Labākā humpalu bode Jelgavā

Kura ir labākā humpalu bode Jelgavā?

Žanete

Uz Pasta ielas aiz Drogām, un vēl man patīk uz Lielās ielas, kur krustojums ar O. Kalpaka ielu.

pirms 5 gadiem, 2011.11.16 15:36

buca

humana lielaja iela,tur varbut veikals mazinjs,bet biezi vien tur kautko atrodu,bez maz vai katri dienu ejot garal iemetu aci! :) tur patikami iegriezties!

pirms 5 gadiem, 2011.11.16 15:51

FUI

Neviena nav laba. Jāpērk jauans drēbes, nevis, jārakājas pa apsmirdušu lupatu kaudzēm un jāvalkā vecas panckas.

pirms 5 gadiem, 2011.11.16 17:28

es...tā

Ir viena tāda bode!Katru dienu ieskrienu un tiešām supermantas gadās.....bet es neteikšu ,kur tā atrodas....jo tur sasmirdušu lupatu nav-tikai labu brendu drēbes,somas,apavi!

pirms 5 gadiem, 2011.11.16 18:59

haizive

Humanā vēl arvien pārdevēja ik pēc minūtes nokliedzas par dienas atlaidēm?:D Tas mani atbaida tur iegriezties,riktīgi krīt uz nerviem.

pirms 5 gadiem, 2011.11.16 20:18

buca

jaa,joprojaam :( kautkaa jau esmu pie ta pierdusi,vairs nedzirdu tas saucamas akcijas! nedomaju ka vinjas blauj no savas gribas,dazreiz zel to meitenju!

pirms 5 gadiem, 2011.11.16 20:53

haizive

Nē nu skaidrs,ka tas tāds veikala "stiliņs".:D Tāpat kā Drogās pie kases uzbāžas ar akcijas precēm.

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 09:30

Inda

Vispirms atbilde Papam. Visbrīnišķīgākais veikals ir nesen atvērtais uz Akadēmijas ielas 2. stāvā rūpniecības preču veikalam. Tur var atrast visu, ko sirds vēlas...
Un citiem Pārgudrajiem. Ja jums nebūtu, par ko maizi nopirkt un savus bērnus pabarot, tad es gribu redzēt, pa kuru laiku jūs rakstītu stulbus komentārus internetā.

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 09:58

Inda

Bet vispār,FUI,iemācies rakstīt, pirms sēdies pie datora taustiņiem.

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 10:02

pati fui

Nu ko tad lai nopērk tajos laicīgajos veikalos?! Vieni ķēmi ne drēbes. Humpalās vismaz var atrast daudz ko stilīgu, interesantu vienā eksemplārā, utt. Man naudas pietiek, bet neapmierina veikalu piedāvājums. Vakar izmalu Stokmanu, Centru, Origo un atbraucu tukšām rokām...

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 10:39

klozete

štokmans nav domāts normāla apmēra cilvēkiem,tas tāds anoreksijas un bulīmijas slimniekiem akurāt pa kaulam :)
Bet pa humpalu dodēm man arī patīk pavandīties.Tur superīgas drēbītes var atrast,kuras ir jaunas un nevalkātas,tikai kāds diedziņš rēgojas,to nogriežu un viss kārtībā.
Kam maks atļauj,tas pērk sev brāķus bergā vai molā,vai vēl kur citur. Kas bagāts,tas Latvijā nepērk burtiski neko un tas arī šeit neapgrozās un par humpalām pat neko nezina.
Katram savs veikals mīļāks un ierastāks. Nu un !!!

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 11:51

FUI

Tad tik malies pa superīgajām smird-humpalām. BŪSI STILĪGA UN MODERNA VECĀS LUPATĀS.

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 13:00

FUI

Protams, ka nu un, ja tik mugurā humpalās salasītās lupatas. Vai ne?

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 13:01

egle1

Ko jūs varat lamāties?
Veikals labāks tas, kur var atrast to, ko tu meklē. Un lai atrastu, jāskrien pa visiem humpalu veikaliem. Bērnam, piemēram, es tomēr vairāk atrodu R.D.A, pieaugušajam laba izvēle bija bijušajās DGS Raiņa ielā (Tagad veras vaļā jauns DGS Raiņa/Pasta ielā).
Nav tāda viena veikala, kur tu ieej un - hops! - atrodi visu ko!

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 13:48

rekaaa

nu ja, naksklubs tur vairs nebuus toties buus humpalas tur....

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 16:26

interesanta

tendence Jelgavā, nezinu, varbūt citās pilsētās arī, bet kā bankrotē kāds veikals, salons, frizētava tā vietā jauns kārtējais humpalu veikals. Man liekas, tas tāds kārtīgs šī laiku barometrs, kā arī mazliet parādo to, ka pat ja cilvēks var atļauties jaunas drēbes viņš tomērt izvēlas humplas. Vai tik drīz Jelgava nebūs ne tikai Zemgales sirds bet arī humpalu meka?!

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 17:29

o0o

Nu pirmoreiz humpalā tiku , pat rindu gaidīju ,bij Rīga 90-o gadu sākums , tikai toreiz nezināju ,ka tās ir humpalu preces . Tās bija PEPE džinsu bikses un maksāja stabili dārgāk kā centrāltirgū un citos nebrendu veikalos ( cik nu toreiz bij tie brendu veikali) Tikai mājās uz kabatas iekšpuses skatos zīmogs REJECTED ( noraidīts , atgrūsts ). Labi uzvārījās tie kas ieveda .

Otreiz Jelgavā apavus , itkā jaunus , pilnīgi izmesta nauda .

Trešoreiz jau laikos kad atļāvos viegli adot pa kreklu 25-30 Ls ,tikai sāka kaitināt izvēles trukums un tas ,ka ātri noklājās apkakle ,piedurknes . Tad gāju Rīgā degās ( Jelgavā kauns ) paņēmu kādus 5-6 kreklus laikam pat nelaikojot . Valkājami bija visi . varbūt kāds 1-2 tā ne īsti izmērs vai pavairāk izdiluši .

Un tad vēl bij kādi 2 vai 3 uzlidojumi kreliem ,džinsiem . Bet tas bij uz fikso , bez rūpīgas meklēšanas .

Tad tagad pēc pāris gadu pārtraukuma iegāju RDA nu 52 džinsu izmēru tā arī nemanīju . Bet jūtu būs biežāk jāapmeklē šādi veikali un rūpīgi jāskatās , kā teikt regulāri jāķemē , jo uz sitiena reti kad var atrast .

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 17:47

meitēns

Ilgi burtoju, kamēr pierāpoja, kurš veikals domāts. Tas jau ir Zemgales prospekts nevis vairs Akadēmijas iela:)

pirms 5 gadiem, 2011.11.17 18:36

Pievieno komentāru