Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU Meža fakultāte_atsauksmes

Labrīt!
Labprāt palasītu atsauksmes par Meža fakultāti. Kur šie cilvēki - MF absolventi strādā pēc studiju beigām? Latvijas Valsts Meži (kur, cik dzirdēju, labas algas) taču nav no gumijas!
Nav tā, ka tie, kas neatrod darbu Latvijas Valsts mežos, strādā visparastākos darbiņus par 500 eiro uz rokas vai pārkvalificējas? 10 gadus dzīvoju Jelgavā, kaut kā nedzirdēju līdz šim, ka MF būtu baigā zelta dzīsla (ok, pirms tam nebiju arī mērķtiecīgi interesējies).
Vai arī, ja kritērijs ir noteikti atrast darbu pēc studijām un ne jau par 500 eiro uz rokas, nečakarēt prātu un labāk iet uz ITF?:) Datoriķu lietas man ne pārāk, es labprāt pie dabas darbiņu meklētu...

Greex

Tur jau nav tikai mežkopība vien. MF var apgūt arī kokapstrādi, kas var būt visai ienesīga nodarbošanās.

pirms mēneša, 2019.03.26 11:56

Reinis

Visi grib būt par plānā galdiņa urbējiem

pirms mēneša, 2019.03.27 11:29

Utnapišti

Meža fakultāte? Daudzi pēc tās iet uz LV Mežiem.

pirms mēneša, 2019.03.28 09:30

Eh

ITF nav nekāda atsēdēšana, lai tiktu pie lielas algas. Tur vajag tomēr cilvēku ar interesi par tehniskām lietām, citādi izniekosi laiku un izstāsies, sastopot augstāko matemātiku.

pirms mēneša, 2019.03.29 13:22

Ješka

Jāzina augstākā matemātika iepērkot mežus kā ap**** meža īpašnieku

pirms mēneša, 2019.03.29 20:01

Deivids

Saprot, es vislabprātāk strādātu Latvijas Valsts mežos... Baidos, ka ja tur netikšu, nāksies ar visu diplomu strādāt par algu 500 € uz rokas...

pirms mēneša, 2019.03.29 23:43

Glups ierēdnis

man liekas ka 500 eur uz rokas jau maximā maksā

pirms mēneša, 2019.03.30 15:51

Deivids

Tikai nevajag, tagad ļoti daudz kur piedāvā algu 500-600 eiro uz rokas, ne tikai Maximā... Pilns ar tādiem darba piedāvājumiem. Un tādas algas piedāvā gan izglītotiem cilvēkiem, gan tiem, kas knapi 9 klases pabeidza. Tāpēc, kamēr ir laiks, domāju - kur tieši LLU studēt. Papīrelis - augstākās izglītības diploms - šobrīd ir tik daudziem... Ka bailes kļūdīties ar fakultāti.

pirms mēneša, 2019.03.30 23:50

Pievieno komentāru