Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

10. dienesta viesnīca - soc. nams!?

Esmu dzirdējusi kad arī šo dienesta viesnīcu taisās taisīt ciet līdzīgi kā pārējās 3 nu jau gadu slēgtās. Bet šeit gan taisās izmitināt soc. namu tādejādi atbrīvojot pilsētas centru no nevēlamām personām un nekārtībām kas saistās ar šī nama apmeklētāju klātbūtni. tādējādi mazāk būs jākontrolē šī vieta.

Vai kādam ir kāda info par šo jautājumu!?

Dzīvoju netālu no šīs vietas (pirms vairākiem gadiem iekārots un iegādāts īpašums tika savest kārtībā, ---īsāk sakot, mūsu miera osta) un par šādu risinājumu neesmu priecīga, jo šķiet kad tad nebūs miera no soc. nelabvēļiem , kas klaiņos un uzspļauj uz ētiku un kultūru.

Raktītājs

Intresanti ,kur tas smalkums atrodas,kaut ko apliņkiem sazīmējis

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.24 17:42

Rakstītājai

Cilvēkiem taisās palīdzēt, izmantot ēku lietderīgi, bet šī pīkst, jo redz bļaušot. Nu tad pārvācies, ja tev nepatīk redzēt ka pilsētā notiek kaut kas labs.

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.25 10:24

Students - iedzīvotājs

Jāāā, palīdzēt tev ,var tikkai Gintermuiža!

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.27 20:44

Studentiņam

Un tev varbūt vajadzētu apmeklēt latviešu valodas skolotāju pirms dodies studēt.;)

pirms 5 mēnešiem, 2018.08.01 11:27

Penālis

Normālas kojas, savulaik tīri jautri gāja tur ar vienu vet studentīti. Neaiztikt!!! :D

pirms 5 mēnešiem, 2018.07.28 13:36

Pusresnā Berta

Gāja,vai nogāja?

pirms 5 mēnešiem, 2018.08.01 14:17

Pirdiens

Nav mana daļa,bet kā jau latvietis es komentesu.pilseta Jelgava ir kā viena liela socmaja,humpalu galvaspilseta.uz katra stūra stāv cilvēkveidigi radījumi kas nāk klāt un prasa lai palīdz ar kapeiku,par čigāniem vispār paklusesu.ielas nostāk no centra vispār bez asfalta ,autobusu iet reizi stundā un pa nesaprotamiem maršrutiem,vnk idiotu pilseta

pirms 5 mēnešiem, 2018.08.02 09:01

Arī students

No kurienes ir informācija par slēgšanu? Cik atceros mācību gada sākumā teica ka visa tāda veida info nav patiesa. Kas mainījās?

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.09 09:14

Reinis

Man uz krāniņa atkal uzmetās augonis!

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.09 12:05

fiksi fiksi

griez to krānu nost - lai nesamaitā rumpi !!!

pirms 2 mēnešiem, 2018.10.11 15:09

Pievieno komentāru