Instruktori Jelgavā!

Vai kāds varētu ieteikt labu instruktoru Jelgavā un pie kura nav ieteicams iet mācīties!

Es

Es gāju pie Ginta, man patika, bet tas, protams, gaumes jautājums. Negāju pie Elvija, nepatika arī vēl viens, vārdu aizmirsu... Ieva visu sīki un smalki paskaidro, arī ļoti laba instruktore (STNIG)

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 09:39

Ļoti

pieredzes bagāts ir Guntis, ir pacietīgs un labi paskaidro.

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 10:07

Indra

Labvakar, vēlos jums pajautāt Gunta telefona numuru! Ar kādu mašīnu Guntis apmāca braukt? Mīļš paldies

pirms 2 gadiem, 2015.03.15 20:19

...

ja zin satiksmes noteikumus, nesaprotu kāds sakars ar instruktoru? Atkal kādai niez tā vieta, kura atrodas tur, kur kājas sākas? Pēc tam nedabūjušas-ķengās savu mīluli instruktoru pa visiem portāliem:)))

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 08:42

cienītais ... !

Lai iegūtu autovadītāja apliecību, jāiemācās braukt instruktora vadībā. Sakars ar instruktoru nav obligāts!

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 09:12

!!!!

Kāds sakars ar noteikumiem ,tu vari noteikumus no galvas zināt, bet ja tiks tāds instruktors ,kā man bija, kuram galvenais ir vairāk naudas dabūt no audzēkņa, tad tev nekas nelīdzēs!

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 09:14

...

dura tātad esi bijusi. ir iespēja instruktoru nomainīt, ja tev ir pārliecība ka iemācījies braukt, bet viņņs no tevis naudu kāš. Gan jau pati to vien darīji, kā koķetēji, vai tālāk par krūmiem nebrauci :)))

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 08:17

Lai

Mans viedoklis ir tāds, ka instruktors vēlas iemācīt braukt, un ne jau viņi kāš naudu no tevis ja tu labi brauc, varbūt ka tu neesi pietiekami iemācījusies braukt , tāpēc viņi nelaiž tevi tālāk.

pirms 2 gadiem, 2015.04.15 14:25

arnis

atkal stnigs spalvas sev pucē-tas jau vecs gājiens ,es ierakstu par tevi,a tu par mani.....................

pirms 3 gadiem, 2014.08.08 10:11

Suse

Man, savukārt, no STING ļoti patika Agris. Jauks instruktors, mierīgi un saprotami visu paskaidroja, apveltīts arī ar humora izjūtu, ko man, kā diezgan nervozam cilvēkam, bija patīkami baudīt. Par STNIG esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes.

pirms 3 gadiem, 2014.08.08 22:20

labais123

Viss jau labi ,tik viņa smēķē mašīnā ...

pirms gada, 2016.05.14 10:30

K.Ustupa

Dainis....loti labs un forss instruktors..iesaku :)

pirms 3 gadiem, 2014.08.18 17:33

...

Viennozīmīgi Elvijs no STNIG ir super instruktors. Ļoti viegli braukt, jo ir saprotošs ! Nevaru ne vārda ko sliktu teikt!:-)

pirms 3 gadiem, 2014.08.21 17:48

csdd

Labākais Jelgavā ir Jurijs Vavočka no Citasautoskolas!!!

pirms 3 gadiem, 2014.08.21 19:41

ES

Es arī PAR Elviju no STNIG. Mašīnā ļoti draudzīga atmosfēra kā rezultātā patīkami apmeklēt nodarbības!

pirms 3 gadiem, 2014.08.21 22:28

man ļoti patika Diāna no cita autoskola

pirms 3 gadiem, 2014.09.15 16:44

braucejs

Diāna tik pļāpā pa telefonu un naudu kāš

pirms 3 gadiem, 2014.09.16 10:50

Liene

Visi tik labu saka par instruktoriem, bet varbūt jāizveido forums pie kuriem neieteiktu

pirms 3 gadiem, 2014.09.16 11:27

Essa

Prieks, ka šeit arī ko labu var izlasīt... citādi tas sliktais un riebīgais lika domāt, ka Ģintermuižas pacienti vai citi nediagnosticētie tikuši pie komentēšanas...

pirms 3 gadiem, 2014.09.16 12:50

Līga

Es nomainīju divus instruktorus, līdz beidzot ar trešo man bija ideāla saskarsme, kas rezultējās arī eksāmena veiksmīgā nolikšanā.
Juriju no Citas Autoskolas neiesaku (kaut arī pati autoskola man liekas ļoti laba, teorijas nodarbībās visu izstāsta, neskaidrības izskaidro, tur viss kārtībā), jo cieņas pret braucēju nav nekādas, reklamētā "individuālā attieksme pret katru" bija tikai skaisti vārdi. Varbūt vīriešiem viņš liksies patīkams, jo skarbā rakstura dēļ mums nekas nesanāca. No tās pašas autoskolas dažas reizes izbraucu ar Edmundu, kas savukārt bija pilnīgs pretstats - komentāri reti, kas nepalielināja manu braukšanas drosmi. Līdz beidzot Gints no STNIG bija ideāls variants man - kad nepieciešams, aizrāda, sabar un paskaidro, bet vienmēr normas robežās. Saku tikai to labāko un vēlreiz paldies :)

pirms 3 gadiem, 2014.09.18 09:58

Kristīne

Es to pašu varētu teikt par Citu Autoskolu ,teorijas mācības viss kārtība,man ļoti patika,un teoriju nokārtoju ar pirmo reizi, gan skolas un CSDD,bet ar braukšanu Cita autoskolā nepaveicās, jo attieksme ir drausmīga!

pirms 3 gadiem, 2014.09.18 12:02

krikse

Cita Autoskola-pilnīgs murgs, liekas, ka instruktori speciāli velk laiku, lai vairāk nopelnītu-Diāna vispār nemāca, tikai ļurina pa telefonu, Edmunds-arī tāds dzīves nogurdināts. Aizgāju pie Daiņa, izrādījās, ka māku gan braukt, gan eksāmenu nokārtot! Lai veicas katram atrast savu īsto instruktoru!!

pirms 3 gadiem, 2014.09.20 03:28

Ruta

Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz par mums zin cilvēki,par kuru eksistenci mēs pat nenojaušam!

pirms 3 gadiem, 2014.10.01 06:36

Ruta

Stnig par Stnigu tik dragā labus vārdiņus...
Pie Ginta Mācījos - teorijai jābūt 4 h - bet bij tik ap 40 min- es tak savu naudu maksāju!!! par pilnu kursu!!!
Manai paziņai bij tas pats - Tā ir Zagšana!!!
Teoriju Nevarēju nokartot.
Tad aizgāju uz citu Jelgavas autoskolu un visi eksāmeni ar PIRMO!!!
Esmu autovadītāja!!!
Iesaku neticiet STNIGA - Atsauksmem - REKLĀMAI!!!!!

pirms 3 gadiem, 2014.10.01 06:43

Krista

Ziniet arī skolēni skolā apgalvo, ka skolotājs vainīgs, ka šie neko nesaprotot... Dīvaini, ka pieauguši cilvēki gaida, ka viņiem ar karoti mutē ielies. Noteikumu grāmata ir jālasa tik un tā, biļetēm tieši tāpat ir jāiet cauri. Es pati mācījos STNIG, esmu ar visu apmierināta.
Nemaksā man par reklāmu, neuztraucies.

pirms 3 gadiem, 2014.10.01 22:05

to Kristai

Un Tu gribēji teikt,ka Tev nodarbības bija 4stundas garās,es arī mācījos un mums arī maksimāli bija 1,5 stundu.Tikai vēlāk uzzināju,ka tas ir ļoti rupjš likuma pārkāpums.Bet jauniešiem jau patīk,ka nav jāmācās, tas pats kas skolā, ka tik nobastot,ka tik kautkas nenotiek.

pirms 3 gadiem, 2014.10.02 07:32

Lai

Taisnība daļa ir par teoriju jābūt tiešām 4h, bet pa īstam 1.5h tikai, tas vienīgi mīnuss Stnig, un cenas ir dārgākas nekā citur, bet instruktori ir labi, Gints un Ieva runā ka ir ļoti labi, pati eju pie Reiņa, nesūdzos!

pirms 2 gadiem, 2015.04.15 14:32

Pievieno komentāru