Mana vēstule Maximai

Atzīšos, izlasot komentārus 2 foruma tēmās par Pilsētas Pasāžu un portāla rakstos, es atļāvos pirmdien 25.11.2013. nosūtīt Maximai uz viņu norādīto šim jautājumam e-pastu savu vēstuli. Vēstulē es izteicu gan atbalstošos vārdus, gan lūdzu vērsties pie pilsētas iedzīvotājiem un nodrošināt Pilsētas pašāžas papildu pārbaudi.

Uz savu vēstuli es nesaņēmu nekādu atbildi vai reakciju presē. ŠOdien, izlasot, Maximas reakciju uz aicinājumu JUSTIES vainīgiem, un saprotot, ka problēma ir dziļāka nekā sākotneji pieņēmu, es atļaušos savu vēstuli, kuru noignorēja Maxima, nopublicēt šajā pašā forumā.

Vēstuli, kurā cilvēks ar izprātni cenšas runāt ar uzņēmumu, vēstuli, kura uzņēmumam nelikas svarīga pat, lai atbildētu- paldies, saņēmām, izmeklēsim.

Atkal

to: info@maxima.lv

date: Mon, Nov 25, 2013 at 6:26 PM
subject: Telpu drošība Jelgavā, Driksas ielā 4

Sveicināti Maximas darbinieki, kas atbild par ēku drošības pārbaudi,

Pirmkārt, līdzjūtība par gājušiem bojā darbiniekiem un pircējiem Zolitūdes veikalā. Mēs visi sērojam, bet atceramies ne tikai šo šausminošo atgadījumu, bet arī to, ka gadiem ilgi Maxima atbalstīja sekmīgus skolniekus, trūcīgas ģimenes un piedalījās citās brīvprātīgās labdarības akcijās. Kā arī to, ka Maxima joprojām ir darbadevējs daudziem Latvijas iedzīvotājiem, kas strādājot Jūsu uzņēmumā, apgāda savas ģimenes, kā arī ir atbalsts tiem, kam Maximas akciju laiki ir vienīgā iespēja pabarot savus tuvākos. Ticiet, ka Latvijas cilvēki atceras arī to labu, ko Jūs esat paveikuši savas darbības gadu garumā.

Tas nav attaisnojums notikušajam, bet tas ir pietiekams arguments, lai turpinātu uzticēties Jūsu uzņēmumam, apmeklēt Jūsu veikalus un izteikt pateicību tajos strādājošajiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik bieži man nācās zvanīt un risināt „sīkas” problēmas un nekad nebija laika piezvanīt un pateikties par labu darbu. Acīmredzot, izmantošu šo iespēju.

Visbiežāk apmeklēju ar bērniem Maximas veikalu Jelgavā, Dziksas ielā 4 t/c „Pilsētas pasāžā” (kur, domājams, Jūsu uzņēmums īrē telpas), tomēr, 4 gadu laikā, kamēr dzīvoju Jelgavā tiešām nācies redzēt, kā lietus laikā pirmajā un otrajā stāvā ir izliktas bļodas un spaiņi ūdens savākšanai, kas tek no griestiem. Vienmēr tas likās nedaudz smieklīgi, ka apsaimniekošana ir hruščovkas līmenī. Tomēr, pašlaik, cilvēki šim faktam pievērsuši pastiprinātu uzmanību, un tam ir iemesls un pamats. Neviens nevar pārmest pircējiem, ka tie negrib iet bojā, stāvot pie kases. Neviens.

Pašlaik www.zz.lv vietējā ziņu portāla forumā tika ievietotas 2 tēmas par t/c/ Pilsētas pasāžas drošību. Apskatāmas šeit: http://zz.diena.lv/forums/tirdzniecibas-vietu-un-pakalpo/pasaza-170550

Un http://zz.diena.lv/forums/jelgavas-jautajumi/pilsetas-pasaza-un-tas-drosiba-170575.

Kā populāri tiek teikts šīs dienās, es neesmu celtnieks un nevaru spriest. Tomēr pircējiem bail, bail no VISU lielveikalu jaunām konstrukcijām, un jebkādas runas (īpaši, ja tecēšanu no griestiem un grīdas drebēšanu pamanīja daudzi) atrod auglīgu augsni panikas celšanai un bažām.

Es saprotu, ka pašreizējā situācijā, uzņēmums cenšas lieku reizi nepubliskoties, jo viss kas tiks pateikts, tiks apriets un sagrozīts, turklāt forumu tēma nav labākā vieta, kur sākt risināt jautājumus par to, kas par ko ir atbildīgs. Savukārt Zemgales ziņās ir tāda rubrika REKLĀMAS RAKSTS (lasītāji nevar ievietot komentārus pie šī raksta), tas ir klienta apmaksātais raksts (par ziedojumu bērniem nepieciešamību, pazudušām personām utt (parasti nesaistīti ar komercreklāmu raksti), kurā BŪTU LIELISKI izlasīt nelielu REAKCIJU NO JUMS, ka Jūs saņēmāt signālu no Jelgavas par pircēju raizēm attiecībā uz t/c Pilsētas Pasāžas stāvokli, visas veikalu telpas tiks pārbaudītas un JA, telpas, kuras pieder uzņēmumam vai tiek īrētas no cita uzņēmums NEBŪS piemērotas komercdarbībai, tad Jūs šo veikalu slēgsiet un pārnesīsiet uz citām telpām. Pašlaik tiešām veidojas situācija, ka arī man būtu vieglāk atteikties no ierastas pārtikas iegādes reizi nedēļā Maximā drošības apsvērumu dēļ, pārmaksāt un doties, ja ne uz jaunceltu Rimi simts metru attālumā, tad vismaz uz padomju laikos celtu Elvi piecdesmit metru attālumā vai vienstāvīgu IKI simtu piecdesmit metru attālumā.

Man patīk t/c PP Maximas darbinieku izpalīdzība (kas šo gadu garumā jau pazīstami un vienmēr draudzīgi gan pret bērniem gan mani) un izpratne pret klientiem ar maziem bērniem, ratiem un nekārtību un troksni, man patīk laipnība un firmas cenu un apkalpošanas kvalitātes politika, es arī atceros, cik daudz Lietuvas uzņēmums Maxima ir izdarījis un dāvājis manas valsts iedzīvotājiem (protams, ka pelnot, ne tikai nodarbojoties ar labdarību), bet pašlaik, saņemot līdzīgas vēstules no visas Latvijas ar signāliem par katru otro būvi kurā ir Maximas veikali, mēs negribam vispārinātu un visai valstij adresētu paziņojumu, mēs gribam personīgi parakstītu, personīgi adresētu paziņojumu tieši par mūsu raizēm. Mēs vietējā forumā uztraucāmies, par kādreiz halturaini sabūvētu t/c PP, un mēs gribam redzēt, ka Jūs esat gatavi problēmas ar šo ēku risināt.

Ja nedod Dievs, vēl kaut kas atgadīsies, kaut reģipsis sāks līmēties nost, cilvēki vairs nesapratīs un nepiedos. Jo Zolitūde nebija brīdinājuma zvans, tā bija katastrofa. Un pēc šīs katastrofas, Maxima solīja pārbaudīt visas telpas (bet Jūs jau to dariet katru gadu bez rezultāta, Zolitūde pludoja, un Pasāža pludo, tad šo pārbaužu rezultātiem ticība ir maza). Cilvēkiem ir bail, un ne tikai no Maximu telpām, būtu jauki, ja Jūs mani sadzirdētu un tuvākajā laikā, mēs, Jelgavas iedzīvotāji, redzētu, ka Maxima klausās, dzird, rīkojas un tādu kļūdu vairs nebūs vismaz Jūsu veikalos (kas notiek citu firmu lielveikalos pašlaik nav skaidrs), īpaši, ja tiek atklāti pieaicināti objektīvi ārvalstu eksperti no Somijas, Nīderlandes, utt., kas objektīvi arī Jums pateiks, kur telpas jālabo, kur jāatstāj, lai dreboša virs pazemes stāvvietas grīda neizraisītu patiesas šausmas pircējos un darbiniekos.

Ar cieņu,
vārds, uzvārds

pirms 3 gadiem, 2013.11.28 20:57

Atkal

Jasinskasas atlaists

http://rus.apollo.lv/novosti/glava-maxima-latvija-uvolen-za-neostorozhnye-slova/624659?utm_source=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=theme

pirms 3 gadiem, 2013.11.28 22:22

tekla

maksimai nav jaatbild katrai neirotiskai rakstītājai.

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 10:03

tekila

Maxima neatbild ne uz vienu vēstuli, sūdzību, ierosinājumu vai cita veida rakstisku iesniegumu. Jo maximas pārstāvjiem ir dziļi vienalga, ko katrs par viņiem domā. Galvenais, ka VISI iet tur iepirkties, jo - lētāk taču! Atlaides, akcijas, izpārdošanas ................ Maxima jūs (mūs) nopērk ar visām panckām.

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 15:31

Greex

Maksimā NAV lētāk - ja vien nepērk optima līnijas erzacproduktus...

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 15:52

Atkal teklai

Piekritu, es esmu nerotska, kopš piektdienas nakts, kad aptvēru traģēdijas apmērus, es raudāju katru dienu, sekoju visām ziņām un raudāju katru reizi, redzot bildes no notikuma vietas. Es noraudāju visas sēru dienas, un arī tagad saskrien asaras acīs, redzot kur grausta bildes. Šajā traģēdijā ne es, ne mani tuvinieki nav zaudējuši nevienu mums personīgi paīstamu cilvēku.

Es esmu neirotiskā, jo man ir sirds un es sēroju ar citiem un raudu, bet mainīt neko notikušajā es nevaru.

Izlasot 2 tēmas forumā un komentārus pēc rakstiem, es sapratu, ka forumā man nav ko rakstīt, bet es saprotu gan cilvēku bažas par savu drošību, gan objektīvus faktus.

Es nerakstīju histēriskus komentārus, bet piezvanīju uz Maximu un pajautāju uz kādu e-pastu es varu nosūtīt iedzīvotāju lūgumu sakarā ar vienas konkrētas Maximas ēkas stāvokli. Operātors, ieslēdzot man mūziku, ilgi skaidroja, un tad pieslēdzās un nosauca e-pastu (kuru norādīju šeit savas vēstules sākumā).

Es NEVARU izmainīt to, kas jau ir noticis, un es neredzu jēgu bļaut ēterā - baikotēsim Maximu, bet es VARU mēģināt ietekmēt nākotni - manas ģimenes nākotni, manas pilsētas iedzīvotāju nākotni, nevis lamājot Maximu forumā, bet vēršoties pie pašas Maximas un risinot problēmatiskus jautājumus ar pašu Maximu.'

Atvainojos, tads cilvēks es esmu- es eju un daru, lai kaut drusciņ uzlabotu mūsu visu nakotnes izredzes.

Es esmu neirotiskā, bet es daru, nevis ap***u tos, kas dara, kamēr tekla komentē.

p.s. Šo vēstuli es nekur nepublicēju, jo domāju, ka Maximā, saņēmot to, apstiprinās saņemšanu un tad mēs visi redzēsim uzņēmuma reakciju vietējos masu mēdijos. PP tiks pārbaudīta un tiks paziņots prof-slēdziens. Izlasot Jasinska komentāru par vainu, es sapratu, ka tas, ka mana vēstule tika noignorēta nav nejaušība. Tāpēc versos pie pilsētas iedzīvotājiem forumā.

pirms 3 gadiem, 2013.11.30 08:54

zina

Labi jau labi, ka var rakstītāju nosaukt par neirotisku, bet problēma taču pastāv?

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 12:34

membrāns

...kāds gan Jelgavas Maksimai sakars ar Zolitūdes Maksimu...???

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 18:54

Tikai

un vienīgi attieksme

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 21:49

!?!?!

Nezinaju kur to uzraxtit, bet,luuudzu lai TOS kas atbild par Jelgavas pilsetnieku droshibu, parbaudiet CITIGI Maximu Jelgavaa uz dobeles shosejas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

preteejaa gadiijumaa neiteiktu kadam iet tur!!!!!!!!!!VNK NERISKEEET!!!

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 21:48

membrāns

.........te nav ko purgāties,piesakām karu Lietuvai!!! Lai viņi neceļ savas būdas mūsu zemē,mēs celsim PAŠI savas būdas savā zemē...,un lai tikai kāds pamēģina.....un mēs...viņus...un viņiem...un visu pasauli kā mazus bērnus...maķ vašu zanagu,dritvai kociņ...

pirms 3 gadiem, 2013.11.29 23:30

apsargs

maximai nevar nosūtīt no ārienes epastu. visi tiek blokēti

pirms 3 gadiem, 2013.11.30 21:40

atkal

piezvanīju uz Maximu un pajautāju uz kādu e-pastu es varu nosūtīt iedzīvotāju lūgumu sakarā ar vienas konkrētas Maximas ēkas stāvokli. Operātors, ieslēdzot man mūziku, ilgi skaidroja, un tad pieslēdzās un nosauca e-pastu (kuru norādīju šeit savas vēstules sākumā).

info@maxima.lv

tas ir ārējais e-pasts

pirms 3 gadiem, 2013.12.01 01:49

jelgavniece

Un kas īsti notika maximā Rīgas ielā , Jelgavā, 08.12.2013 pirms pusdienlaika. Tā arī neviens nekur par to neraksta. Pati biju veikalā, ieslēdzās signalizācija. Kas bija par vainu, nezinu, jo tūlīt devos prom, negribēju riskēt, cilvēki turpināja iepirkties

pirms 3 gadiem, 2013.12.09 13:07

man sirds apstātos

ha ha
turpināja iepirkties.... tādus idiotus kā LV vajag pameklēt, pirms pāris nedēļa'm 54 gāja bojā, a šie turpina iepirkties...

pirms 3 gadiem, 2013.12.09 14:38

liga

es neticeju kad ir saja pasaule ir ti laipni cilveki ka Maksima...Bet tomer ciekurkalna 2 linija ira ,...Velos pateikties Dinarai in Kristinei pa laipnu apkalposanu-paldies meitenes ..Kad juss tadas esat un smaids tas ier prieks

pirms gada, 2015.05.12 15:16

liga@ibox.lv

Esmu gados cilveks censos uzraksti pa 2.meitenem no maksimas ciekurkalna-paldies no manis un no manam draudzenem-paldies LLLLiels.Esat kadas Juss est-)))

pirms gada, 2015.05.12 15:19

barts simpsons

es laikam esmu vienīgais cil vēks Latvijā, kurš tajā leišu hiperatejā nekad nav iepircies

pirms gada, 2015.05.12 21:36

ezzuks

Laba diena,vai tas cilveeks kas izdomaaja jauno LEN projektu Maxima veikalos, pats ir straadaajis par kraaveeju un preccu izliceeju,,NEEEEEEEE,ja buutu straadaajis tad tik stulbu projektu neizdomaatu. Mums censsas iestaastiit ka tagad esot vieglaak,ka preces izliekot aatraak MULLKKIIBAS!!! Veikalos ieiet pretigi jo paardeveejas mokaas ar konteineru vilkssanu vai stumssanu,,,,,,,,,,,,, a skats nav no jaukajiem,gribas lai klientiem buutu jauki ienaakt,iepirties,lai paardeveejas buutu laipnas,bet peec taadas konteineru jeb garo ratu stumssanas pat smaidam pietruukst speeka,vai tiessaam muus vecos darba ruukkus jaamaaca straadaat,jaunie neiet jo smagi jaastraadaa,bet alga nieciga...............VAI TA NE TAA.

pirms mēneša, 2017.03.20 12:49

saulite

ooooooooooooooooooooo,,,beidzot kaads nav nobijies uzrakstit par MAXIMA stulbibaam,

pirms mēneša, 2017.03.23 15:06

Resnais

da labi... vēstule no rīgas uz jelgavu ceļo veselu nedēļu, bet jūs pa 5 dienām gribat atbildi sagaidīt. Valsts iestādes vispār neatbild. Piemēram es nesaprotu priekš kam jelgavas socialo lietu pārvaldei vajadzīgi epasti uz kuriem neatbild.

pirms mēneša, 2017.03.23 17:00

Pievieno komentāru