Uzmanību ! Jelgavas pilsētas slimnīcas Nāves mašīna.

Sakarā ar šausmu stāstiem par Jelgavas pilsētas slimnīcu Antiglobālisti vāc pierādījumus par slimnīcas personāla korumpētību un slepkavībām ko tie veikuši kad neizdodas izpiest kukuli no pacienta.Tāpat vācam pierādījumus par nevēlēšanos
palīdzēt slimniekam ,ja netiek maksāts.Vācam mateeriālus par Jelgavas slimnīcas ārstu neprofesionalitāti.Uzmanību .Uzmanību !
Visus materiuālus lūdzam sūtīt uz Antiglobalistu mājas lapu www.antiglobalisti.lv Tāpat varat rakstīt visu par Jelgavas slimnīcu www.drugiem .lv domubiedru grupai ''Jelgavniekiem'',vai ''Latvijai un jelgavniekiem''.
Neesiet kūtri šai slimnīcai vienreiz jāpieliek punkts.Tā ir elles mašīna kur slimnieki netiek ārstēti ,bet gan bendēti.Jelgavas iedzīvotāji jau runā, ka Jelgavā slimnīcas nav !Ir tikai MORGS.
www.antiglobalisti.lv

donna

Друг- DRUGiem

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 15:26

aber

kur drugi iegādājas spaisus ?

pirms 2 gadiem, 2015.01.20 20:48

Esmu ārstējusies

Esmu ārstējusies šajā slimnīcā vairākas reizes. Neviens man kukuļus nav spiedis un neesmu arī devusi. Par daudziem ārstiem varu teikt tikai to labāko, piemēram par dakteri Liepu un Ķipuru.

pirms 3 gadiem, 2014.08.24 13:49

...

palātā iegāju ar savām kājām, bet pēc 10 dienu ārstēšanas pie Kipura-mani izrakstīja no slimņīcas uznesot uz nestuvēm. ( laikam par maz maksāju)Ķipurs noteica-jāgriežas pie psihiatra, jo viss esot kārtībā ar manu gūžas kaulu, ko pirms gada viņš pats operēja. Tiklīdz tiku pie dakteriem Stradiņos, tā tūdaļ tika veikta operācija. Izlabota ķipura kļūda. Normāli varu staigāt.

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 09:16

Bobis

Stradiņos veic gūžas kaula operācijas? Pastāsti sīkāk, pie kura ortopēda/traumatologa biji?

pirms 3 gadiem, 2014.08.27 21:59

:d

Stradiņos traumatlogu nav

pirms 3 gadiem, 2014.10.13 23:26

To LV Antiglobalisti

Izklausās, ka Ģintermuižā atjaunota piekļuve internetam...

pirms 3 gadiem, 2014.08.24 16:48

Greex

Kālabad tāda sarosīšanās - vai tad galvenajam "antiglobālistam" klizma nepareizā temperatūrā bijusi?

pirms 3 gadiem, 2014.08.24 19:32

ja godīgi,

jptmķ šiem ārstiem,kaut jūs ārstētu tādi paši ārsti,novēlu no visas sirds....

pirms 3 gadiem, 2014.08.24 21:02

saņčo

kad es gulēju slimnīcā pati savām acīm redzēju un ausīm dzirdēju kā dakteris Liepa nenormālā balsī bauroja uz sievieti kas gulēja mūsu palātā pēc pāris dienām iznākot no slimnīcas izlasīju zz ka mirusi šī paciente. manu slimību arī neizārstēja, es piedāvāju pati nopirkt tās zāles kas man bija vajadzīdas, bet dakteris pateica ka nevajaga. vispār kā es pa tām dienām ko gulēju slimnīcā novēroju ka Liepam ir gluži vienalga kas notiek ar viņa slimniekiem.diemžēl.

pirms 3 gadiem, 2014.08.24 22:04

mjāaa

Drugam nelabs spaiss bijis, bet ņiprs prāts-izgājis nāves, elles un vēl kādu tur mašīnu, nepadodas, bet pieslēdzies antiglobālistiem.

pirms 3 gadiem, 2014.08.24 22:51

SoSo

Uzskatu, ka Jelgavas slimnīcā galvenās noteicējas ir SLOTAS , tad tikai ārsti. Kad mana radiniece ārstējās slimnīcā - terapijas nodaļā pie dr. Ādamsones, tad redzot, ka es nelaikā un nevietā esmu apsēdusies pie savas slimnieces, SLOTA (apkopēja), mani burtiski izmēza no palātas. Kā nekā galvenā priekšniece...Slimnīcas vadībai vajadzētu piedomāt kādu personālu pieņemt darbā, kā arī rīkot pārrunas par uzvedības kultūru. Pieredzes apmaiņā iesaku aizbraukt uz Stradiņiem un pamācīties no viņiem.

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 12:07

bijušais pacients

Aizej un vienu dienu pastrādā slimnīcā par slotas pavēlnieku, tad paskatīsimies kādu dziesmu dziedāsi. Kauns, jābrīnās, ka ir vēl cilvēki kas šo smago darbu veic par zemu algu.

pirms 3 gadiem, 2014.10.13 15:39

atturos spriest

Bet tiešām daudz nejauku gadījumu ir dzirdēts. Diemžēl arī pieredzēts. Domāju, ka visi dakteri gan tur nav pār vienu kārti metami.

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 12:21

J.V

Nu nezinu, man vienmēr viss ir bijis ok gan ar Ķipuru, gan SLOTĀM, gan māsiņām, fizioterapija (dr.Brička) vispār super augstā līmenī. Neviens neko papildus maksāt neliek un uz morgu nesūta. Katrā ziņā mana pieredze ir ļoti laba

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 15:45

vārds

dzirdēts, ka pat klaiņojoši suņi vairoties tuvoties slimnīcai.

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 15:51

Vērmanis

ir dzirdēts ka arī vēderā burkšk... :D

pirms 2 gadiem, 2015.10.22 00:46

eess

Manam vīram bij sanācis pagulēt slimnīcā ,ārstējošais ārsts dr Sverdlovs ,nevaru neko sliktu teikt par viņu tikai to labāko,bet par tām slotu māsiņām gan būtu ko pateikt sliktu,it sevišķi par tām jaunām kas tiko sākušas strādāt nu tik nostrādājušās ka nevar lieku reizi savākt aiz slimnieka kam nejauši izlijis dzēriens,nu nevar tā bļaustīties uz slimniekiem vienalga cik viņš vecs vai jauns katram var visādi gadīties.Un jā dakters neprasīja nekādus kukuļus ne pirms operācijas ne pēc,arī pēc operācijas ir viss ok un dakters pat iedot savu personīgo numuru ja ir kādi jautājumi lai zvana.Pateicības dāvanu simbolisku konfekšu kasti ar kafiju iedevām paši kad izrakstījāmies,nekas netika prasīts.Jelgavas slimnīcā vis ir ok.

pirms 3 gadiem, 2014.08.25 20:51

mildiņa

pilnīgi piekrītu nāves mašīna
nodakterēja mani tik ilgi ,ka pēc tam "Gaiļos" gadu atdzīvināja

pirms 3 gadiem, 2014.08.26 20:20

bet

"Gaiļos" tev droši vien iedeva spaisu uzvilkt , pa mākoņiem nelidinājies ?

pirms 3 gadiem, 2014.10.14 10:46

......

Ja pats būsi labs,pret. Tevi arī labi izturēsies.Pacienti arī ir dažādi.Ir ,kas nemāk paldies pateikt,tikai man vajag ,pienākas ucc.Cienīsim viens otru :):):) Nav jādod arī kukulis.

pirms 3 gadiem, 2014.08.26 20:52

Ļova

Manu, radinieci arī ieštaukāja, tas nekas ka gūža lauzta un daļeja paralīze. Kopēja teica , dikti ieguļoties un izlaižoties . Jākustās esot, lai nav izgulējumu.

pirms 3 gadiem, 2014.08.27 08:22

piedzīvoju

Ja esi gulošs ar nopietnu kaiti,nedod Dievs,aprūpe ir ļoti zemā līmenī.Sanitāres dod skaidru mājienu,ka jāmaksā viņām vai radiniekam pilnībā jāpalīdz gulošajam paēst,pamperus mainīt ,ja nē rezultāts sagaidāms ļoti bēdīgs,tas ir fakts.

pirms 3 gadiem, 2014.08.27 12:13

bijušais pacients

Nu ja, pie visa sanitāres vainīgas, tuviniekiem nekad nav laika parūpēties par saviem tuvajiem cilvēkiem. Slimnīcās dažādās esmu daudz laika pavadījis, un vecie cilvēi ir gana pacietīgi, bet atnāk nedēļā reizi kāds rada gabals un taisa traci, ka nepietiekoši tiek kopts tuvinieks, ja ir 1 sanitātre uz 20 slimniekiem klāt nosēdēt nav iespējams. Vairāk mīlēsim un rūpēsimies par saviem tuviniekiem, nevi sanitāres, māsiņas un ārstus vainosim.

pirms 3 gadiem, 2014.10.13 15:48

Minka

Man arī neviens kukuli neprasīja ne pirms, ne pēc operācijas , kad gadu atpakaļ biju ķirurģijā.Operācija bija veiksmīga, dakteris visas dienas, kamēr gulēju nodaļā, vairākas reizes nāca apjautāties vai viss kārtībā. Māsiņas un sanitāres ne reizi nepacēla balsi uz kādu no palātas biedrenēm. Taisnība tam, kurš saka, ka viss atkarīgs no cilvēka - kā tu pats izturies, tā arī pret tevi.

pirms 3 gadiem, 2014.08.27 22:04

Izi

Man liekas ka šīs akcijas autoram ir problēmas dzīvē tad nu gāž žulti pa labi un kreisi.Man abi vecāki ir ārstējušies šajā slimnīcā vairākas reizes,neko sliktu nevaru teikt un naudu arī neviens neprasīja

pirms 3 gadiem, 2014.08.28 14:53

Pievieno komentāru