Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

zinošiem večiem

čuguna apkures katls sācis tecēt (kurtuvē), saprotu, laiks izmest, un jaunu nopirkt, taču šoziem neizdosies to izdarīt. Vai ir kādas iespējas salabot? metināt, lodēt, līmēt, špaktelēt? Zinātne taču iet uz priekšu...

Jēkabs!

1.) Samazināt spiedienu sistēmā līdz 1bar - varbūt plaisa maza, un vairs nepilēs
2.) Ja slēgtā sistēma un spiediens pats nokritis līdz 0, nekurināt - citādi būs jāpērk arī sūknis
Jāsauc metinātājs,kas ar drāšu birstes un savas labās redzes paliidziibu atradiis pilošo vietu, ar speciālu elektrodu čugunam ,sametinās plaisu(visticamāk starp sekcijām)

pirms 5 gadiem, 2014.01.08 14:32

sieviete

spiedienu līdz 0 nenolaižam, ūdeni papildinam. Krāsnij sūkņa nav, bet varbūt jums ir arī zināms kāds, kurš nodarbojas ar šādu metināšanu?

pirms 5 gadiem, 2014.01.08 14:40

Jēkabs!

Ja jūs man prasītu vai es zinu kādu,kas uzliktu jaunu katlu, tad es teiktu - Jā,zinu!
Katrā ziņā sametināt var, bet domāju,ka meistaru atrast būs pagrūti...

pirms 5 gadiem, 2014.01.08 15:18

go

28354200 Andris. Labāka nestandarta materiālu (tai skaitā čuguna) metinātāja Jelgavā nav.

pirms 5 gadiem, 2014.01.08 19:10

nemos

Ja tas ir starp sekcijām, tad jebkurš santehniķis var izskrūvēt sekcijas, ieliks blīvēšanas tepi un vēl kaut ko tur, un atkal saskrūvēs. Ja plīsusi pati sekcija, tad gan būs jāmetina. Jāsteidzas, tūlīt būs -15C.

pirms 5 gadiem, 2014.01.08 21:53

meklēju santehniķi

kurš atbrauktu arī manu pečku salabot! Jelgavā, depo rajonā.( vispirms apskatīties, manuprāt jāmaina blīves starp sekcijām). Peška čuguna, vēl krievu ražojums.

pirms 5 gadiem, 2014.01.13 09:27

Ūdenssūknis

Labdien,man ir problēma ar ūdenssūkņa augšējo čuguna korpusu,pats vainīgs uz ziemu kārtīgi nenolaidu ūdeni un apakšā izveidojusies maza plaisa,ko darīt,vai aizmetināt,vai varu aizlīmēt ar epoksīdu?

pirms mēneša, 2019.06.15 13:40

Zinātājs

Ja ir ar ko, tad vari aizmetināt. Ja nav, līmē epoksīdus.

pirms mēneša, 2019.06.15 15:21

no vegan

Godīgi abi varianti ir slimi ! Nomaini sūkni !!!

pirms mēneša, 2019.06.16 21:45

Pievieno komentāru