Atsauksmes par Fitland?

Gribu iet trenēties kaut kur, bet vel neesmu izvēlējies, vai ir kādas atsauksmes par Fitland?

Fitland klients No 2011 gada

Reģistrācijas numurs 53603043511
Nosaukums Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FITLAND"
Drausmīgi netirs un nehigenisks - ir saunas - dušu daļa!!!
Par to viņiem būtu ļoti ļoti jāpiestrādā - kaut arī šobrīd no šāda veida kompleksa - ir gandriz Monopolstāvoklis.
Liekas ka Tiek tīrīts retāk kā reizi diennaktī!

pirms gada, 2015.12.04 15:32

NeFitland klients

Bet cik tad reizes diennaktī jātīra? Dušu pēc katra apmeklētāja jāmazgā? Tad jau baseinos ūdens arī jāmaina pēc katra peldētāja lai būtu tīrība.

pirms gada, 2015.12.04 18:03

Kliente

Tepiķi - netīri! Dvieļi - smako! Apkalpojošais personāls - foršs! Apkopējas - nekādas_ !!!

pirms gada, 2015.12.06 10:52

RRR

Prasīt internetā atsauksmes? Neko izņemot bezjēdzīgu trulumu nesaņemsi. Ja gribi objektīvu viedokli aizej uz zāli un pats izmēģini. Es personigi dotu 6,5 no 10. Pīķa stundās zāle ir diezgan pilna. Ir daži "regulārie", kas ilgi aizņem trenažierus. Paši kaut kur blandās, muld ar saviem korišiem, bet tikko Tu sāc kaut ko darot atskrien un purpina. Kardio trenažieri arī ir gana noslogoti. Ne uz visiem Kardio strādā visas funkcijas. Nepiekrītu par higiēnu. Nav tik traki. Protams kad esi zālē dienas beigas dušas nav pirmā svaiguma, bet manuprāt nav nekā kritiska. Kolektīvs liekas pietiekami atsaucīgs. No treneriem Andrejs manuprāt ir atsaucīgāks nekā Toms. Par grupu nodarbībām nevaru komentēt.

pirms gada, 2015.12.09 13:23

@@@@

Sporta zālē visu laiku jābūt sporta treneris. Fitlandā treneri ir tikai vakaros dažas stundas, brīvdienās vispār nav. Ja trenažieris ir salauzts, nedēļām stāv neremontēts. Zālē tīrība arī klibo, putekļi visapkārt, šaubos, ka tur vispār kāds tīra.

pirms gada, 2015.12.10 09:44

Regulārā apmeklētāja

Neesmu ne reizi saskārusies, ka kāds man uzrūktu pie trenažiera. Eju jau pāris mēnešus, regulāri. Un grupu nodarbību treneres ir ļoti atsaucīgas. Zāles treneri, tad par Andreju vairāk nekā par Tomu, jo Andrejam ir lielāka pieredze un acīmredzama ieinteresētība uz tavu gaļas korpusu, nekā Tomam. Sieviešu dušās brīžiem lopi mazgājas, ka pat nevar savas tukšās šampūnu pudeles izmest. Zāle darba dienu vakaros ir samērā pilna, ap 20:00 sāk izklīst, bet 21:00 ierodas lētā abonamenta pircēji. ap 22:00 ir tiešām jau patukšāks. Pa lielam, vienas un tās pašas sejas nāk, kuras savā starpā ir pazīstamas (laikam gadiem). Patīk, ka plaša zāle, un daudz opciju trenēties, bet kā jau minēja - ja salūzt kāds trenažieris, tas netiek taisīt ilgi. ja brauc ar auto pēc 18:00, grūti atrast vietu utt

pirms gada, 2015.12.10 16:43

Rat

Njā, pēc atsauksmēm izklausās vispār miskaste kaut kāda :D. Par ko tad naudu tādu maksājat? Kāpēc vispār tur ejat nevis mājas trennnejaties? Vai tiešām tur viss tik drausmīgi?

pirms gada, 2015.12.12 21:01

Greex

Sākumā patika. Tad sāka nākt tās cičainās un bieži sašāvu ūzās!

pirms gada, 2015.12.12 23:12

Ineta

Vai man vienīgai jaunās Fitland dušas temperatūra liekas par karstu? Pēc labas baiku nodarbības gribas atvēsināties vēsā dušā, bet ūdens tik karsts, ka ne seju ne krūtis nevar noskalot. Gribas redzēt kā pašas Evija un Agnese tai karstā ūdenī mazgātos. Protams saprotu, ka tas tiek darīts ar mērķi, lai cilvēki mazāk ūdeni tērētu.

pirms 24 dienām, 2017.09.01 13:19

Qwe

Man arī gribētos redzēt kā viņas mazgājas!

pirms 23 dienām, 2017.09.01 22:46

Reinis

Pēc pus bamšļa man arī rēgojās kā viņas mazgājās!

pirms 23 dienām, 2017.09.02 07:15

Piekrītu

Jā, ūdens dušās tiesām ir pa karstu :(((

pirms 22 dienām, 2017.09.02 14:45

Bizness

Jo dušas karstākas, jo mazāk tiks lietotas :))!, Tas, cienītie Fitaland apmeklētāji, ir biznesa pamats, Taupa ūdeni, veido peļņu uz Jūsu rēķina:))

pirms 20 dienām, 2017.09.04 15:09

Natālija

Pašlaik pat neiet runa par mazāk lietošanu, iet runa par to, ka lietot nav iespējams. Seju noskalo un pēc tam ne ar vienu krēmu nevar apsārtumu dabūt nost. Bizness nerullēs, jo cilvēki ies vienkārši prom, pietiek jau ka paņirgājās nedodot abonomenta brīvdienas, kad dušas bija remontā. Tagad nāk aukstais laiks, nevarēs civēki mājās skriet mazgāties, un sēdēt ģerbtuvēs ilgi pēc lēkāšanas pa dušu no karstuma, lai sirdsklapes attietu, nemotivēs cilvēkus palikt pie Fitlanda.

pirms 20 dienām, 2017.09.04 16:06

Baba

Iestumt tu vari savā saujā!

pirms 22 dienām, 2017.09.02 15:23

Sportotāja

Dušas ir tādas, ka jāgaida, kad kāds applaucēsies - un tad Fitland uz priekšu - tiksimies tiesā. Es pati personīgi pateicu, ka dedzina tas ūdens, dienu vēlāk nekas nebija mainījies. Vadība un administrātores tik smaida, laikam cer, ka tāpat kā remonta laikā, cilvēki skries uz mājām mazgāties. Ja tas netiks labots, kā abonoments cauri, tā BioRitmi vai Cukurfabrika sveiki!

pirms 22 dienām, 2017.09.03 11:52

Kačoks

Ūdens kā ir tā ir verdošs. Kā abonoments cauri, tā uz Bioritmiem.

pirms 20 dienām, 2017.09.05 12:19

haha

vinji grib, lai daamas matus nemazga, bet klientes par spiiti mazgaas un taa kaa karstaa uudeni mazgajot, mati taukojas atraak, tad mazgaas veel biezhaak. Udens paterinjs dubultaa :D

pirms 19 dienām, 2017.09.06 13:50

Dušas

Šodien biju Fitland sieviešu dušā. Ūdens nebija ne par karstu, ne par aukstu. Lietoju otro dušu no SPA puses.

pirms 11 dienām, 2017.09.13 16:52

Bijušais klients

SPA daļā no 3 pirtīm ieslēgtas parasti 1 (ar atsevišķiem izņēmumiem 2 gab).Džakuzī reāli knapi silts ūdens.
Uz dušu telpas durvīm uzraksts: "nem1zt dušā", bet dušas regulāri piem1ztas (kā var nesaprast, ka uzraksts par to, ka dušā nedrīxt m1zt ir jāraksta krievu valodā???)

pirms 11 dienām, 2017.09.13 17:53

Ineta

Šodien pēc nodarbības no 9 cilvēkiem divas dušojās. Pārējās klusītēm pa mājām sasvīdušas... Interesanti, kad viņām beigsies abonomenti - vai turpinās nākt.. Biju dušās - nekas nav mainījies. Krūtīm šāds karsts ūdens pat ir neveselīgs.

pirms 9 dienām, 2017.09.15 16:43

Ko darīt?

varbūt ir vērts vērsties pie PATC, jo kad es pirku abonomentu man neviens neteica, ka ir plāns pēc remonta svilināt manu ādu, vai otra izvēle man nebūs iespēja iet dušā?

pirms 7 dienām, 2017.09.17 20:04

Pievieno komentāru