Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spalvainie vīrieši

atvainojos ka ne pa tēmu, bet kaitina līdz riebumam spalvainie vīrieši.. spalvainas rokas brrrr..vakar Māris Gulbis tv3 gatavoja ēst, rokas - kā tepiķis. spalvainas krūtis kādam arī ārprāts. varbūt kājas ir vienīga vieta uz vīrieša ķermeņa, kur pūkainums neizraisa manī vēlmi piedāvāt viņam kaut ko uzvilk mugurā.

kā jums dāmas vīriešu pārlieks apmatojums?

kā jūs vīrieši izvērtējāt savu spalvainību? gribētu būs vēl pūkaināki?

dodo

neredzu nekādas problēmas,problēma ir tevī.tas ir dabīgi un ja tu neskūtu kājas arī būtu spalvaina.

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 13:19

Greex

Un ko tu iesaki spalvainiem vīriešiem? Lietot hormonus, lai spalvas noiet un balstiņa kļūst smalka? Man savukārt iekāri neizraisa dāmas, kas ir izskuvušas attiecīgu vietu tā, ka izskatās pēc zīdaiņa - bet es par to nesāku tēmu forumā :P

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 13:30

o

Man nekas nav pretī, tieši otrādi "kailie" vīrieši mani nesaista, jo atgādina pusaudžus. Nepatīk spalvainas paduses un muguras.

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 13:34

essss

a man patīk,pa manam paduses un intīmā zona ir jākopj, viss cits vīrietim var un vajag būt ar apmatojumu!

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 13:40

sisilija

Ļoti patīk kad vīriešiem spalvainas krūtis,rokas. Pēc kā izskatas bez apamtojuma?...:))

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 13:41

monika

Spalvains vīrietis - tipisks primāts visās tā izpausmēs, brrr(uztverams ar humoru, ja tāds ir :) )

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 14:41

sislija

nu jā, droši vien tādu kā es nav daudz. man nepatīk ne spalvainas kundzes ne vīrieši. jā, savu apmatojumu es regulāri visur likvidēju, tā man sajūta, ka es esmu vēl tīrāka, kā vienkārši regulāri mazgājoties. un tāpēc spalvainie vīrieši mani arī neuzbudina. un tās brrriesmīgas garas spalvas padusēs... tas līdz ģībonim. un.. pardon... m i n e t a laikā mati cits pēc cita pa muti ganās - līdz vēmienam.. un kā var aplaizīt vīrietim .. visas ķermeņa daļas, ja tur apmatojums tāds, ka līdz ādai neliec?! tādas gaaaaaraaas spalviņas pa visu rumpi..

man labāk patīk vīrieši ar tādam maigām, mīkstām īsām PŪKAINĀM spalvām uz kājām, nu varbūt rokām, bet ne pie plaukstām, ne garām spalvām, ne padusēs, ne uz krūtīm un citur arī nē... spalvainie vīrieši izskatās nekopti. pūkainas kājas izskatās mīļi kā hobbitiem.

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 15:49

Jampāzijs no Elejas

Tev blakus vajag Kenu ,Bārbijas līdzgaitnieku - tas ir bezmatu ***! Bet tu varētu savam vibratoram ielikt jaunas baterijas....

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 16:57

česlava

Es tev ieteiktu virieshus no eskimosu vidus, var ari kjiniesus un japanus, cik zinu, tad viniem nav spalvu! Un iepazistini man ar to savu virieti! Man liekas, ka vins ir mana gaume!

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 18:37

:D

man "patīk" cilvēki, kas diskutē paši ar sevi :D :D, kā ir Tavā gadījumā..
sajūta, ka tvnet diskusijas seksa sadaļa slēgta, jēlības.
Katrs/a esam citāds, nu ko tagad visi taisam/veicam aptauju, kas kuram patīk/nepatīk utt.

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 19:03

Greex

Ak lūk, kāpēc tās spalvas traucē... Princese atradusies - drīz vēl vajadzēs, lai stobram būtu zemeņu garša!

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 22:54

burn

Es ari skatijos so raidijumu vakar, Maris gulbis un vina viriskigas rokas vienkarsi super. Jauki butu iepazities ar tik pat solidu virieti jelgavaa :)

pirms 8 gadiem, 2011.06.29 23:59

Resna Berta

Spalvainais zz forums! Kur tik skaties, visur spalvas! Drīz vajadzēs spalvainus bērnus!

pirms 8 gadiem, 2011.06.30 16:52

Resna Berta

Aizmirsu piebilst-no katoļie, kur gara auguma puiši uz spalvainām kājām!

pirms 8 gadiem, 2011.06.30 16:53

hi hi

smieklīgi ... vaksācija vīriešu vidū nav visai izplatīta...

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 15:50

___

mums ir savādāk, praktiski vienalga spalvains vai skūta, ar teoriju nenodarbojamies, mēs esam lietišķi.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 16:56

hmmm

Interesanta diskusija, pat loti interesanta. Ludzu turpinat, es lasu ka anektdotes. :D

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 21:52

tirliņš

SPALVAS ir putniem, cilvēkam un dzīvniekam ir apmatojums (mati)
ja Tev ir spalvas tad esi vista :((

pirms 7 gadiem, 2011.09.14 10:16

Pievieno komentāru