Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zivs Gailitis

Sveiki. veletos uzzinat ko esmu izdarijusi nepareizi ka mans nopirktais gailits nodzivoja tikai divas dienas. pirmaja diena tureju 3 l maza akvarija un sodien nopirkam lielaku kadi 10 l. Pakapeniski pielejot jauno udeni un ielikot gailiti ar visu maisinju jaunaja majvieta. Izlaizot ara zivteli viss bija kartiba,2 h nopeldeja tur mierigi,bet tad ejot garam redzu kad gulj un nekustas... kapec ta?

zmuris

varbūt stress zivtiņai par lielu, ēst viņai deva vispār? Un man liekas viņai uzreiz vajag kādu slēptuvi, kur no svešām acīm noslēpties.

pirms 6 gadiem, 2013.02.06 20:28

karinite

Man ari tas pats bija.... un kadas 5 reizes pec kartas... maksimali 3 dienas tie gailisi nodzivoja, bet iznaca ka vajadzeja nopirkt un ielikt akvarija specialo silditaju prieks zivtinam, jo viniem loti nepatik aukstums. Tagad viss kartiba, zivtina dzivo jau 2 gadu.

pirms 6 gadiem, 2013.02.06 21:09

sāpīgi

Kaut kas ar ūdeni nebija kārtībā. Akvārijam jābūt nostādinātam, mīkstam ūdenim, nevis tādam kā no krāna. Ūdenim jābūt ar skābekli (no ūdens augiem un no speciālā skābekļa aparāta - laiž ārā burbulīšus.) Kā jau šeit minēja, jābūt atbilstošai ūdens temperatūrai, katrai zivs sugai savādāks. Vispār žēl tā gailīša jeb cīnītājzivs, lēna, mokoša nāve nabadziņam bija. :(( Iedomājies, kā tev vienai pašai tā būtu, nebija klāt pat nevienas citas zivtiņas. Bezatbildība no pārdevēju puses, laikam ka tikai pārdot zivis!

pirms 6 gadiem, 2013.02.06 21:31

sāpīgi

Karinite arī tāda dzīvu būtņu saldētāja. Vai nevar pirms pērk dzīvas būtnes, iepriekš pastudēt speciālo literatūru par zivīm? Sadistiski.

pirms 6 gadiem, 2013.02.06 21:33

Mega

Nu jaa silditajs mums nebija diemzel. Man jau ar zel tas zivitinjas,dikti jau skaists bija. veikala ipashi neko nepastastija tik kaa parlikt un viss neteica kad jabut kautkadam silditajam. vispar pateica kad Gailitim nevajagot nekadus filtrus,kad vins tapat labi jutas.

pirms 6 gadiem, 2013.02.07 21:43

karinite

tiesi ta man ari bija. neko ipasi nestastija, bet bez filtriem vini mierigi var dzivot. jau otru gadu man tas gailitis dzivo.

pirms 6 gadiem, 2013.02.08 18:33

pieredze

varu padalīties pieredzē. Gailītim tiešām nevajag ne filtrus, ne sildītājus. Mainot ūdeni var mainīt visu (ieliekot tikmēr gaili krūzē - jāuzmana, lai neizlec laukā), tikai nevar būt pārāk silts vai auksts un ūdenim nepieciešams liet klāt draņķi, kas "izsēdina" kaitīgos savienojumus, var nopirkt jebkurā veikalā, kur tirgo zivtiņas. Vēl nedrīkst pārbaro. ja dzīvo apm 3l burkas tilpumā, ūdens jāmaina aptuveni 2X nedēļā vismaz. Un slikta pieredze bija ar Dino zoo tirgotajām zivīm, jo tur gadījās nopirkt slimas zivis, Labāks ir vecumvecais zoo veikals Krišbarona ielā un veikals Akadēmijas ielā. Akadēmijas ielā ļoti zinoša pārdevēja, kas var palīdzēt ar padomu gandrīz jebkurā situācijā. Sākās mūsu zivju epopeja tieši ar gaili, kurš nodzīvoja apm 3 gadus, pusotru no tiem burkā, līdz ieviesās lielāks akvārijs ar citām zivīm šim kompānijā :)

pirms 6 gadiem, 2013.02.08 20:00

Elizabete

Sveiķi man ir ziutiņa gailīts un es zinu ka ziutiņu gailīti akvārijā var turēt tikai 1 bet vistinas 2 tākā man notika tā es savā akvārijā turēju tikai vienu gailīti un trīs vistinas un nākošajā dienā man gailīša nebija

pirms 4 gadiem, 2014.12.31 11:11

Ak,

Dievs........

pirms 4 gadiem, 2014.12.31 18:27

...

Čalis neizturēja to baru un aizmuka?

pirms 4 gadiem, 2014.12.31 21:05

anonīms

Es tiešām nezinu kapēc tā jo man ir viens mazs zilas krāsas gailīts kurš dzīvo 3 l akvārījā un viņam viss kārtībā

pirms 4 gadiem, 2015.05.28 07:37

...

man tads jautajums kapec vistina izplukaja spuras gailitim kas tiem nepatik

pirms 2 gadiem, 2017.06.06 14:09

Toms

Derētu palīdzība gailītis dzīvo 5 mēn. Pēkšņi sāk lipt kopā spuras un ļoti nekustigs palicis . Ko darīt???

pirms gada, 2018.04.22 16:20

Piejūras zivsaimnieks

Nokūpināt un aprīt, kamēr nav par vēlu vēl

pirms gada, 2018.04.22 20:32

opis

nu lūk kā pavasars ir klāt tā no gaiļiem miera nau vairs nekur Rīgas centrā bez bleķa aiz biksēm labāk nerādīties tur petuhi spieto no vietas tādas lietas kā kauna sajūtas šiem zilgaiļu radijumiem nepiemīt publiskās tualetes pārvērstas pa gaiļu birojiem ar visām ,ložām,-podiem uz kuriem ērti ir iekārtojušies šīs šmucīgās varzas pārstāvji kuri to tik vien kāro kā parunāt mīkstajos ,mikrafonos,fu tu kāda šmuce

pirms gada, 2018.04.24 10:39

Pievieno komentāru