Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cik maksā aborts Jelgavā vai Dobelē?

Es vēlējos uzzināt kādas cenas ir tagad augustā ,cik maxā aborts!?
Lūdzu bez nosodījuma,tikai gribu zināt cenas!
Un kā tas notiek,kada anastēzija,vai atstāj pa nakti slimnīcā?
Paldies jau iepriekš!

J

nu bet kur problēma, uzzvani uz slimncām un visu Tev izstāstīs..

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 18:01

Poga

hmmm... domaaaju ,ka iespeejams kada zina tieši,jo man pa telefonu tik nekonkrēti pastāstīja,ka tagad esmu apmūlsusi!

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 18:04

k.f.

nu es nezinu ka tagad 3 gadi atpakalj es taisiju 75ls

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 18:18

Poga

Cik sapratu tagad Dobelē - 60 Ls,Man teica pa telefonu!
Bet Jelgavā es cenu tā arī nesapratu!
... :(

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 18:52

zvaigzniite

Pirms gada Jelgavā maksāju 45ls (bija ārsta nosūtījums), bet cena atkarīga no grūtniecības laika - jo lielāks laiks, jo dārgāk (man bija 5 ned.)Anestēzija vispārējā (pote rokā), slimnīcā nepatur, kā pamosties (tas pat neaizņem 30min), tā celies un ej prom.

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 19:44

vik

Lai dzimst bērniņi, nenodariet viņiem pāri!Domāt par to vajag ātrāk-gribu bērnu, negribu.Saprotu,ir ,protams, arī ārkārtas gadījumi.

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 20:10

:(

Es 2001.gadā 24.martā taisīju Jelgavas slimnīcā,tas bija mans vienīgais aborts mūžā,bet aizmirst nevar.Iesāktas mācības par kurām samaksājusi jau lielu naudu,vecāki pensionāri,jaunais cilvēks novērsies,pat neliekas vairs zinis pēc notikušā,bet viss tikai dēļ par daudz iedzertā vīna draudzenes jubilejā ar noslēgumu Tonusā.Tā kā uz abortu lielas rindas bija,ar vaakumu to veica tikai astotajā nedēļā,protams es par vēlu arī pieteicos,jo neparedzēju,ka esmu stāvoklī.Tikai kad braucot mikriņā uz mācībām sāku vemt,sapratu,ka jāpiesakās pie ginekologa.Un kā jau te raksta narkoze vēnā,bet pēc pamošanās celies augšā un ej.Sāpes un krampji nenormāli,piecelies,bet ārā tek tumsš šķidrums-sarecējušās asinis.Tā kā palātā vairs neviena cilvēka,visi jau izklīduši,medicīnas personāls arī,eju uz sabiedrisko transportu,cilvēki autobusā skatās virsū,varbūt domā narkomāne,jo narkoze nemaz vēl nebija tā īsti izgājusi.Vai es nožēloju?Absolūti nē.Es iedomājos kas manam bērnam būtu jāpārcieš,ja nespētu viņu nodrošināt ar visu nepieciešamo,mazais to nav pelnījis.Bērns nav rotaļlieta!
Novēlu visām sievietēm turēties!Un nelaidīsim pasaulē valstij nevajadzīgus,nelaimīgus bērnus!

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 20:31

Protams,ja finansiāli var atļauties bērnu,tad jā! Ja bērnam ir tēvs un mamma,tad jā!

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 20:34

Protams,ja finansiāli var atļauties bērnu,tad jā! Ja bērnam ir tēvs un mamma,tad jā!

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 20:34

zaiga

jelgavas slimnīcas mājaslapā ir informācija:
Grūtniecības pārtraukšana ar vispārējo narkozi:
- līdz 8 grūtniecības nedēļām 30lS
- no 9 grūtniecības nedēļas līdz 12 grūtniecības nedēļai 40Ls

pieļauju domu, ka cenas ir lielākas nekā tās ir norādītas mājaslapā!

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 21:13

vik

Nevis nelaidīsim pasaulē nelaimīgus bērnus, bet neieņemsim nelaimīgus bērnus. Nu nav taču akmens laikmets vai tad par izsargāšanos nav nekas dzirdēts?

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 22:04

zvaigzniite

Par komplikācijām pēc aborta - tas, šķiet, ir individuāli, jo man nekā tāda nebija...Kad piecēlos, jutos medicīniski labi un pati ar mašīnu aizbraucu mājās..Jā, pēc tam bija sāpes, bet es neteiktu, ka nepanesamas.... Es nevienam nenovēlu šo procedūru, bet saku - katram pašām jāpieņem lēmums un tas manā gadījumā bija kopīgs ar vīru (ir jau 3 bērniņi).
Jā, piekrītu arī viedoklim, ka mūsdienu kontracepcija ir pat ļoti droša, bet manā gadījumā izrādījās - ka ne īpaši

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 23:20

Balboa

Skumji :(
Valsts pieļeuj slepkavību! Varbūt derētu mainīt likumus. VInalga 8 nedēļa vai 12 :( 5jā nedēļā jau auglim sitas sirds :((((((( Jūs nogaliniet dzīvu cilvēku!!!!!!! Ir izņēmumi, kad ārsts neiesaka laist pasaulē, bet tā........... Vai tiešām ir grūti somiņā ielikt prezi!!!!!! :( Vai nākamajā rītā ieraut tās ekstra tabletes... nezinu kā viņas tur, jums būtu jāzin labāk :((((

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 00:00

Poga

Kurās dienās abortu veic,varbūt jāpieraxtās iepriekš?

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 08:00

taisiju

tisiju pirms nedelas jelgava,tas maksaja 40ls,aizej pie ginekologa,uztaisi analizes,kad sanemsi atbildes,abortu taisis sestdienas(jelgavas pilsetas slimnica)janak uz astoniem!:(:(:(

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 08:40

taisiju

kad pamodisies vari iet majas pa nakti neviens netur

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 08:43

tas

starpcitu,ka kuram,man piemeram nekas nesapeja,it ka nemaz nebutu neko taisijusi,tikai ieksa ir tads tuksums:(

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 08:48

eila

Nav vairs tādas cenas, kā raksta Zaiga. Ir vismaz par 20 latiem vairāk. Jelgavas slimnīcas mājas lapu neviens neatjauno. Ab veic sestdienās, iepriekš laikam jāpiesakās, vai ar nosūtījumu. Slikti tas, ka šīs dāmas sestdienās saliek kopā ar grūtniecēm, kas guļ uz saglabāšanu. Tas gan nav pareizi, slimnīcai tomēr būtu jāpadomā par atsevišku palātu šīm dāmām, kuras , tā teikt, maksā par savām manipulācijām, lai netraumētu meitenes, kas grib bērniņus

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 08:51

Pievieno komentāru