Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spīdola vai Valsts ģimnāzija?

Tuvojas 9 klases beigas, jāsāk domāt, kur iet pēc tam, ko darīt? Nevaru izšķirties starp JSĢ, JVĢ un J1Ģ, intresē dabaszinību (fizikas, ķīmijas) novirziens.
Lūdzu, uzrakstiet savus viedokļus, pieredzipar abām skolām, skolotājiem, attieksmi :)

Tēvs

Vai tik Tu neesi no ceturtās.?No turienes pēc 9 fraku rauj visi,kas grib tālāk studēt.Pagājušogad liela kompānija no turienes aizgāja uz Spīdolu un JVĢ.Lai Tev veicas!

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 05:57

Traktors.

Vai tiešām Jūs domājat šeit iegūt objektīvu infomāciju???

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 08:16

Forumu lasītāja

Iesaku apmeklēt abas skolas atvērtajās dienās. Zinu, ka drīzumā (aprīļa otra puse) tādas būs JVĢ un gan jau ir paredzētas arī Spīdolā (piezvani administrācijai). Tad arī būs vieglāk pieņemt lēmumu. Mana meita šobrīd mācās JVĢ. 7.klasē nevarējām izdomāt, kurā no abām skolām turpināt mācības. Izšķīrāmies par labu JVĢ, jo ļoti patīk matemātika. Bet arī Spīdolā bijām iepazīties ar tās piedāvātajām programmām, un bērnam arī tur patika.
Tā kā uz priekšu.
Un visiem, kas vēl nav rakstījuši, varbūt šoreiz varētu neizlikt negatīvās emocijas, bet atbildēt cilvēkam uz uzdoto jautājumu.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 09:34

annija7

Fiziku,ķīmiju droši vien,ka labāk mācīties JVĢ vai J1Ģ.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 11:09

kalvis

Es domāju, ka matemātiku, fiziku un ķīmju vislabāk mācīties ir JVģ. Lai arī fizikas skolotāji tur nav labākie, kas vien var būt, bet tehniskais nodrošinājums ir diegan augstā līmenī. Fiziku mācījos pie B.D. zin daudz, bet iemācīt gan nevarēja neko daudz. Manā laikā arī nezināja, kā to visu moderno aprīkoju pieslēgt/atslēgt. Ceru, ka tagad viss jau apgūts :) Katrā ziņā, lai arī visu laiku nelikās, ka esmu fizikā spēcīgs, tagad, komunicējot ar citiem, kas mācījušies gan Rīgas labajās skolās, gan arī citās Latvijas Valsts līmeņa gimnāzijās, varu teikt, ka JVĢ ir spēcīga skola. Un ir par ko parunāt ar gudrīšiem un pat paspīdēt ar savām zināšanām.
Ķīmija un matemātika JVĢ ir ideāla.

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 12:28

liinux

Ja Tevi interesē dabaszinību (fizikas, ķīmijas) novirziens, tad iesaku aizčāpot uz Jelgavas Spīdolas ģimnāziju 14.aprīlī plkst.14 - Atvērto durvju dienā.
Painteresējies par 10v klasi. Šajā klasē ir tieši Tevis interesējošs novirziens un pedagogi spēcīgi.

Aprunājies ar skolēniem no šīs klases( tieši ar tiem,kuriem interesē tās pašas mācības, kas Tev).

pirms 8 gadiem, 2011.04.08 12:42

Patiesība/Realitāte

Neviens variants neder ,tākā pie pašreizēja valsts stāvokļa pat ar izcilām atzīmēm augstskolā budžetā netiksi , ja nu vienīgi taviem papucīšiem ir nauda . Ej kautkur pa sētnieku mēģini

pirms 8 gadiem, 2011.04.09 23:54

Kohans

Likās saturīga diskusija, bet tomēr viens ar nodzertām smadzenēm uzradās.

pirms 8 gadiem, 2011.04.10 11:46

777

Par JVG aizmirsti..
skolas tehniskais nodrosinaajums protams teicams, tacu skolas vadiiba zem katras kritikas, vinjus interesee tikai nauda un uz taas reekjina jebkuru skoleenu upurees

pirms 8 gadiem, 2011.04.10 17:01

spīdoliete

ja tevi interese tieši šie priekšmeti tad nac uz spīdolu, te ir ļoti sakarīgi skolotāji un vadība ir ļoti laba, un direktore vsp. ir super! ;)
daudzi nevar izlemt kas un kā, taču kad atnāk uz spīdolu ir ļoti apmierinati! ;)

pirms 8 gadiem, 2011.04.10 18:24

Richs1128

Ej uz JSĢ, jo tur it tāda klases vispārējā un māca to, ko tev vajaga pastiprinati.

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 16:56

Onka

Kāpēc netiek apsvērta Jelgavas 4.vsk.Tik skaisti tagad nokrāsota,apkārtne uz goda.Vai tur iekšējais saturs nav labs?!Lai visiem labi kārtojas eksāmeni!

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 17:39

Evelinaa

Sveiki!
Es iesaku nākt uz Jsg, ne jau tāpēc, ka pati tur mācos, bet, cik zinu, Spīdolā salīdzinoši ir daudz labāks līmenis kā citās skolās. Skolotāji Spīdolā ir ļoti labi. Protams, ļoti svarīga ir arī tava attieksme pret skolotāju- kā tu pret viņu, tā skolotājs pret tevi attieksies. Pati tagad mācos kom. klasē, un esmu ļoti, ļoti priecīga, ka atnācu uz Spīdolu. Šeit visi ir ļoti draudzīgi, neviens neatstumj. Visi pat cenšas draudzēties, cilvēki un pedagogi ir ļoti atsaucīgi. Par vispārējo klasi, cik zinu teikt-jāmācās ir daudz, jo ir daudz dažādi priekšmeti, bet, ja tevi patiešām interesē fizikas- ķīmijas novirziens, tad zināšanas tev pēcāk būs ļoti labas.
Iesaku apmeklēt Atvērto durvju dienas, pie mums Jsg tās būs, ja nemaldos, 14.04.11. Apmeklē tās skolas, kuras vēlies un izlem. Pati es izdomāju nākt uz Spīdolu pirmspēdējā pieteikšanās dienā.Tagad esmu ļoti apmierināta. Pēc visādiem projektiem, tagad skolā ir arī ļoti labs aprīkojums dažādiem pētījumiem!

Pēdējās korekcijas veica Evelinaa, 2011-04-11 18:50

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 18:46

sk

JSĢ ir viss nepieciešamais, lai notiktu praktiskie darbi fizikā, ķīmijā un bioloģijā. Visas praktiskajiem darbiem nepieciešamās ierīces, trauki, vielas u.c., ir šogad saņemtas un gaida mācīties gribošus jauniešus. Iesaku atnākt uz atvērto durvju dienu, šo ceturtdien un pašai par to pārliecināties.

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 19:36

gadijaas

Grūti tev ko ieteikt, jo vienmēr par visu pašam ir jāspriež.
Es līdz 9.kl. mācījos JVĢ, tad pārgāju uz J1.Ģ ... man patika tur vairāk līdz ar to guvu vairāk prieka no mācībām, pabeidzu to ar labām un izcilām sekmēm, izstudējos RTU un tagad strādāju vidēji labi atalgotā darbā.
Tavs veiksmes stāsts būs atkarīgs no Tevis, cik labi tu spēsi iejusties tajā vietā, kur Tev vajadzēs pavadīt daudz laika ... no tā arī atkarīga Tava attieksme pret skolu un zināšanām, kā arī motivācija izdarīt ko vairāk.
Nebalsti savu izvēli uz sabiedrības izvēles, jo pa lielam LV tā ir trula°!

pirms 8 gadiem, 2011.04.11 20:36

ex-viduskolnieks

Mācījos JVĢ. Varu pateikt tikai to, ka pēc šīs skolas iestājoties augstskolā jutos kā zivs ūdenī, bet mani jauie kursa biedri bija tuvu uz nervu sabrukuma sliekšņa, jo nespēja sākumā pierast pie tādas slodzes..
Spīdolas skolā neesmu diemžēl mācījusies, tomēr tur vidusskolu pabeidza daudz paziņas un draugi.
Kāpēc JVĢ?
neskaitot patiešām jaunākos aprīkojumus (kas nav pat daudzās Rīgas skolās), plašo sporta halli u.c., JVĢ ir vieta, kur ar bērnu neauklējas - viņam neskaidra pakaļ un nerausta aiz rociņas, līdz ar to radinot un mācot atbildības sajūtu, patstāvību.

Spīdolas skolā vienmēr licies mācās tādi brīvdomātāji :D (es to nedomāju sliktā nozīmē, un šis te mans personiskais viedoklis) :P

pirms 8 gadiem, 2011.04.12 08:13

....

JVĢ ir stingrāki skolotāji un daudz augstākā vērtēšanas sistēma, kā jebkruā citā Jelgavas skolā. Un tie nav tukši vārdi, bet reāli praksē pierādīta teorija.
Tomēr galu galā tas bērns, kas piemēram citās skolās mācījās ar vidējo atzīmi 7,9, pabeidz centraliz. eks. uz piemēram C vai pat D līmeni un nesaprot kāpēc tā? es taču mācījos tik labi..
JVĢ tomēr ir vārds, kas iet pa priekšu pašai skolai.

pirms 8 gadiem, 2011.04.12 08:17

lsb

Nu jau gadu gaiem (ja neskaita tiešām lielus entuziastus, ģimenes tradīcijas u.c.) JVĢ atlasa sev skolēnus ar labām zinašanām, bet piemēram uz J1Ģ aiziet, kas reāli paliek pāri..
Ja viena skola ir pārbāzta, tad J1Ģ nebija iespējas nokomplektēt klases

pirms 8 gadiem, 2011.04.12 08:21

z

J.V.Ģ nu jau ņem visus, arī ar ne tik labām sekmēm, līdz ar to beidzot viņi izjūt kā ir mācīt ne tik apdāvinātus skolēnus.
Bet J.1.ģ ir pati labākā!!!

pirms 8 gadiem, 2011.04.12 09:32

Pievieno komentāru