Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZIRGU IELAS BERNU NAMS

DZIRDEJU KA BERNU NAMA VADITAJA IR SANEMUSI DARBA SAVUS TIESOS RADINIEKUS. UN ATTIEKSME PRET PAREJIEM DARBINIEKIEM IR ATBAIDOSA. PRASA TADAS LIETAS KO NEMAZ NEVAR IZDARIT IEKLAUJOTIES DARBA LAIKA,BET PAR VIRSSTUNDAM NEGRIB MAKSAT. VISUR VAINO DARBINIEKUS ARI PASAS NEIZDARIBA.

iedzīvotāja no Zirgu ielas

Es tik zinu vienu - vairāki puišeļi regulāri klaiņo apkārt visu lauzdami un demolēdami, par lamāšanos nemaz nerunājot. Izskatās, ka arī pašvaldības policija neko nevar darīt lietas labā, jo viņiem kājas veiklas. Vai vispār tur viņus kāds pieskata?

pirms 7 gadiem, 2011.09.12 16:05

KARTIBNIECE

TUR JAU VISI CITI IR VAINIGI TIKAI NE PASI IZLAISTIE BERNI. VADITAJAS NOSTAJA IR VIENREIZEJA. JA KO BERNI IZDARA TAD VAINIGI IR DARBINIEKI. BET DARBINIEKIEM ROKAS SASIETAS. BERNU TIESIBAS TUR STRADA LOTI JAUKI,BET BERNU PIENAKUMI NAV IEAUDZINATI. POLICIJA ARI NEKO NEVAR DARIT. MEITENES LIELAS DZERDAMAS KLAINO APKART. VADITAJA VISU SLEPJ.JA IR KADI PARKAPUMI TIE TIEK SLEPTI.

pirms 7 gadiem, 2011.09.12 21:03

ccc

A ko var gribēt ja stradā viena un tā pati vadītāja vairāk kā 30 gadus! lol:(

pirms 7 gadiem, 2011.09.12 21:37

Jelgavas iedzīvotāja

Viena darbiniece, kas ir mana kaimiņiene, man nesen stāstīja, ka tur pie teikšanas atrodas tāds bariņš radinieku un draugu ar vadītāju priekšgalā. Tiem tad tur ļoti labi klājoties- dzīvojot kā nieres taukos. Pārējos darbiniekus netur īsti par cilvēkiem.
Vai tad kāds var tur ko izmainīt? Tā jau laikam ir visur....

pirms 7 gadiem, 2011.09.12 22:18

BERTA

SKOLU VALDE ARI VADITAJAI GALI. TA KA VIENA MAFIJA. JAPACEL JAUTAJUMS LABKLAJIBAS UN IZGLITIBAS MINISTRUJU LIMENI. PAR TO KA TUR DARBINIEKUS KAS NAV RADINIEKI NETUR NEKADA VERTE TO JAU KADUS VAIRAKUS GADUS ATPAKAL DZIRDEK\JU.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 09:27

esssssssssss

Visu cieņu par izturību un pacietību šīs iestādes vadībai un darbiniekiem!Paldies cilvēkiem, kuri strādā ar vienu no sarežģītākajām sociālajām grupām, tikai īsti sociālā darba speciālisti saprot un ir tiesīgi spriest par darbu šāda tipa iestādēs.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 09:29

mia

problēmu vajadzēja risināt kamērt bija darba attiecības, bet ne celt neslavu iestādei pēc atlaišanas.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 09:33

Matilde

KARTIBNIECE & BERTA ir viena un tā pati persona. Mainot vārdu,nemainās stils. Ja esat atlaista no darba,tad nav jēgas pēc tam "kulakus vicināt".Normālā sabiedrībā komisijas sauc,kamēr ir ko pierādīt,bet tagad tāda apklačošana forumā vien sanāk.
Un ,starp citu,sauciet uzvārdos,kura ir vadītāja un kuri ir viņas radinieki.Jo kā zināms,Jelgavā ir pieņemts,ka darba attiecības ir tikai starp radiem,klases biedriem,draugiem,studiju biedriem.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 09:55

arī dzīvo Zirgu ielā

Nezinu par vadītāju un viņas radiniekiem,bet to ,ka tur klaiņo pusaudži bariem,bez jebkādas nodarbes,to gan var redzēt.Lielākā pulcēšanās vieta ir aiz sētas un sēdēšana uz ietves malas ,koki un krūmi visu piesedz un tad taču var darīt ko grib- uzsmēķēt,iedzert ,palamāties utt. .Neērti un nedroši paiet garām uz skolu ,kas atrodas aiz bērnu nama.
Šeit būtu jāpiestrādā vadītājai!!!Lai bērnu nams nav traucēklis apkārtējiem iedzīvotājiem un skolas bērniem ,to vecākiem!

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 10:17

zinu

Varētu domāt, ka citur pilsētā jaunieši netusē,nelieto alkoholu un neko sliktu nedara. Tā ir mūsu "veselās" sabiedrības problēma, ka gribam izlikties, ka tikai bērni no bērnu nama kļūst par kaušļiem, zagļiem u.t.t. un pasargāt savus "labos" bērnus no viņiem, tādējādi vēl vairāk aprūpes centra bērnus izstumjot no sabiedrības un vides.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 10:44

skats no malas

Bērnu nama bērnus nevar sodīt- tā ir noteikusi labklājības ministrija- viņi ir aizsargājamo statusā- ne pa dibenu sadot- jo tad uzreiz viņi skrien sūdēties bāreņtiesai, ka viņus fiziski ietekmē, nedrīkst arī ieslēgt telpās, jo arī tad iet uz bāreņtiesu un sūdzās, ka viņu tiesības tiek pārkāptas...BĒRNIEM IR TIKAI TIESĪBAS- NEKĀDU PIENĀKUMU, un kur tur vadītājas vaina ,ka VALSTS APARĀTS TĀDS vai darbinieku vaina, kam par visu šo bērnu visatļautību atbildība jāuzņemās? Darbiniekiem ir jābūt sava darba patriotiem un daudzi tur tādi ir un mēģina lietas mainīt uz labu, bet ir tādi kā šie, kas staigā apkārt baurodami un nepilda savus pienākumus. Daudzi tur strādā gadiem, jo tas ir viņu aicinājums un sirdsdarbs...un tas ir tas pamatīgais kolēģu stūrakmenis, kas satur un liek cīnīties par šiem bērniem- lai viņi būtu labāki cilvēki u.t.t. Lai turās viss kolektīvs un cīnas tālāk un neņem vērā šito marasmu...uz tadiem darba fanātiem turās pasaule...

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 10:52

nelda

Tā nav rūpnica,kur maksā par virsstundām!Tas ir darbs ar bērniem-bāreniem,kas nemāk un negrib strādāt,tas arī lai nepiesakās tur darbā!Ir cilveki,kuri tur strādā vairākus gadus un lieliski tiek galā ar pienākumiem!Nejau vaditaja nosaka algas.Ka strādāt šādā iestadē un prasības nosaka mūsu valsts likumdošana,nevis vaditaja.Es tur nostrādāju vairākus gadus,vadītāja saprotoša un kolēģi atsaucīgi.Nekādi radinieku klani tur nav strādājuši!Protaks,ka atalgojums tāpat kā citās valsts iestādēs ir zems,tāpec vairāki labi darbinieki ir aizgājuši labāk atalgotu darbu strādāt.To katrs pats izvēlas un tie,kas tagad nāk un iet laikam nav sapratuši,ka nav viegli strādāt ar šiem bērniem.Ok,nesanāk,nesanāk iet prom,kāpēc jāraksta cūcības?!Jāatbild par saviem vārdiem,ja pārliecināts par savu taisnību,tad vajag uzrakstīt savu vārdu.Nav jau grūti slēpties citiem aiz muguras......Visu cieņu bērnu nama-patversmes vadītājai un darbiniekiem!

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 15:36

PIARS

Nedomāju, ka tādā vietā kā bērnu nams varētu strādāt jebkurš. Ar sviem mājās jau brīžiem ir problēmas, tad varu iedomāties kas notiek tāda tipa iestādē, kur viss ir pakārtots tikai tam, lai šie bērni justos labi.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 16:37

zxc

jocīgi liekas fakts, ka liela daļa bērnu tur pusaudžu vecumā ir specskolu apmeklētāji... nu tad ko var gribēt no tādiem? tiem jau nesaprast kas ir normāla uzvedība un līdz ar to ja vēl bērns tur saprot, ka ir noteicējs tur a personāls kas strādā ir pakalpiņi viņiem

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 19:30

12345

Tie bērni lielākoties ir vienkārši izlaisti, bezdievīgi slinki un neko citu kā patērēt nemāk. Strādāt jau viņus tur nemāca! Tādi jau ir bērnu namu noteikumi, ka jāaudzina sliņķi un patērētāji. Bērniem nedrīkst likt strādāt, viss jānoliek gatavs priekšā, jo tādas taču ir bērnu tiesības. Bērnus nedrīkst traumēt ar darbu, viņi jāsaudzē!!!

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 19:40

suns

Pati jau neizturēji un aizmuki, gan jau. Visi kas gudri runā pamēģiniet paši pa to algu tur strādāt. Visu laiku tu esi zemāks par gudrajiem latviešu bāreņiem - viņiem tiesības ir uz visu - tev nav pat ļauts uz viņu dusmīgi paskatīties, jo uzreiz klāt pārbaudes, ka apbižojot bērnus. Par kādām virstundām var muldēt, strādā jau pēc grafika - pati netiki galā tad arī tādas bija.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 20:55

RŪĶIS

Kā mēs protam citus nosodīt un apķēzīt. Es vienmēr esmu apbrīnojusi vadītājas izturību un pacietību.Lai viņai arī turpmāk pietiek spēka un izturības tik grūtajā, bet vajadzīgajā darbā.
Esmu satikusies ar tādām "kārtībniecēm", kas zin visu , par visu, kā visu vajag darīt...bet pašas strādāt negrib, zin visas savas tiesības un pilnīgi nepārzin savus pienākumus(tas ir ļoti izdevīgi)

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 21:28

Inga L

nav ko vainot visa vaditaju un darbiniekus,pati esmu tur dzivojusi un zinu kada tur situacija,ja gribesi par normalu cilveku izaugt,tevi cienis un atbalstis,tur berni dzivo ka nieres taukos un ne par ko nav jasudzas,bet ja klainos,ubagos un zags utt tad ar viniem neko nevar padarit,vini tak zin tik tas tiesibas,bet pienakumus visi aizmirst,un nestrada tur nekads radu bars. ja kads tiiek atlaist tad nav neviens jaapvaino un janomelno,pasi tik vainigi. taka vaditajai un darbiniekiem liels paldies ka mani par kartigu cilveku izaudzinajusi un pateicoties viniem esmu dzive daudz ko sasniegusi.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 21:41

vanda

Nezinu par tiešajiem radiniekiem, bet pret saviem darbiniekeim attieksme vaditajai ir .......:(. Ja tomēr esi tādā amatā , tad mazliet japadomā -ar cilvēkiem taču strādā, tapēc jau darbinieki tur mainās ir krīze vai nav cilvēki iet prom. Un kā jau te minēja ši patiešām nav rūpniecības ražotne, bet laiž plašajā pasaulē mūsu nākotni :), tapēc japiedomā īpaši par attieksmi pret bērniem un darbiniekiem.

pirms 7 gadiem, 2011.09.13 22:52

Patiesi stāsti

pastāsti lūdzu par sevi:
- no kāda vecuma dzīvoji bērnu namā?
- kādu skolu apmeklēji?
- kur mācījies tālāk?
- cik tev tagad gadi un kā iet ar darbiem un privāto dzīvi?

droši vin šie punkti palīdzēs man lauzt stereotipu par sliņķiem, tupiem mācekļiem no spec-skolas, kas nākuši no dzērāju ģimenēm un par tādiem paši kļuva.

varbūt tavs stāsts būs pamatojums tam, kāpēc tādi bērnu nami tomēr ir nepieciešami, lai cilvēki tiktu uz priekšu, nevis izaugot pie nelabvēlīgiem vecākiem, paši par tādiem pārtaptu.

pirms 7 gadiem, 2011.09.14 00:09

Pievieno komentāru