Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Raidījums "Sirdslietu aģentūra" atdzimst!

Sveiki!

Latvijas Radio Tevi aicina . Latvieši , būsim vienoti!

Es Tev varu ieteikt pievienoties foršai latviskai domu biedru grupiņai "" Sirdslietu aģentūra""

Dalies pieredzē ar citiem latviešiem par mīlestību, attiecībām, sirdslietām.

Lūdzu, grupas links:

http://www.draugiem.lv/group/16092147/

Lūdzu, pievienojies grupiņai
.

Ja gribēsi, varēsi tur būt par administrātorīti!

ha,ha,ha...

Tas ir pensiomāru laika īsināšanas pasākums!

pirms 7 gadiem, 2011.12.01 18:14

Dzintars Tilaks

Mazliet tā kā samelots. Manis šajā grupā nav,lai gan neizslēdzu iespēju, ja vien būtu noderīgs. Pagaidām uz 100-kārt man dažādās vietās uzdoto jautājumu par "Sirdslietu Aģentūru" varu tikai teikt, ka tāds raidījums nepastāv un nav paredzēts to atjaunot. Kādēļ? Kāpēc? Vispirms - naudas trūkuma pēc, kad LR-2 pazuda raidījumi un palika mūzika. Pēc tam "SA" pāris gadus skanēja LR-1, kad mainījās auditorija (bet - ne uz labo pusi), līdz tika pieņemts lēmums pārtraukt vispār.No vienas puses -žēl, no otras puses - nekas nav mūžīgs. Gan jau tukšā "iepazīšanās un attiecību niša"nepaliks tukša... Ko daru es? Rakstu pāris grāmatas. Starp tām arī - grāmatu par šo te visu,kura top lēni un, kuras pagaidu nosaukums "Latviskās sirdslietas". Esmu mazliet atgriezies LR-2 ar raidījumu par grāmatām -LASĀMLAIKS (laikam viss, kas ar grāmatām saistīts, ir kļuvis tuvāks).... :))) BET. JA NU RADĪSIES VAJADZĪBA, JŪSU DRAUGU PULCIŅAM LŪGŠU KĀDU PADOMU, VIEDOKLI VAI KO CITU. Pagaidām paldies ar to,ka pieminat ar labu vārdu!

pirms 7 gadiem, 2012.03.27 19:05

Pievieno komentāru