Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ASENIZĀCIJA privātmājai

Sveicināti, meklēju "lētāko un labāko" piedāvājumu asenizācijas pakalpojumam (novembra sākumā) privātmājai Jelgavas pilsētas robežās. Sūtiet, lūdzu, kontaktu un cenu. (bedre bija izsūkta maijā, bet pēc nedēļas atkal sagāja iekšā, droši vien, gruntsūdeņi - tādēļ sen jau stāv pilna)

egle

vai domājat , ka tagad izsūktu un bedre būs tukša? tieši tagad būs vēl trakāk.. jo lietus sezona ir klāt. Bet ja kas , tad te forumos vajag pameklēt, 10x šī tēma ir malta ar visām koordinātēm.

pirms 8 gadiem, 2010.10.16 13:36

Meklētāja

Paldies, Egle, ja būs laiks, obligāti paskatīšos foruma arhīvus. Pagaidām priecāšos, ja kāds vēlēsies pareklamēt savus pakalpojumus ar cenām un kontaktiem šajā sadaļā.

p.s. neapšaubāmi tagad pēc rezervuāra izsūkšanas ūdeņi atkal saies iekšā :) bet šis fakts tika pieminēts, lai pakalpojuma sniedzēji varētu uzreiz noteikt cenu par pilnas mucas izvešanu, ar ūdeņiem, a atsūcot biezumus, kas sakrājušies no mazas ģimenes kopš maija mēneša, viņi atvieglos darbu filtriem.

pirms 8 gadiem, 2010.10.17 00:42

sano

Jelgavā asenizācijas pakalpojumus veic "Jelgavas komunālie pakalpojumi", "Jelgavas ūdens", "Zemgales ceļu būve" IK "Mārtiņš Antāns". Šie komersanti ievēro visas normas un ir tiesīgi slēgt līgumu par šķidro atkritumu apsaimniekošanu. Ja sauksiet citus, būsiet līdzatbildīga pilsētas grāvju un mežu piesārņošanu ar atkritumiem.

pirms 8 gadiem, 2010.10.17 19:19

Meklētāja

Paldies, Sano, saņēmot tik izsmeļošu atbildi, es varu slēgt diskussiju ciet. neviens vesels cilvēks neiegāzīs lētākus "vampīrus", ja tie nav jūsu sarakstā :) ai ai ai

pirms 8 gadiem, 2010.10.17 20:45

kaimiņš

Jā,mani kaimiņi tikko izsūca savas bedres...Tad vampīrs turpat netālu uz ielas attaisīja kanal. vāku ,aplēja visu asfaltu... Smaka tāda....

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 11:13

kaimiņš

Jā,mani kaimiņi tikko izsūca savas bedres...Tad vampīrs turpat netālu uz ielas attaisīja kanal. vāku ,aplēja visu asfaltu... Smaka tāda....

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 11:13

naso

Sano ir pašvaldības policists.

Uzmanies, izčekos Tavu IP adresi un aizies pie Tevis, un sastādīs protokolu par to, ka nav noslēgts līgums par šķidro sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 11:27

kliente

Varu piedāvāt šo tel. Nr. 22020756. Vasaras sākumā maksāja laikam 15 ls. Ļoti akurāti strādāja, pie kam nebija jāgaida nekādā rindā.

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 15:49

Meklētāja

Paldies, Naso, par brīdinājumu, eeee.. man ir līgums..

Paldies, Vampīr, piedod, bet man ir paranoja, kā es varu zināt, ka zvanot pa šo numuru.. eee.. neatbildēs ļaunais Sano? kas sēdēs ar manu IP adresi zobos un ļauni ņirgs, ka var noštrafēt gan savus kaimiņus, kam nav mājas numura, gan mani..

PALDIES VISIES, bet.. pēkšņi aizdomājos, ka nav īsti godīgi.. skatieties, pilsētā, tie cilvēki kas dzīvo dzīvokļos, dzīvo, laiž ūdeni podā ik pa laikam, maksā nodokļus valstij un pašvaldībai un.. viss.. a man maklājot nodokļus pašvaldībai un valstij, vēl 1-2 reizes gadā jāmaksā par to ka kāds atbrauc un izved mucu..un licenzētas firmas prasa vairāk nekā privātnieki, bet doma tāda ka - nodokļus maksājam mēs visi, bet dzīvokļu kakas iet kanalizacijā un viss, a mūsu kakas iet bedrē un vēl jāmaksā.. a kur tad iet mana nodokļu nauda? tikai algās tiem, kas apsaimnieko kanalizācijas sistēmas? jo braucošas mucas jāapmaksā vēlreiz, no savas kabatas.. a pie pilsētas pieslēgties nav iespējams..

un ziniet, kad sāku domāt no šā skatu punkta, tad.. man NEPAtĪK ideja, ja kāds saņēmot naudu, izlej visu mežā, bet., ja nolaiž visu iekš pilsētas kanalizācijas sistēmas, kas eksistē arī par manu nodokļu naudu - tas es neiebilstu..

droši vien kādam var šķist nepareizs šis domu gājiens.. bet.. bet vienmēr ir tie bet..

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 18:12

lasītājs

Kāda tur tā problēma- sūkni iekšā bedrē un uz priekšu- izlaistot pa dārzu, a kas pāri vēl paliek-to pār pa sētu kaimiņam..:)Lēti un efektīvi.

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 19:00

mjaa

droši vari pārcelties uz dzīvokli pilsētā, un tad jau redzēsi, kas ir komunālie maksājumi :)

p.s.
pilsētnieki maksā par ūdeni un kanalizāciju
vari mēģināt sameklēt www.ju.lv

vēlu veiksmi meklējumos :)

pirms 8 gadiem, 2010.10.18 20:52

sano

Sveika! Pirmkārt, pašvaldības policisti nav tik zemu krituši lai meklētu kādu pēc IP adreses, jo tik un tā agri vai vēlu tiks noskaidrots kur nav līgums.
Pilsētas saistošie noteikumi, kuri stājās spēkā 2009.gada septembrī ( noteikumi Nr. 09-6 ), nosaka, ka ir jābūt noslēgtam līgumam par atkritumu apsaimniekošanu. Līguma nav - ir pārkāpums. Uz šo brīdi apmēram 500 privātmāju jau ir pārbaudītas uz šī līguma esamību, un pārbaude turpināsies. Man nav galvenais kādu "noštrāpēt", bet savest pilsētu kārtībā un tīrībā.

pirms 8 gadiem, 2010.10.19 11:20

as;az;ls

nmjljk

pirms 11 mēnešiem, 2018.10.04 17:05

Naso

Nu kam tu šitos murgus gribi iebarot?

Pilsētu sakārtot :):):)

Saki jau uzreiz, ka Rāviņpaps ir uzdevis pildīt pilsētas cauro budžeta maku.

"Man nav galvenais kādu "noštrāpēt"", bet pagozēties avīzē saistībā ar nenopļauto zāli gan patīk, ko, un palielīties ar sastādīto protokolu skaitu?

Vai ne???

...........un pārbaude turpināsies.............

Cik braši!!! Bravo!!! Nu pilnīgs ideālists.

Vai ķert tantukus , kas nepareizi šķērso ielu pie Mātera ielas 23/25 nama, tai pat laikā nemanot, ka to dara jauniešu kompānija, arī ir savest pilsētu kārtībā un tīrībā?

Vai līmēt soda papīrīšus uz "nepareizajām" mašīnām, tai par laikā aizverot acis uz melnas krāsas X5, kura numurs ir neaizskaramo sarakstā, arī ir savest pilsētu kārtībā un tīrībā?

Vai pamanīt nenopļautu zāli kādā nostūrī, bet neredzot to pašu bijušās cukurfabrikas teritorijā, arī ir savest pilsētu kārtībā un tīrībā?

pirms 8 gadiem, 2010.10.19 12:03

forsš jā jā .

pirms 4 gadiem, 2014.11.02 23:46

dzīvokļa īrnieks

Maksu par atkritumu izvešanu (arī šķidro) sastāda tehnikas izmaksas, darba algas un atkritumu glabāšanas izmaksas, ja šo izmaksu nav (atkritumus izlej piepilsētas grāvjos vai mežmalās) tad arī var piedāvāt pa zemākām cenām veikt šo "pakalpojumu"
Jūs sūkstaties, par ko jāmaksā divas reizes gadā un piesaucat lielos haļavščikus dzīvokļu iemītniekus :)) Tas tā zināšanai - mans ikmēneša maksājums tikai par kanalizācijas izmantošanu ir ~7Ls - VO HAĻAVA, VAI NE :)

pirms 8 gadiem, 2010.10.19 15:49

Pievieno komentāru