Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

gajeju pareja

Sodien no rita plkst 7.45 vedu savu mazmeitu uz skolu.Gribejam pariet pa gajeju parejuuz otru ielas pusi Lapskalna iela pie mebelu darbnicas Denars. B ija jagaida krietns laicins lai mes varetu tikt ielai pari ,jo neviena masina nemaz netaisijas mus palaist pari. saskaitiju ka bija apmeram 12 masinas kas ignoreja gajeju pareju. Ierosinu tur no ritiem pastavet policijas ekipazai nevis pie Linu kombinata. Vieglas masinas pat netaisijas samazinat atrumu pie gajejas parejas. Lai tiem vaditajiem jauka diena.Gan jau kaut kur atdursies.

MM

Ja atveram CSN 159. Transportlīdzekļa vadītājam, tuvojoties neregulējamai gājēju pārejai, jāsamazina braukšanas ātrums vai jāaptur transportlīdzeklis pirms gājēju pārejas, lai dotu ceļu gājējiem, kas šķērso brauktuvi pa gājēju pāreju vai iziet uz tās, ja tie varētu tikt traucēti vai apdraudēti.

tad viss ir pareizi. Vadītājam ir jādod ceļš gājējam, kas iziet uz brauktuves nevis STĀV un baro baložus vai runā pa telefonu. Es parasti eju pāri un mani nez kāpēc laiž.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 09:38

nora

Nestāsti pekstiņus. Tik agrā rīta stundā 12 mašīnas? Visas rindā brauca? Nemūžam neticēšu, jo tas ir čuhņā, tur nav tik intensīva satiksme.
Un nav jāstāv pie mēbeļu darbnīcas sienas, bet jāsper pēda uz braucamās daļas, lai šoferi var redzēt, ka tante grib iet pāri ielai.
Ja baidās no mašīnām, nevajag iet uz ielas. Fobijas jāārstē psihenē.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 09:57

nn

Kā noproti, tad neviens nestāvēja un nebaroja baložus. Redzi, ja neviens nesamazina ātrumu pirms pārejas, tad lekt priekšā mašīnām un turklāt ar bērnu ir neprāts.
Ja tu vienmēr droši visur speries pāri negaidot ne mirkli, tad tev jau nu vajadzētu zināt, kādas situācijas mēdz būt - strauja bremzēšana ar kaucošām riepām, pīpināšana, ātruma nesamazināšana apbraucot gājēju bīstamā tuvumā, lamāšanās utt.. Domājams, ka vecaimātei ar mazmeitu tas nav nepieciešams.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 09:58

s

...piekrītu iepriekšējiem komentiem - vajaga stāvēt tādā attālumā no gājēju pārejas, lai es, bezsmadzeņu radījums vienā mirklī kļūtu par ekstrasensu, un spētu saprast, ka jums ir vēlmu ar mazmeitu tiešām to pāreju šķērsot, nevis vienkārši kaut ko gaidiet...

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 10:14

!!!

..pierasta lieta par ko pat nav vērts satraukties.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 13:17

ibio

vot man arī besī šitie stāvētāji-lūrētāji, kas neiet pāri, bet gaida ka tu apstāsies un lūgsies uz ceļiem lai viņi iet pāri.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 14:45

vārds

vajag izkāpt un pabakstīt ar beisbola nūju.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 15:46

zelda

tad jau sanak ka braukusi ir tie kas te kengajas. nu man vel vecuma demence paldies dievam vel nav piemetusies.unnoteikumus ari zinu jo pasai ir tiesibas.ta ka nevajag te blatot. tas masinas laikam no to bagato rajonu brauca,jo tagad jau pa apkartceliem jabrauc jo celi sarakti. kajas man bijauz brauktuves,bet mazmeitai liku tureties man aiz muguras,lai ja kas tad vismaz ar vinu butu viss kartiba. kas attiecas uz psiheni tad varu pateikt ka pati tur stradaju un varu piedavat apkalposanu ar specialam ekstram tiem rejejiem foruma ka ari tiem soferisiem kas iedomajas ka ir pasaules nabas.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 16:36

Valis ecto urg

Malači, aprēja Omi, tagad mana kārta. Piektdienas pēcpusdienā ap plkst.15:55 izkāpu ar bērniem no autobusa pieturā Banka uz Akadēmijas un pagāju atpakaļ, lai pretim Studentu teātrim šķērsotu Akadēmijas ielu virzienā uz Vārpu7, Maximu. Man jau kauns ir smalki sabalansēts ar savu tiesību zināšanām. Piebraucu ar ratiem pie pārējas, palaidu mašīnu, kas pa tuvāko joslu brauca un tad redzot nākamās tuvojāmies speros uz brauktuves un braucu pāri, uzmanīgi vērojot - apstāsies vai nē. Te kāds bija PDD zināšanu pionieris- pasakiet man, lūdzu- vai es pareizi darīju? Nojaušu ka JĀ, tuvējā joslā mašīnas smuki nobremzēja laižot jau manu asti pa savu joslu un te-re pa otro joslu btauca sarkans busiņs , liekas WV, tad NESAMAZINOT ĀTRUMU gar ratiem nolidoja un pagriezās uz tās mazas ieliņas, kas ir gājēju Driksas turpinājums (Kanclers, Vārpa, Aptieka kut ir) (ļoti iesp]ejams, ka tas turpinājums arī Driksas saucas). Bet tas nav svarīgi, kā saucas iela- svarīgi, ka mani lielu sievieti ar ratiem vienkārši nepamanīja, jo negribēja bremzēt, ar ērgļa aci novērojot, ka visa pirmā josla nobremzēja, tur bija vismaz masīnas 5, es at negaidīju, ka kāds var aiznestis gar visām tām jau stāvošajām pirmajā josmā masīnām, pa otro joslu un, teiksim vēl 30-40 cm un rati aizietu pa gaisu.
Piebildīšu, ka gāju brangā solī, jo daudz ko vajadzēja paspēt ar bērniem centrā pagūt.
Tāpēc komenti- ka mani nepamanīja, es velkos pārāk lēnām un tmldz. neder, domājiet kā ap*** labāk. Nu, kur tad gājēju tiesības palikt dzīvam dienas laikā pilsētas centrā?

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 20:53

Luksofors

Nu ko - acīmredzot Jelgavā vajag vēl dažus luksoforus pie gājēju pārejām. Ja jau nejēdzam braukt pēc noteikumiem...

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 21:11

AHA

"...lai es, bezsmadzeņu radījums..." - te tu jau visu par sevi pateici.
Tiem autobraucējiem, kas ir gājuši autoskolās jau nu vajadzētu zināt, kas ir darāms tuvojoties gājēju pārejai un ka ar ekstrasensu lietām pie stūres nevajadzētu nodarboties.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 22:58

Meiča

Labs!!! :D Labs!!! :D Es te dzeru aliņu un kratos paklusām smieklos par jelgavniekiem... :D:D:D Rīt no rīta braukšu uz centru, ievērtēšu, paldies par ziņu!!! :) :D Jelgavnieki... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 23:09

Jampāzijs no Elejas

http://rusdtp.ru/11076-smert-na-perehode.html -ar švakiem nerviem neskatīties!Pat pie atļautā signāla gājējam derētu pamest acis apkārt Pie gājēju pārejas vienmēr piebremzēju ja redzu gājēju un apstājos ja ir vajadzība.Ja uz daudzjoslu ceļa ir vāģi kas aizsedz skatu,tas ir -ja pāreja nav pārskatāma visā platumā tad kārtīgi piebremzēt ir obligāti.Mazums kāds dullītis var izskriet priekšā.Kautkā negribētos sēdēt cietumā dēļ kāda pamuļķa.

pirms 7 gadiem, 2012.09.10 23:30

Loreta

Jelgava ar to ir īpaša, ka nobrauc cilvēku uz "zebrām" un arī izceļas, ka pirmā josla nobremzē, bet otrā dragā virsū. Ar to jārēķinās ,cik skumji, bet gājējiem.
Nav un ilgi nebūs ielu kultūra autobraucējiem un ....gājējiem. Jo, viens otru nesaprot, vai nevēlas saprast.
Esmu pati gan gājēja(ļoti reti gan), bet bieži braucu kā pasažiere. Mans šoferītis ievēro gājējus un paldies viņam, bet gājēji !!!! ak, kungs, kas par "tautu", kā vieni drausmīgi mašīnu nīdēji nolasījušies Jelgavā. Pāri ielai iet samaziniet tempu ar tāāādu sejas izteiksmi, ar tāāāādu gaitu... nu tūliņ pat nogāzīsies un aizmigs uz līdzenās zebras.
Braucamā daļa nav domāta kā promenāde. Ir dotas kājas un, paldies dievam, lielākai daļai tās neklibo, tad nu pielieciet soli un raiti soļojiet pāri ielai.

pirms 7 gadiem, 2012.09.11 08:42

zelda

JA Loreta ar tam zebram un gajeju parejam jauzmanas.vairakus menesus atpakal uz gajeju parejas notrieca mazu puikinu. kurs gaja matei pie rokas soliti uz prieksu.tagad rit tiesvediba un mazais bernins ir invalids.ta ka ta ir viena no aktualakam temam uz doto bridiJelgava.

pirms 7 gadiem, 2012.09.11 09:12

vēlviena dura

http://rusdtp.ru/11093-neokonchennyy-telefonnyy-razgovor.html

pirms 7 gadiem, 2012.09.11 11:03

membrāns

Patiesi vārdi,daži liekas,ka tūlīt aizmigsies uz tās parejas.100+

pirms 7 gadiem, 2012.09.11 11:08

ibio

varu saderēt, ka ņemot rūdītu gājēju un autovadītāju, tad visa mūža garumā noteikumus vairāk būs pārkāpis tieši gājējs. kā tik viņi nevazājas, krustu-šķērsu. bet pārejas rajonā viņš ir dievs, bet autovadītājs - kretīns.

pirms 7 gadiem, 2012.09.11 14:46

Pievieno komentāru