Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesakiet labu LORu

trīs nedēļas bērnam dakteris ārstēj ausis, kamēr gala rezultātā ausis sastrutoja :( Domaju, ka tā ir ārsta vaina, izvēloties nepareizu ārstēšanu. Esam vīlušies šai dakterē, tāpēc padalaties, ja kāds zin labu LORu

jola

SKATOTIES PIE KĀDA Lora bijāt, mēs esam gājuši pie Dr. Vru***vskas, nezinu citu te Jelgavā, esam bijuši divas reizes, abas - terapija viena un tā pati... nezinu un grūti spriest par Dr. profesionalitāti, bet nu ja gribas ko sakarīgu, varbūt vērts meklēt Rīgā ..

pirms 11 gadiem, 2008.10.03 21:52

Santa

Brauciet tikai pie Rīgas daktera.man pašai bija šāda problēma - strutas ausī,šeit manā novadā - Dobelē,man visu salaida gīstē.savukārt Rīgā daktere izārstēja un viss bija oki,tā kā tikai tur

pirms 11 gadiem, 2008.10.03 22:42

Puzaķiks

Esmu bijis pie ausu ārstiem gan rīgā (Ars, Rīgas 1. slimnīcas poliklīnika), gan jelgavā (poliklīnika, slimnīca). Iebildumi bija tikai pret vienu Ars ārsti, turklāt pārējiem vairāk vai mazāk katram sava pieeja. Jelgavā esmu bijis poliklīnikā pie aleksandras zeiļukas. Iebildumu nelieli. daudz kas ir arī atkarīgs no tā, kā pats attiecas pret ārstēšanos.

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 12:39

az

Varu ieteikt dr.J.Aivari, strādā Rīgā, Bērnu slimnīcā Vienības gatvē (vai tagad strādā, nav ne jausmas) cik zinu, viņa praktizē arī Jelgavā Filozofu ielā aiz bērnu poliklīnikas kreisajā pusē, tur ir divstāvu koka māja, viņa pieņem pirmajā stāvā. Bet par Dr.Vru***vsku varu teikt tikai labākos vārdus, viņa man ļoti palīdzēja

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 14:05

iii

Varu ieteikt ļoti labu Dr. Gžibovska, pieņem Stankus doktorātā. Par Dr.Vru***vsku pat labāk neizteikšos.............

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 14:05

Protams

Pats labākais Jelgavā,Dr. Dārznieks...Pieeja mazliet skarba bet profesionāla..!!!

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 14:43

mūžīgie puņķi

Nesaprotu vispār , kas notiek Jelgavā ar LOR?Izvēle nekāda...atliek tikai Vru***vska, kura zin tikai antibiotikas izrakstīt un puņķus sūknēt!Jā, Dārznieks ir labs un man vienalga , cik tas maxā, lai tikai ir veselība un attieksme arī ir normāla!Aivare ..nu nezinu, pāris reizes biju ar bērnu, gan Rīgā ,gan Jelgavā..tolka nekāda.
Tā kā es balsoju tikai par Dārznieku!Puņķus jau var sūknēt arī Vru***vska un Aivare, bet , ja kas nopietns, tad tikai Dārznieks!

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 14:59

lalaaaa

bērnībā man bija problēmas ar ausi un tas turpinājās ļoti ilgi, gāju vienmēr pie dr. Vru***vskas un kad vienu reizi es sāku sliktāk dzirdēt, aizgāju pie dr. Gžibovskas. Izrādās, ka man jau sāka pūst dzirdes kauls, bet dr. Vru***vska man tik skaloja un skaloja to ausi... Steidzami vajadzēja taisīt operāciju un par tādu skalošanu vispār nevarēja iet runas, ausī nedrīkstēja tikt nekāda veida šķidrums!!
Tāpēc iesaku Dr. GŽIBOVSKU - ļoti labs speciālists, un pieņem, manuprāt, doktorātā uz Dambja ielas.

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 17:18

hmmm...

un kā tad dr Dārznieks jūs ārstē,ja ne ar zālēm,kā dr Vru***vska???

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 18:05

Balboa

Paldies visiem.... :) Stankus doktorātā mūs atšuva, tuvākais pieraksts 23 oktbris :P Lai gan man liekas , ka , ja pacientam ir strutas jau ausī, vajadzētu pieņemt āpus kaut kādiem pierakstiem. Tā kā pirmdien dosimies sēdēt dzīvajā rindā uz Filazofu 5 pie Aivares.... :)
bet paldies visiem par ieteikumiem :)

A daktere V. ieteica bērnam izoperēt aizdeguna mandeles un ielikt ausīs kaut kādas caurules... PAsarg Dievs!

pirms 11 gadiem, 2008.10.05 01:40

aaa

Dr. GŽIBOVSKA tiešām super laba daktere tik grūti pie viņas tikt!!!

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 17:36

Klāra

Viennozmīgi dr.GŽIBOVSKA, viņa jau pieņem tikai vienu reizi nedēļā un tāpēc arī pieraksts sanāk tā patālāk.

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 17:53

hmmm...

bez jēgas jau nevienam neliek operēt.....

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 21:11

1.

Jauka,iejūtīga dakterīte-Samuša .pirms 10 gadiem ļoti labi palīdzēja bērnam.

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 21:16

Balboa

re ka liek... bijām pie dakteres Aivares, atsūca degunu i nekādas trubas nevajag :) spiediena ar uz ausīm vairs nav..... Pagaidām esam ar dr Aivari apmierināti:)))
Kāpēc dr V nevarēja to pašu izdarīt.. nevajadzētu bērnu ar antibiotiķiem mocīt :(

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 22:08

nuka

Skaidrs,ka Dārznieks ir gudrākais.Nu pieeja tāda savdabīga,bet izārstējis mani ir vienmēr.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 16:47

jelgavniece

Arī Jelgavas rajona slimnīcā (dzelzceļniekos) ir labs LOR - dr. O.Bērziņš
Biju pavasarī un rinda nebij pārāk gara.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 22:21

dk

Es arī esmu bijusi pie dr.O Bērziņa . Ļoti jauks dkteris . Varu teikt tikai to labāko.

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 11:02

paciente

Dakterīte Samuša, tiešām, man pašai ļoti palīdzēja un arī manam vīram, vēlāk, palīdzēja ātri izveseļoties no slimības...tikai viņa pārsvarā strādā privātpraksē, LLU doktorāta telpās, bet ir dažas dienas nedeļā, kad daktere ir sastopama arī bijušajā dzelzceļnieku slimnīcā...tagad laikam - Veselības cantrs.Dakterīte ļoti saprotoša un iejūtīga, kā arī pats galvenais - labi prot savu darbu.

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 11:32

Pievieno komentāru