgāki ārsti, kas nomierināja, izskaidroja, noņēma pārspīlētos apgalvojumus. Lieki piebilst - ka dakteres īgnā frāze par neauglības smago pakāpi nav pierādījusies. (tfu,tfu,tfu) 3 gadu laikā ieņemti un sagaidīti divi bērniņi.

Pieļauju,ka daktere profesionāla - bet komunikācija ar pacientu - vismaz neomas dienās - bezatbildīga. Hipokrāta zvērests - nenodarīt pāri - attiecas ne tikai uz ārstnieciskajām manipulācijām, bet arī emocionālo pusi.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 09:16

Paciente

Eju pie Ilziņas jau desmit gadus. ļoti kompetenta un saprotoša. Vienmēr mierīgi visu paskaidro. Daktere, kurai var uzticēties.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 15:56

Haha

Vispār, ja ir iespēja izvēlēties, vislabāk iet pie cita ārsta-nav smalkjūtības, iejūtības un apšaubu patiešām arī profesionalitāti.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 15:59

Cita paciente-Resnā

Man arī visu paskaidroja un mierīgi ar ar pirkstu parādīja, kas man ir kas un kur kas man ir, daudz ko jaunu uzzināju par sevi.Vispār labi.Nevarētu teikt ka es esmu apmierināts, bet tuvu tam.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 16:31

ilze_R

Man ir radies iespaids, ka ārstei interesanti ir tikai tie pacienti, kam ir kādas medicīniski pētāmas kaites, saslimšanas, kam nav saistības vairs ar grūtniecību un , kas Ilziņā rada pašā interesi kā mediķim... Isāk- ja tava kaite spēs viņu aizraut kā mediķi - tad būs gan attieksme , gan izskaidrošana, bet standarta grūtniecības gadījums ar USG - TAS nav priekš TIK augsta ranga speciālista.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 16:55

Ilziņai nē

bijusī kliente, pārgāju nesen, jo nebija man pieņemama monotonā attieksme pret klientiem. Trīs gadus (reizi gadā) pēc kārtas gaidot uzgaidāmajā kabinetā savu rindu jāklausās kā daktere kliedz uz klientēm, kas sūdzas par savu kaiti, kas kā izrādās nav nekāda kaite tikai pacientes izdomājums, sapratu, ka kaut kas nav kārtībā ar attieksmi. Vienmēr, izņemto pašu pirmo (ceturto) vizīti pie viņas, ir neapmierināta un ļoti asa. Tā kā esmu no tām, kam nepatīk uķi-puķi attieksme, dodu priekšroku cilvēkiem, kas ar mani runā kā ar pieaugušu nevis bērnu, tad man ir skaidrs, ka te nav runa par pacienta-ārsta attieksmi, te ir runa par ārsta attieksmi pret darbu un cilvēkiem kā tādiem. Ejot pie ārsta es rēķinos uz profesionālu zināšanu pielietošanu nevis emocionālu "caureju"

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 17:34

Japāzija ex-mīļotā sieviete

Jā jā, viņa man ziepju gabalu uzdāvināja un izdzina no kabineta.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 17:46

zine

Nejauka,iedomiga daktere.Nepaskaidro,kad pajauta,tad atbild negribigi.

pirms 5 gadiem, 2013.03.07 20:46

Ko nu

Esmu pierakstījusies pie viņas. Jau gaidu kādu laiku. Sāku baidīties no tā brīža, kad pienāks mana rinda. Jūtos jau tagad nelāgi. Varbūt pieteikties pie citas ārstes? Bet kur kāda garantija...

pirms 5 gadiem, 2013.03.08 08:11

Haha

Tiešām nav vērts gaidīt, pieraksties pie cita ārsta, ja veselība svarīga.Ja tāpat vien gribi aiziet garīgo sabeigt, tad tik uz priekšu,smadzeņu skalošana nodrošināta.Man Ilziņa pateica tiešā tekstā,ka ja ir problēmas, jāmeklē ārsti galvaspilsētā,rajona poliklīnika ar tādām lietām nenodarbojas. Un pasarg,Dievs,ja tev ir pāri 30-tad tu esi norakstīta.

pirms 5 gadiem, 2013.03.08 08:52

Pievieno komentāru