Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Draugiem.lv portāls ņirgājas par tiem lietotājiem, kuri nevēlas ievietot vairākus albumus

Es aicinu portālā Draugiem.lv reklāmdevējus neievietot savu reklāmu. Jo portāls Draugiem.lv ņirgājas par saviem lietotājiem.
Draugiem.lv portāla administrācija atklāti ņirdz sejā lietotājiem, dzēš profilus bez iemesla un pēc tam pieprasa braukt uz viņu ofisu ar personu apliecinošu dokumentu.
Tā ir klaja ņirgāšanās par lietotājiem .
Es strādāju Holandē un es uz Rīgu pie viņiem netieku.
Es aicinu reklāmdevējus nesadarboties ar portālu Draugiem.lv.
Jo portāls draugiem.lv tiešām ņirgājas par saviem lietotājiem. Jā, man nebija manā profilā izvietoti krāšņi albumi, man bija tikai viena vienīga profila bilde, statistiku es nepasūtīju , spēles nespēlēju, protams, ka portāla Draugiem.lv administrācijai es kā lietotājs nebiju izdevīgs.
Es neko portālā nebiju pārkāpis, bet , sarakstoties ar Draugiem.lv administrāciju,
portāla administrācija man pieprasīja no Holandes braukt uz Rīgu un viņiem rādīt personību apliecinošu dokumentu. Ko nu, ja es tikai nākamā gada pavasarī braukšu uz Latviju? Un vispār, ar kādām tiesībām tāds portāls ir tiesīgs pieprasīt man braukt uz Draugiem.lv biroju un rādīt man manus personību apliecinošus dokumentus. Ceļa naudu no Holandes tāpat viņi man neatmaksās. Tā ir klaja ņirgāšanās par cilvēkiem, kuri strādā ārzemēs un kuriem Draugiem.lv portāls ir kā vienīgais saziņas veids ar radiem, draugiem Latvijā !

...

izskatās ka tas ir tavs viltus profils,-ienākušas sūdzības par to. Nevajag tik daudz čakot pa draudzeņu profiliem, mazāk nepatikšanu būs un nevajadzēs te sūdzēties.

pirms 4 gadiem, 2013.10.25 12:00

Inese

Šādi mēs arī no draugiem.lv dabūjām ārā vienu sievieti, kura nelika mieru manam vīram, salasījāmies un sarakstījām izdomātas sūdzības un tad to sievieti izdzēsa no draugiem.lv :D

pirms 4 gadiem, 2013.10.25 14:40

mutere

vajadzēs pārbaudīt, sen av buts draugos, bet man arī tikai 1 bilde un arī nekur nepiedalījos, cita lieta, ka man tur draugos bija senie paziņas atzīmējuši, tāpēc es galīgi gaisā nekarājos.

pirms 4 gadiem, 2013.10.25 16:11

lietotāja

Aizdomas, ka draugiem.lv portāla admini ir mūždien pālī. Par savu rīcību neatbild.
Admini dzēsa arī vienu lielu domubiedru grupu "sex un mīlestība", tāpat sava prieka pēc

pirms 4 gadiem, 2013.10.25 16:40

ugis

Es uztaisu profili pec 2 dienam tiek idzesta ta katru reizi draugam jau apnicis mani aicinat uz dr.lv un pasam jau besis sak paradities taisit un Ari nekur nepiedalijos bija 6 bildes un vien videjo klips atbildes rakstiet man uz e-pastu ugis22@inbox.lv

pirms 3 gadiem, 2015.03.23 11:40

ugis

Es uztaisu profili pec 2 dienam tiek idzesta ta katru reizi draugam jau apnicis mani aicinat uz dr.lv un pasam jau besis sak paradities taisit un Ari nekur nepiedalijos bija 6 bildes un vien videjo klips atbildes rakstiet man uz e-pastu ugis22@inbox.lv

pirms 3 gadiem, 2015.03.23 11:41

JJ

Ak jūs nabadziņi, profili izdzēsti mazulīšiem. Labi, ka vēl pasu galds nav jūsu pasi vienu jauku dienu anulējis!

pirms 2 gadiem, 2015.05.23 15:05

barts simpsons

Man bi jūsu problēmas...... Dīvaini tie cilvēki palikuši. Ar greizām prioritātēm.

pirms 3 gadiem, 2015.03.23 12:10

Nevajag vispār lietot tādus portālus,tad arī nebūs par ko sūdzēties.:))))

pirms 3 gadiem, 2015.03.23 15:11

:(

Kas tā par paaudzi, kas pat vārdu NAV neprot uzrakstīt?!

pirms 3 gadiem, 2015.03.24 08:30

Janis

ja kads uzlauz paroli dr.lv un es nezinu inbox.lv paroli ka lai atgustu veco dr.lv profilu?

pirms 3 gadiem, 2015.04.02 15:09

...

uzraksti draugiem.lv.!
pastāv daudz variantu kā pārbaudīt identitāti...

pirms 3 gadiem, 2015.04.03 12:56

:)

Ja būtu tāda iespēja , es arī ar viņiem patiesātos, bet viņi ņirgājas un dara kā grib. Aicinu pāriet uz Facebook, tur nebūs bloķēta sarakste, kad vajadzēs ātri kam uzrakstīt . Vajag sakontaktēt -kontaktē un liec kaut margrietiņas profilā un saucies par čebureku, tas ir īsts draugu portāls, nevis kas izkrāpj naudu izdzëš veikli pēctam to profilu, vai nobloķē, kad citi aizvainoti jautā, kāpēc tu mani nobloķēji, bet tas taču par visiem ņirgājošais portāls. Man arī izdzēsa bērnu dzimšanaz video, kāzas... ļoti skumji, ka par tādu visatļautību viņus nekādi nevar sodīt . Viņiem redz pasaule smaida :)

pirms 2 gadiem, 2015.05.15 08:55

Wiskačka

Manuprāt, tas portāls būtu jāslēdz ciet uz laiku laikiem, mūžu mūžiem. Tas, ko viņi dara nav normāli.

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.22 17:46

Wiskačka

Manuprāt, tas portāls būtu jāslēdz ciet uz laiku laikiem, mūžu mūžiem. Tas, ko viņi dara, nav normāli.

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.22 17:51

dace

Vini tiesam liela pali, lar savu ricibu nekadu atbildi nenes, ilgu muzu sim portalam neparedzu

pirms 2 gadiem, 2015.05.15 08:58

ooo

Atbildību par savu rīcību , viņi nenes. Atbild, ka psaule viņiem smaida. Šizofrēnijas murgi. Ilgs mūžš šim portālam nav, paši lēnam izspiež normālus cilvēkus, kas gadiem tur bijuši sākot ńirgāšanos ar bloķēšanu un dzēšanu. Alternatīva Facebook. ,,Welcom! ,,Draugiem lv.kliedz

pirms 2 gadiem, 2015.05.15 09:02

penālis

Es Tev varu pārdot savu profilu - nav problēmas ar dzēšanām, ir pat dažas galerijas iegādātas...tā ka padomā...tā var būt Tavas dzīves lielā iespēja :D

pirms 2 gadiem, 2015.05.23 18:09

Anna

Manu profilu bez brīdināsanas izdzēsa ,jo man nebija ierakstīts uzvards.Ja godigi ,lai iet ieskrieties.Neizmantosu so portalu vairāk,izskatās pēc tirlinu bara,kurā strādā aizdomīga intelekta limena cilvēki.

pirms 2 gadiem, 2016.01.20 15:12

Lutausis

Nevis 'draugiem.lv' bet 'miskaste.ru' pilns ar putļeristiem, kremliniem, vatņikiem, veidotāji un administrācija, droši vien tādi paši - tāds ar tādu. Mēsls ne portāls.

pirms 2 gadiem, 2016.04.07 15:55

krampis

Vieni pedofīli,kur meklē meitenītes

pirms 2 gadiem, 2016.04.07 18:53

sandzis

nu gan problēma...
reģistrējies feisbukā... daudz labāks portāls...

pirms 2 gadiem, 2016.04.08 09:27

Rita

Tur nav kāro onkuļu?

pirms 2 gadiem, 2016.04.08 19:30

no name

ja so v4erawnego dnja ne mogu tam zaragestrirovatjsja, vsje zdu pisjmo na e-mail, eto to4jno izdevateljstvo

pirms 2 gadiem, 2016.04.12 10:31

hmm

Tēmas autors izklausās pēc atkarīgā.... Bet vispār, dīvaiņiem dīvaiņu problēmas. :)

pirms gada, 2016.04.30 09:33

Pievieno komentāru