Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Steidzami vajadzīga palīdzība!!!

Vajadzīgs dzīvoklis!Īrēju bez līguma,bet šovakar atnāca saimniece un pateica,ka nāks dzīvot viņas dēls.Mēs esam trīs-es,mana mamma(63g.)un meitiņa(7g.).Esam gandrīz bez mēbelēm,jo šeit viss bija.Es strādāju,bet par minimālo algu.Mammai pensija.Dārgu mēs nevaram atļauties.Varbūt kāds var palīdzēt?Es izlūdzos termiņu līdz 10.decembrim.Esam palikušas bez pajumtes.Ja kāds var palīdzēt,tad zvaniet m.t.28465295,vai rakstiet e-pasts:mery36@inbox.lv

Pēdējās korekcijas veica mamma37, 2009-11-23 20:40

читатель

ČAKSTES BULV.9,DZ.7, PATREIZ NEVIENS NEDZĪVO-TELEFONS NR. 63029381- SVETLANA.

pirms 8 gadiem, 2009.11.24 12:05

aa

Pārdomām : Mammai 63 gadi. Vai savas dzīves laikā nevarēja sagādāt ne savu dzīvokli ne mēbeles. Viņa ir slima vai slinka ?

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 13:40

kakaaa

tev mudak neprasa pārdomas, bet gan palīdzību.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 14:53

mj

Ņemjam SS lv, izvēlamies dzīvokļus, jelgava, izīrē, sašķirojam cenas ziņā un pētam :)

daudz variantu un par lētu naudiņu....

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 15:38

Ega

Nemaz tik daudz variantu nav, ņemot vērā, ka daudzi prasa 3 mēnešus samaksāt uz priekšu! Plus vēl dārgi komunālie. Jāizprot taču ir cilvēki, kuri dzīvo uz iztikas robežas!

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 15:50

jurists

varat paprasit izteikt ligumu rakstveida forma :)
katra gadijuma tas 10. datums akmeni iekalts nav .

kamer bus strids dzivoklis nav jaatstaj :D

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 16:03

slud

ss.lv tik tiešām ir ļoti daudz lētu dzīvokļu vai istabiņu piedāvājumu un vēl taču var iet uz sociālo dienestu.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 18:03

mamma37

Es tikai lūdzu kādu noderīgu informāciju,nevis savas dzīves analīzi.Jums,cien.aa,no sirds novēlu izdzīvot desmito daļu no manas mātes dzīves,tad zinās,kā tas ir.Dēļ dažiem morāliem kropļiem rodas dzīvē tādas situācijas.Paldies visiem,kas cenšas palīdzēt!!!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 18:53

Kasparz

Priekrītu aa.
Vecāmiņai 63 gadi, vientuļa, māmiņai 37, arī vientuļa, bet redz bērnu paspējusi uztaisīt.
Atrast normālu veci nevar? Labāk čīkstēt pēc palīdzības, nekā ko darīt lai būtu labāk.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 19:46

ievux

no nabadzības un no slimības neviens nav pasargāts tāpēc labāk paklusē ja nav ko teikt.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 21:29

ralfs

Tas KASPARZ ir konkretajs mudaks viņs visur baž savu stulbu galvu ,varat parlecinaties citas foruma temas.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 22:00

Kasparz

Iemācies lietot valodu, bērns, un tad kādu sauc par mudaku. Skaties ka nesanāk šmuce.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 22:26

Incis

Svētīgs, kas gādā par grūtdieni.
Tas Kungs to izglābs ļaunā dienā.'
Viņš to pasargās un uzturēs pie dzīvības,
Lai viņam labi klātos savā zemē.
Dāvida dziesma .
Pirms raksti kaut ko, padomā !

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 09:34

kvints

Ir jāpalīdz, bet daļēji ir jāpiekrīt arī Kasparz.

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 12:49

mamma37

1.Mammai 63,bet vientuļa.Diemžēl tādā vecumā cilvēki dažreiz paliek bez otras pusītes;2.Man ir 37 nevis 17,tāpēc bērnu esmu nevis paspējusi,bet gandrīz nokavējusi pagādāt.Manā vecumā citas gatavojas kļūt par omēm;3."normāli veči" it kā būtu dabonami,bet gribētos satikt normālu vīrieti.Diemžēl pagaidām nav izdevies.Bet galvenais-kāds tam visam sakars ar tēmu par dzīvokļu īri?Es jau arī nečīkstu,bet mēģinu rast risinājumu šai situācijai.Paldies Dievam,ir cilvēki,kas dod vērtīgus padomus.PALDIES VIŅIEM!!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 12:57

kimberlija

Man kauns par jums!Tiešām ,cilvēks lūdza padomu, nevis prasīja analizēt viņu, trīs sieviešu dzīvi!Tev , mamma37, novēlu, lai viss pagriežas uz labo pusi un neklausi, tos ,kuri raduši tikai pamācības rakstīt!tas jau ir tik viegli-uzraksti un aizmirsti, nemaz nepadomājos, kā jūtas, tas kurš lasa...

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 14:06

egle1

Nē, nekad nebūs labi dažiem komentētājiem. Ja cilvēks paņem kredītu, lai nopirktu dzīvokli - slikti. Es nevarēju dabūt dzīvokli padomju laikā, nācās īrēt. Un kredītu ņēmu tieši tādu izīrētāju - mudaku dēļ, kas izīrē dzīvokli un tad vienā jaukā dienā atnāk un pasaka: " Vācies ārā''.
Kad mums tiks sakārtots īres tirgus, un lai šie izīrētāji arī nodokļus maksā.
Bet autorei - jāčeko sludinajumus pašai, vai arī jaieliek sludinajums drukātajā laikrakstā, plus vēl var izlīmēt sludinājumus pie namu durvīm. (citreiz redzu tādus).

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 14:41

mamma37

Esmu jau daudz kur salikusi sludinājumus.Nedaudz tā lieta sāk kustēties uz priekšu,bet daudzi grib drošības naudu 3 mēn. uz priekšu.Labprāt samaksātu,bet nevaru atļauties.Jebkurā gadījumā neapvainojos uz viņiem,jo tie cilvēciņi jau arī riskē.Daudz ir dzirdēts,ka pataisa dzīvokli par cūku kūti,nemaksā un pa kluso aizlaižas.Ko lai dara,katram sava nelaime....

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 14:56

Pievieno komentāru