Iesakiet labu dziednieku

Lūdzu iesakiet labu dziednieku, kas ir spējīgs palīdzēt veselības problēmu risināšanā. Lūdzu uzrakstiet arī kā atrast.

zinīte

Dzīvē vienmēr ir izvēle, arī šajā gadījumā - ticēt vai neticēt. Un nenoliedzami, ticībai ir milzīgs spēks. Kāpēc noliegt to, kas pastāv? Zināms, ka ne vienmēr tradicionālā medicīna palīdz, un ja palīdz, tad parasti lokālā vietā, atstājot blakus parādības vai komplikācijas.
Katrs dziednieks ārstē ko citu.

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 13:18

V

Kāpēc ne pie Lūcijas?Man ir savs priekštats par viņu, un ne jau no labākās puses...

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 14:55

dricele

Lūdzu iesakiet , kurš no dziedniekiem var REĀLI palīdzēt tikt vaļā no alkoholisma ?!! Lūdzu atsaukties tos, kam palīdzēja !!!

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 15:37

simpsons

No alkoholisma vienīgais, kas palīdz atbrīvoties, ir koka mētelītis. Točna zinu.

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 15:41

doma

Mana ātrā palīdzība ir Veriņa Elejā- jau trīs reizes izglāba.Pirmoreiz ārsti 3 mēnešus nevarēja izārstēt, bet pēc viņas dabas līdzekļus lietojot jau 3 dienā biju vesela.Vispār visas trīs reizes bija fenomenālas.Meitiņai gan diagnozi notieca pareizi , bet problēma nepāriet. Ar to gribu teikt,ka katram jāmeklē savs variants.Man savs ir atrasts.

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 15:44

doma

Atrast ļoti viegli.Jābrauc līdz Elejas krustojumam un tad uzreiz jānogriežas pa kreisi un māja labajā pusē pie paša krustojuma.Turpat blakus maza balta ēka kā bazīciņa.
Pieņem vakaros pēc pl 20 pirmdien, otrdien, ceturtdien , piektdien.Divas nedēļas pirms nedrīkst lietot neko spirtotu, jo citādi nemaz nepieņems.

pirms 7 gadiem, 2009.12.01 16:56

doma

Tādas nav un pati naudu neprasa un rokās neņem!Bet cilvēki uzgaidāmajā telpā kaut ko jau atstāj,ziedo, pasakās ar puķēm,augļiem, saldumiem(kurus visbiežāk tūlīt arī izdala bērniem ,kas gaida) vai kaut kur naudiņu noliek(pēdējā reizē uz televizora skaistā gliemežvākā likām kāds 5 vai kāds,ja var atļauties 10.ls cik nu šī brīža rocība atļauj)Nu nav tā kā kāda cita dziedniece par vizīti ar bērnu nosaka 50.ls
Vēl viņa iesaka arī speciālistus Rīgā pie kā griesties,jo viņa sadarbojas ar ārstiem.Bet par to nedzeršanu ļoti nopietni , jo es vienreiz aizbraucu 10.janvārī un nepieņēma, jo sajuta manu jaungada nakts pusglāzi šampānieša.Nesabaidies, bet viņa varbūt arī paskarba un noaudzināt, ja nepieciešams.

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 13:39

johaidii...

Neejiet pie Imanta Jelgavaa.Laba dziedniece Dobeles raj.Bukaisos Natalija

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 14:13

naudiņa

Imants tiešām nespēj palīdzēt, tik sola, ka viss būs labi.

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 19:15

Brrrrrrrrrr

Par Imantu varu pateikt to slikto un tikai slikto...Fui, pats viņs arī pretīgs brrrrr!!!

pirms 7 gadiem, 2009.12.02 22:12

neparastais

Ieva tel. 29992036

ar masazam daleji atbrivo un palidz pasam parstradat savu pagatnes nastu. (kas nu kuram ta butu)

lai tas stradatu viena iesaka 7 masazas katra 20 ls.

pirms 7 gadiem, 2009.12.03 10:26

turks

Es atvainojos,es nedzeru un nepīpēju,bet veronika man sastāstīja tādas muļķības ka blakus neviens nestāv,un to ka man multiplā skleroze viņa neko pat tuvumā nepateica,man to slimību tikai pagājušo gad atklāja.ja viņa ir spēcīga tad jau vajadzēja pateikt ka galvas smadzenēs ir perēkļi,bet nekā.un par jaunāko dēlu tādas muļķibas sastāstīja ka gandrīz nezinājām ko darīt,nu paldies dievam un mūsu ģimenes dakteritei kura atrisināja visas problēmas.

pirms 7 gadiem, 2009.12.03 10:31

Zinātājs.

Dārgs bet spēcīgs dziednieks ir Māris Ābele . Atrast var ar meklētāja palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2011.04.23 17:35

Zeme

Ists dziednieks ,jusu zinasanam naudu no grutibas nonakusiem cilvekiem neprasa un nedrikst to darit,jo tad tas nav nekads dziednieks,bet sarlatans,. Dziednieki ir loti mazz tadi ist.!!!!!!!!!!Un daudzi sevi nemaz nereklame.

pirms gada, 2016.02.09 13:17

kātad

tas nav nekāds dziednieks kurš prasa naudu!!!

pirms 7 mēnešiem, 2017.01.22 18:30

bucmulitis

pie tas kas dzivo tada maja ka baznicinja neiesaku iet... galigi neko nepalidz,bet gan atlaujas aprunat tevi pasu seja... atlaujas ari pacelt balsi!katrai kaitei iesaka nopirkt tejinjas... to pasu var dabut ari aptieka parunajot ar farmaceitu! lieki izskiesta nauda!un par to alkaholu galigs bulshits... totals stulbums... megina atradinat cilvekus no alkaholisma!

pirms 6 gadiem, 2011.04.23 20:32

Pievieno komentāru